Skocz do zawartości

Zdjęcie

Mandat za jazdę lewym pasem

17 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Prawo

Admin Prawo

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 671908 postów

Napisano 16 luty 2012 - 11:58

Komentarz do artykułu: Mandat za jazdę lewym pasem

#2 Guest_Zenek

Guest_Zenek
  • Goście

Napisano 16 luty 2012 - 11:58

Ciekawe co w przypadku korków. Jakby wszyscy mieli jechać tylko prawym pasem to korki byłyby jeszcze większe. A mandat za jazdę lewym pasem to tylko dla statystyk policji.

#3 Guest_KING

Guest_KING
  • Goście

Napisano 23 luty 2012 - 11:16

Jazda lewym pasem ,to już patologia!!!!!!!!!!!Dzisiaj korek na wisłostradzie w stronę centrum, od centrum olimpijskiego, a prawy pas PUŚCIUTKI ,AŻ DO SAMEGO PODZAMCZA!!!!!!!!!!!!!!!!

#4 Guest_goscc

Guest_goscc
  • Goście

Napisano 02 listopad 2012 - 17:47

Ale juz nie napisali ze jazda lewym pasem nie jest karalna jak sie jedzie w obszarze zabudowanym jezeli jest ograniczenie do 50 ,60 obojetnie MANDAT MOZNA DOSTAC ZA JAZDE LEWYM PASEM POZA OBSZAREM ZABUDOWANYM. W OBSZARZE ZABUDOWANYM POLICJA NIE MA PRAWA WYSTAWIC MANDATU

#5 Guest_-praw-sandiego

Guest_-praw-sandiego
  • Goście

Napisano 03 listopad 2012 - 13:56

Oj znajomośc kodeksu drogowego się kłania.

Przy jeździe lewym pasem dłużej niż bodajże 250 m policja ma prawo wystawić mandat. Poza tym w Polsce obowiązuje ruch prawostronny.

#6 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2013 - 11:57

Chore jest to ze jak jest na drodze pusto to nie mozna jechsc lewym pasem tylko trzeba jechac prawym po wielkich dziurach i koleinach s w tym czasie lewy jest rowny i pusty

#7 Guest_tomek

Guest_tomek
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2013 - 19:51

człowieku!! nie ma znaku zakazu wyprzedzania samochodów ciężarowych przez inne samochody ciężarowe!!https://www.google.p...iw=1362&bih=655

#8 Guest_ble

Guest_ble
  • Goście

Napisano 19 listopad 2014 - 13:24

Państwo bez sensu to i kodeks bez sensu.

#9 Guest_Ori

Guest_Ori
  • Goście

Napisano 31 marzec 2016 - 05:44

Nareszcie zrobią z tą jazdą lewą stroną porządek, karać, karać i jeszcze raz karać. Nauczą się że jak skręca się w lewo za 20 km to za wcześnie żeby zajmować lewy pas.

#10 Guest_kora

Guest_kora
  • Goście

Napisano 16 luty 2017 - 16:28

jadac prawym pasem wlaczylem kierunek rze chce zmienic pas ruchu na lewy ale krul lewego pasa obtarl sobie lekko zderzak z prawej strony i stwierdzilrze zajechalem mu droge czekam na opinie policji czyja wina

#11 Guest_pirat

Guest_pirat
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2017 - 19:09

po ch.. dwa pasy jak mozna jezdzic jednym pf

#12 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2017 - 20:46

po co jezdnie dwupasmowe skoro mozna jezdzic tylko jednym pasem

#13 Guest_krÓl

Guest_krÓl
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2017 - 13:49

wiadomo że twoja, drogi się nie zajeżdża

#14 Guest_to ja

Guest_to ja
  • Goście

Napisano 08 październik 2017 - 14:03

No kurde, po to jest drugi pas, żeby można było nim jeździć! Kto chce wyprzedzać, niech wyprzedza. Jak wiem, że za chwilę będę skręcać w lewo, to po kiego mam jechać prawym? Żeby później na siłę się wciskać na lewy i blokować ruch? Właśnie przez takich się korki robią. Dwa pasy, dwie możliwości jazdy.

#15 Guest_Kierowca

Guest_Kierowca
  • Goście

Napisano 18 październik 2018 - 09:44

Szkoda że Policja nie karze januszy jadących lewym pasem z taką samą prędkością jak ten na środkowym i prawym...

#16 Guest_xxx

Guest_xxx
  • Goście

Napisano 25 październik 2019 - 12:15

@to ja - dlateog nie powinieneś mieć prawa jazdy

#17 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 11 listopad 2019 - 12:17

To jest dramat jadę sobie we Wrocławiu ul Ślężna są dwa pasy ruchu I dostaje mandat za to ze jadę lewym pasem gdzie na prawyym tak samo jeżdżą auta a lewy jest pusty to nie rozumiem po co mam się cisnąć na prawym skoro nic nie jedzie na lewym .. Najgorsze jest to ze wychodzi młoda menda z BMW tajniackiego zwykła k**wa bo inaczej nie można tego nazwać i wystawia mi 500zl mandatu za takie coś ... ch*j ze są tacy co po 200 jeżdżą po mieście za takimi im się nie chce latać

#18 Guest_j23

Guest_j23
  • Goście

Napisano 11 listopad 2019 - 17:12

I słusznie. Masz prawo jazdy? Znasz przepisy ruchu drogowego? To chyba wiesz za co mandat dostałeś.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych