Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kiedy przestępstwo się przedawnia?

10 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Prawo

Admin Prawo

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 671445 postów

Napisano 09 lipiec 2012 - 22:05

Komentarz do artykułu: Kiedy przestępstwo się przedawnia?

#2 Guest_ja

Guest_ja
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2012 - 22:05

czy jak dostalem kare w zawieszeniu w2006 a w 2009 mi ja odwiesili ale pozniejodroczyli na rok ale nadal prubuje zeby mi zawiesili a od ktorej daty mam liczyc przedawnienie

#3 Guest_-praw-ciiekawy

Guest_-praw-ciiekawy
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2012 - 23:05

raczej pytanie moim zdaniem powinno być takie

czy takie "przepychanki" prawne nie powodują naliczania przedawnienia od początku od momentu ostatniej czynności prawnej czyli np. od momentu ostatniego pisma o zawieszenie kary.

#4 Guest_Aga

Guest_Aga
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2016 - 00:59

Po ponad 30 latach dochodza rodzine poglosy ze morderca wujka ktory mial 19 lat jest wsrod nas.Czy morderstwo z premedutacja sie przedawnia ???

#5 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2016 - 12:04

Po ponad 30 latach dochodza rodzine poglosy ze morderca wujka ktory mial 19 lat jest wsrod nas.Czy morderstwo z premedutacja sie przedawnia ???

A może tak raczysz przeczytać artykuł, w nim masz odpowiedź na swoje pytanie.

#6 Guest_Agnieszka

Guest_Agnieszka
  • Goście

Napisano 01 luty 2016 - 15:47

Witam może ktoś mi pomoże mój mąż sześć lat temu spowodował lekka stluczke wszystko odbyło się bez policji no i musiał pokryć wszystkie koszty około 6tys. Oczywiście jest uregulowane. Dziś dostaliśmy pismo ze mamy wpłacić 610zl na konto ubezpieczaln i jako odszkodowanie dla poszkodowanego. Czy po sześciu latach nie powinno być wszystko zapomniane. Z góry ddziękuję

#7 Guest_Agnieszka

Guest_Agnieszka
  • Goście

Napisano 01 luty 2016 - 15:51

Zapomniałam dodać że mąż wtedy nie miał prawa jazdy

#8 Guest_Gość 2

Guest_Gość 2
  • Goście

Napisano 17 luty 2016 - 23:46

witam

#9 Guest_Gość 2

Guest_Gość 2
  • Goście

Napisano 17 luty 2016 - 23:55

Witam Pani Agnieszko! Mój mąż 10 lat został zatrzymany podczas jazdy samochodem pod wpływem alkoholu na szczęście nie doszło do żadnej stłuczki i miał prawo jazdy. Dziś dostałam pismo z kancelarii adwokackiej że mam wpłacić 660 zł na konto ubezpieczalni jako odszkodowanie dla poszkodowanych w wypadkach samochodowych. Wydaje mi sie że po tylu latach powinno ulec to przedawnieniu ale niewiem gdzie zasięgnąć informacji.

#10 Guest_niktoś

Guest_niktoś
  • Goście

Napisano 31 październik 2017 - 18:00

Kupiłem telefon na targujemy_pl są nagrania prezydenta dużego miasta z 2006r gdzie ten defrauduje środki. Czy sprawa się przedawniła?

#11 Guest_Alicja

Guest_Alicja
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2018 - 16:01

Witam Czy ktoś może wie kiedy przedawniają się przestępstwa internetowe. Filmik publikujący wizerunek ośmieszający mnie umieszczono we wrześniu 2015 r. ale o tym dowiedziałam się dopiero w sierpniu w tym roku. czy to się przedawniło? Przecież dostęp do niego był do teraz a więc wciąż narażona byłam na skutek jaki on wywołał - do teraz.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych