Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kiedy i do kogo wnosimy skargi w postępowaniu administracyjnym?

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Prawo

Admin Prawo

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 670939 postów

Napisano 16 marzec 2013 - 04:31

Komentarz do artykułu: Kiedy i do kogo wnosimy skargi w postępowaniu administracyjnym?

#2 Guest_Melani

Guest_Melani
  • Goście

Napisano 16 marzec 2013 - 04:31

W związku z tym,że w Polsce jest państwo w państwie i ręka rękę myje,wychodzi z tych "skarg"kwadratura koła.Tysiąckrotne poniżanie i upokarzanie przeciętnego obywatela.

#3 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 16 marzec 2013 - 20:54

W związku z tym,że w Polsce jest państwo w państwie i ręka rękę myje,wychodzi z tych "skarg"kwadratura koła.Tysiąckrotne poniżanie i upokarzanie przeciętnego obywatela.

Niestety to prawda co piszesz,bo sama o tym się przekonalam.Przedstawię krótko sprawę:
Odwołam się od decyzji MGOPS w sprawie dodatku mieszkaniowego do SKO,a potem złożyłam skargę na SKO do WSA,który wydał wyrok i te dwie decyzje/SKO,MGOPS/ uchylił.MGOPS na tej podstawie ponownie wydał nową decyzje w której nie postąpił zgodnie z zaleceniami wyroku WSA,dlatego ponownie od tej decyzji odwołałam się do SKO.SKO zamiast wyjaśnić problem o który prosiłam w odwołaniu ponownie wydało decyzję w której uzasadnienie zupełnie nie dotyczyły problemu od którego się odwoływałam.Obecnie nie chcę ponownie w tej samej sprawie składać skargi na SKO do WSA,ponieważ uważam,że to i tak nic nie zmieni,bo jest dokładnie tak jak piszesz,że"ręka rękę myje".

#4 Guest_wrrr!!!

Guest_wrrr!!!
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2014 - 15:07

Zgadzam się z przedmowcami. Ja niestety nie zdążyłam zgłosić skargi na PCPR ponieważ odrazu poinformowano mnie że to bez celowe gdyż ja się nachodze a moja skarga trafi do kasza :/ tylko wyjechać z tego kraju bezprawia! !!!

#5 Guest_mobic

Guest_mobic
  • Goście

Napisano 25 luty 2015 - 23:08

Złożyłem skargę do Urzędu Miasta w Piotrkowie Trybunalskim w kwietniu 2014 roku, w sprawie złego wykonania prac ziemnych, przez wykonawcę wykopów pod kanalizację, po prostu teren się zapadł i po deszczu na posesję mogę się dostać pontonem. Minął rok i zero odpowiedzi, Panom Urzędnikom (przepraszam za słowo) popieprzyło się państwowe z własnym, domniemywam, że chroniąc wykonawcę partacza, muszą mieć w tym mafijny interes. Widząc te putinowskie standardy, moi nastoletni wnuczkowie twierdzą, że ta postępowanie Panów Urzędników Urzędu Miasta, wpłyneło na ich motywację intensywnej nauki języków obcych i opuszczenie tego pięknego kraju.

#6 Guest_oki

Guest_oki
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2017 - 06:21

Uwazajcie na dyrektora pcpr w lowiczu idzie skrotowo u nie pisze wszystkiego we wnioskach kompinuje tylko zeby bylo na jego korzysc

#7 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2017 - 15:55

dziękuję ... dobre informacje

#8 Guest_Beti

Guest_Beti
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2017 - 10:54

Weszłam do urzędu 14.40. pracuję do 14, Urząd czynny do 15, także myślę sobie, spokojnie załatwię sprawę bez zwalniania się z pracy, no i wchodzę zadowolona, a tu nikogo, pokój zamknięty, pukam obok, pani zdziwiona, że tam nikogo nie, no i jak mam załatwić sprawę, pytam, i została krótko mówiąc zrugana, bo przecież już ta godzina a ja mam pretensję, dyskusji a trwała z 5 min, w tym czasie do pokoju , który mnie interesuje wraca pani z kubkie i sztućcami , widać, że umyte , przyszykowane na następny dzień , jest 14 . 50 i kolejna dyskusja, że już za późno, i komputery wyłączone itd, itp, zrobiła się 15, ,,podziękowałam, i przyszłam na drugi dzień ,,, sprawę owszem załatwiłam, ale nie omieszkałam złożyć skargi i pomógł mi w tym portal e -skarga.pl , wszystko zakończyło się po mojej mysli, otrzymałam pismo z przeprosinami , e - skarga szybko i sprawnie pomoże w rozwiązaniu każdego problemu:)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych