Skocz do zawartości

Zdjęcie

Na jakie renty można liczyć w Wielkiej Brytanii

25 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2017 - 11:35

Przepracowalam 12 lat w Anglii teraz nic nie moge robic mam ciezka depresje na co moge liczyc

Wątpię, żeby na tak zadane pytanie ktokolwiek byłby w stanie udzielić Ci odpowiedzi. Napisz, czy pracowałaś w Polsce i kiedy, czy masz jeszcze jakieś lata pracy oprócz tych angielskich. Być może mogłabyś starać się o rentę w Polsce jeśli jesteś chora, ale to musiałabyś opisać przebieg swojej pracy zawodowej.

#22 Guest_Magdalena

Guest_Magdalena
  • Goście

Napisano 14 maj 2017 - 10:18

Witam.Jestem po 3 operacji guza mózgu. Mam wycięty kawałek czaszki, żeby ciśnienie w głowie mi się normowało.Próbowałam podjąć jakąś pracę lecz jest mi bardzo ciężko.W tej chwili opiekuję się moim dzieckiem, które w tym roku idzie do przedszkola.Wykonywanie domowych czynności sprawia mi dużo problemów i czuję się źle. Mój partner tylko pracuje. Czy mogłabym prosić o jakiekolwiek informacje na temat czy mogę dostać jakiś zasiłek,rentę... Nie jest lekko a żyć jakoś trzeba.

#23 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 14 maj 2017 - 10:52

Witam.Jestem po 3 operacji guza mózgu. Mam wycięty kawałek czaszki, żeby ciśnienie w głowie mi się normowało.Próbowałam podjąć jakąś pracę lecz jest mi bardzo ciężko.W tej chwili opiekuję się moim dzieckiem, które w tym roku idzie do przedszkola.Wykonywanie domowych czynności sprawia mi dużo problemów i czuję się źle. Mój partner tylko pracuje. Czy mogłabym prosić o jakiekolwiek informacje na temat czy mogę dostać jakiś zasiłek,rentę... Nie jest lekko a żyć jakoś trzeba.

Trudno odpowiedzieć na tak zadane pytanie. Nie napisałaś, czy posiadasz jakiś staż pracy, żeby móc otrzymać rentę. Zasiłki przyznaje opieka społeczna, więc zgłoś się do nich.

#24 Guest_Michał

Guest_Michał
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2017 - 21:56

pracowałem 4 lata w Anglii, dostałem schizofrenii paranoidalnej, uciekalem przed halucynacjami po europie, w koncu trafilem spowrotem do polski(po roku). zostal mi wyplacony Employment and support allowance przez poltora roku mimo ze mieszkalem w polsce. nadal nie jestem w stanie pracowac. jak uzyskac swiadczenia, mam wrazenie ze juz nigdy nie bede w stanie pracowac...

#25 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 14 luty 2019 - 13:56

Witam! Pracowałem 10 lat w ANGLI gdzie odprowadzałem składki. W 2017 roku miałem wypadek na wskutek którego złamałem kręgosłup i mam czterokończynowe porażenie. Z Angli zjechałem w 2016 wypadek miał miejsce w AUSTRII czy mogę otrzymać rentę inwalidzką z Angli to mój najdłuższy okres składkowy.Mam 38 lat

#26 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2019 - 20:20

zachorowalem na padaczke i ataki mam niekontrolowane podjolem leczenie i mam pytanie czy moglbym starac sie o jakis zasilek z tego tytulu? pozdrawiam i prosze o odpowiedz

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych