Skocz do zawartości

Czy bezrobotny może nie przyjąć oferty z urzędu pracy

32 odpowiedzi w tym temacie

#21 ZosiaA

ZosiaA

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 18679 postów
  • LokalizacjaWarszawa rządowa/państwowa jednostka budżetowa

Napisano 04 grudzień 2017 - 19:29

Pracy nie pranie

#22 Guest_kortes

Guest_kortes
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2018 - 09:12

Sory... w czwartek byłam w agencji EuroKadra. W piątek mogłam już zaczynać pracę. Babka twierdzi, że mają aktualnie ogromne zainteresowanie i brakuje im ludzi. Zatem jeśli ktoś w tych czasach twierdzi, że nie ma pracy, to zwyczajnie kłamie i oczywiście z takimi ludźmi powinno się coś robić. Pracy jest mnóstwo. Łatwo można się dostać do znanych firm. Korzystajcie z tego!

#23 ZosiaA

ZosiaA

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 18679 postów

Napisano 08 styczeń 2018 - 09:18

Brawo ty!!!!

A reklamy na Forum też opłacają??? :P :P :P

#24 Guest_pw

Guest_pw
  • Goście

Napisano 04 marzec 2018 - 15:33

Jest pełno, na staż lub za 1500zł a od tego odlicz jeszcze 150 zł na bilety autobusowe zostaje 1350 zł. Przecież w UP są tylko te ogłoszenia gdzie u takiego pracodawcy nikt nie chce pracować, bo płaci minimalną krajową poniża ludzi traktuje jak niewolników.

#25 Guest_Jan

Guest_Jan
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2018 - 18:31

W małych miejscowościach jest najgorzej. Jako osoba bezrobotna bez prawa do zasiłku, dwa lub raz w miesiącu muszę wstawić się  i wydawać na autobus do Urzędu Pracy w Kowalu, by otrzymać skierowanie na  propozycję stażu we Włocławku. Tam by dojechać muszę jeszcze jechać miejskimi autobusami. Skierowań na staż Urząd Pracy wyda kilkanaście, z góry wiadomo że go nie dostanę. Przyjmą jedną osobę nie 50 co dostało skierowanie na staż. Potem z powrotem ze skierowaniem do Urzędu Pracy w Kowalu, że mnie nie przyjęli.  Urząd Pracy udaje że coś robi. Ja jestem wkurzony bo muszę z jednym skierowaniem trzy dni zmajaczyć. i wydać na autobusy by tam dojechać. To co bym miał na jedzenie wydaje na bezsensowe wyjazdy. Urzędu Pracy w Kowalu nie interesuje że wydaje bezsensu skierowania na staż w odległości 50 km. Nie związany z moim zawodem.

#26 ZosiaA

ZosiaA

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 18679 postów

Napisano 05 czerwiec 2018 - 18:48

Między Kowale a Włocławkiem nie ma 50 km, a bilet kosztuje grosze.
Doskonale znam tamte realia.

#27 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2018 - 18:30

Pani Zosia A. Między Kowale a Włocławkiem nie ma 50 km, a bilet kosztuje grosze. Doskonale znam tamte realia. Nie zna pani realiów. Ja mieszkam w Kamiennej Muszę jechać do Kowala, potem do Włocławka i z powrotem. Pani widocznie pracuje w tym urzędzie. Do Włocławka jest około 50 km o de mnie. Do Kowala bilet kosztuje 3,50 z Lubienia Kujawskiego. Ja muszę dojechać do Lubienia Kujawskiego kolejne 3 zł. Do Włocławka bilet kosztuje z Lubienia Kujawskiego 6zł. Trzeba doliczyć jeszcze dojazd do Kamiennej bo z tamtą jadę do Kowala lub Włocławka. Bilet mpk we Włocławku kosztuje 2,60 w jedną stronę. By dojechać na dworzec drugie 2,60 na mpk. Może dla pani są to grosze, dla osób nie mających dochodu są to duże pieniądze. Pani udaje że coś robi w tym urzędzie. Ja jako osoba chcącą pracować nawet na stażu jestem wściekły bo na wejściu u pracodawcy dostaje odmowę i osoby przede mną i za mną z takim samym skierowaniem propozycji na staż dostają odmowę. Urząd jest zadowolony. wydał kilka skierowań na jeden staż . Osoby bezrobotne złe poszły pieniądze które są dla pani Zosi A. grosze a dla nich na chleb.

#28 Guest_Jan

Guest_Jan
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2018 - 18:41

Pani Zosiu A. W urzędzie pracy pracuje się po znajomości. Jak siedzi pani za biurkiem to jest pani bardzo ważna. Tacy jak my bezrobotni są dla pani intruzami którym trzeba dokopać, poniżyć.

#29 ZosiaA

ZosiaA

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 18679 postów

Napisano 30 czerwiec 2018 - 05:29

Janie ja nie pracuję w tym urzędzie, napisałam tylko że znam tamte realia, nic więcej. Nie pisałeś w pierwszym poście o innych miejscowościach, przesiadka he i biletach, pisałeś o Kowal i Włocławku, nie rzucaj się więc i nie ubliżaj.
Doceniam wartość "groszy" i swoje rozgoryczenie zostaw w we własnej kieszeni, zamiast narzekać i czepiać się urzędników wykaż zaangażowanie i podejmij pracę za darmo nikt płacił ci nie będzie, a od wrzucania impertynencji na Forum też Ci ich nie przybędzie.

#30 ZosiaA

ZosiaA

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 18679 postów

Napisano 30 czerwiec 2018 - 05:30

Przesiadkach*

#31 Guest_ALA

Guest_ALA
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2019 - 22:46

Pan Jan, święte słowa tak my jesteśmy traktowani w UP,niedawno mnie to spotkało.

#32 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2019 - 05:28

To idź żebrać, albo zbieraj puszki, zrób z 5 dzieci będą 500+, weź się postaw i nie pracuj, a co!

#33 Guest_już nie bezrobotny

Guest_już nie bezrobotny
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2019 - 10:44

Mam wyuczony zawód,potem zrobiłem jeszcze 5-letnie technikum.Do tego kilka kursów i uprawnień,ale przez problemy zdrowotne z kręgosłupem nie mogę wykonywać większości prac fizycznych.Po 20 latach zarejestrowania w UP otrzymałem pierwszą propozycje pracy na stanowisku pracownika gospodarczego w jakiejś hodowli świń.... Nie wiem jak można,mając przed sobą całą moją kartotekę grubą jak encyklopedia, kierować mnie do pracy której wiadomo z góry,że przyjąć nie mogę.....?  Mam wrażenie,że poprostu była to idealna okazja na "pozbycie się" mnie i poprawienie sobie statystyk....

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych