Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak przebiega przeszukanie

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Prawo

Admin Prawo

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 672217 postów

Napisano 14 styczeń 2011 - 09:41

Komentarz do artykułu: Jak przebiega przeszukanie?

#2 Guest_klops

Guest_klops
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2011 - 09:41

Zazalenie na postanowienie o przeszukaniu wnosi sie do prokuratora??? To chyba juz nieaktualne

#3 Guest_jack

Guest_jack
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2011 - 14:17

nie mozna przeszukiwac w porze nocnej trzeba siedziec i czekac do 6:01 błąd sie w kradł

#4 Guest_Autor

Guest_Autor
  • Goście

Napisano 31 marzec 2013 - 23:56

Należy czytać ze zrozumieniem. Oczywiście nie wolno przeszukiwać w godz. 22:00-6:00, ale jeżeli zacznie się minutę przed 22 można czynność kontynuować.

#5 Guest_Lastic

Guest_Lastic
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2017 - 21:34

pieprzenie prawo w polsce łamią wszyscy policjanci zwłaszcza ci z Kujawsko Pomorskiego dokładnie z Torunia mogę podać nawet miejsce i czas.. trzepią jak leci ludzi a ludzie nie mogą się buntować bo od razu na 48 i w pier. znajomego złapali tak samo. ale sie burzył i mu naje... prawo w Polsce może istnieje ale Policja w Kujawsko pomorskim dokładnie drogówka je łamie trzepie obywateli bez żadnych podejrzeń .. mam znajomego Policjanta mówi że komendanci zmuszają do szukania byle by kasa była i byle by mieli na kącie jakieś przyłapanie. przeszukują ludzi ich torebki i tak dalej przy kontroli drogowej. to wszystko to popuczyny bez polotu . dla naiwniaków by wierzyli ze istnieje organ ścigania. i sprawiedliwośc. w rzeczywistości każdy policjant przeszukuje jak leci mnie po pracy zatrzymali na ulicy i przetrzepali jak przestępce bo policjant powiedział że usta popękane mam nigdy nie miałem kłopotów z prawem ani żadnych kar.. miałem 1 mandat w życiu :) i mogę ćpać ... nic nie znalazł mandatu nie dał ale nie mial prawa przeszukać... dlaczego nikt nie pisze jak jest? Polska 10 lat temu mimo że policjanci byli bardziej radykalnie nastawieni do obywateli dużo bardziej przestrzegała prawa teraz widzę regresję.

#6 Guest_W203

Guest_W203
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2020 - 00:15

Gdy przeszukanie lub kontrola osobista wystąpi, żądać natychmiast kopii protokołu. Piesek będzie wtedy na smyczy

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych