Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zezwolenie na wycinkę drzew - wszystko co warto wiedzieć

44 odpowiedzi w tym temacie

#41 Guest_Andrzej Wykusz

Guest_Andrzej Wykusz
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2016 - 15:46

Jeżeli potrzebujecie solidna firmę to polecam Rope-Serwis www.ropeserwis.pl. szybko sprawnie wycieli drzewa rosnące na posesji blisko domu i doradzili w kwestii pozwoleń. Polecam za profesjonalizm!

#42 MarcinCin

MarcinCin

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 94 postów

Napisano 29 listopad 2017 - 23:27

Ja miałem problem z pozbyciem się korzeni po drzewach. Człowiek dowiedział się, że istnieją firmy, które m.in. świadczą takie fachowe usługi. Trafiłem wtedy na  www.aseko.pl polecam zajrzeć do nich, jeśli ktoś będzie szukał czegoś takiego w temacie.

#43 Guest_NIC

Guest_NIC
  • Goście

Napisano 20 maj 2018 - 06:38

Kupiłem działkę obok firmy w celu rozbudowy firmy co wiążę się z większym podatkiem do Gminy i zatrudnieniem pracowników. Działka zarośnięta zezwolenie na wycinkę otrzymałem i biorę się za projektowanie a tu problem. Poinformowano mnie w Gminie że jeżeli wciągu 5 lat na tej działce gdzie nastąpiła wycinka drzew będzie działalność gospodarcza to mam zapłacić za każde drzewo. Czyli ma czekać 5 lat na rozbudowę firmy. Gratulację dla ustawodawcy. Chciałbym poznać logikę tego przepisu hamującego w moim przypadku rozwój firmy. Możę ktoś zna sposób na ten problem.

#44 Guest_likowski

Guest_likowski
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2019 - 15:46

Swego czasu miałem nie lada problem z ogarnięciem wszystkich formalności, potrzebnych do poprawnego przeprowadzenia takiej wycinki. Miałem sporo drzew, które były w bardzo złym stanie. Udałem się do ekopolska.org.pl i jestem zadowolony. Pomogli mi wszystko załatwić i zadbali o niezbędne formalności.

#45 Guest_j23

Guest_j23
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2019 - 17:01

Swego czasu miałem nie lada problem z ogarnięciem wszystkich formalności, potrzebnych do poprawnego przeprowadzenia takiej wycinki. Miałem sporo drzew, które były w bardzo złym stanie. Udałem się do ekopolska.org.pl i jestem zadowolony. Pomogli mi wszystko załatwić i zadbali o niezbędne formalności.

Bez przesady z tą nachalną reklamą! Tego typu sprawy ogarnie każdy sam, bo nic skomplikowanego.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych