Skocz do zawartości

zmywarka

wróć do serwisu Księgowość 5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_świeżo upieczona

Guest_świeżo upieczona
  • Goście

Napisano 20 listopad 2008 - 11:06

Mam pytanie czy przedszkole może zakupić sobie zmywarkę za 4000 zł i można to zapłacić z par. 4210 >jeśli nie to dlaczego?

#2 Guest_soniula

Guest_soniula
  • Goście

Napisano 20 listopad 2008 - 11:44

Możesz kupić, ale do kwoty 3500, ponieważ do tej kwoty możesz wydatki dokonywać jako zakup wyposażenia - pozostałe środki trwałe a powyżej tej kwoty wydatek powinien być klasyf. z par 6060 zakupy inwest. Patrz przykład zakupu w rach. budżetowej nr11/08 str.11 monitoringu tam masz opisane dlaczego.

#3 mtzd

mtzd

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 831 postów

Napisano 15 lipiec 2020 - 13:59

Problem zmywarka, potrzebna 45 cm. Nie chce większej. Pytanie jaka? Na pewno z szufladą na sztućce, myśłałam o Whirlpool WSIO 3O34 PFE X, ma w większości dobre opinie ale również złe dotyczące wyciekającej piany. Czy któraś z Was posiada taką zmywarkę? A może Beko DIS48120 ? a może jakaś inną? co polecacie?
Obok zmywarki będzie szafka z zlewozmywakiem, czy ociekacz zlewozmywaka zrobić nad zmywarką czy po drugiej stronie?

#4 wazer

wazer

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 131 postów

Napisano 16 lipiec 2020 - 06:43

Co by nie wziąć będzie dobre, aby jakaś marka nie z lasu. Jak cena nie będzie dziwnie niska to brać na promocjach. te wszystkie sprzęty to w sumie sa tak do siebie podobne, że nie ma różnicy. Z ociekacza nie warto jest rezygnować z uwagi na to, ze nie wszystko mozna umyć w zmywarce, na przyklad do zmywarki nie nadają się totalnie drewniane łyżki oraz drewniane naczynia.

Nie musi być duża, raptem na kilka naczyń

https://ostry-sklep....-zielona-y-rack

Coś takego dobrze się sprawdzi. 

#5 Izak

Izak

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 119 postów

Napisano 16 lipiec 2020 - 08:30

Czy to prawda, że zmywarka zużywa więcej wody niż takie mycie ręczne?

#6 aberumars

aberumars

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 24 lipiec 2020 - 06:29

Właśnie zastanawiam się nad zakupem zmywarki. Co możecie mi doradzić?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych