Skocz do zawartości

Zdjęcie

Czy można dorabiać na emeryturze pomostowej

9 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Prawo

Admin Prawo

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 671040 postów

Napisano 05 maj 2009 - 10:33

Komentarz do artykułu: Czy można dorabiać na emeryturze pomostowej

#2 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 05 maj 2009 - 10:33

Wszystko, jest mi jasne ale nie mogę nigdzie się doczytać do jakiego okresu /spełniam wymogi otrzymania emerytury pomostowej/mogę składać wniosek o jej przyznanie.Czy poniosę konsekwencje jeżeli złoże np.m-cu lipiec, grudzień a wiek emerytalny osiągnęłam w marcu br.Czy wniosek o pomostówkę mogę złożyć w każdej chwili tj.przed ukończeniem 60 roku życia?

#3 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 13 luty 2010 - 13:05

Jestem na wcześniejszej emeryturze po rencie,pracuję już 30 miesięcy...kiedy będę mógł przeliczyć swą emeryturę i na jakich zasadach(65 lat kończę w 2012r)..proszę o doradę i dziękuję

#4 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2010 - 23:26

Wszystko, jest mi jasne ale nie mogę nigdzie się doczytać do jakiego okresu /spełniam wymogi otrzymania emerytury pomostowej/mogę składać wniosek o jej przyznanie.Czy poniosę konsekwencje jeżeli złoże np.m-cu lipiec, grudzień a wiek emerytalny osiągnęłam w marcu br.Czy wniosek o pomostówkę mogę złożyć w każdej chwili tj.przed ukończeniem 60 roku życia?

#5 Guest_kenedy

Guest_kenedy
  • Goście

Napisano 07 marzec 2013 - 18:52

witam jestem na emeryturze pomostowej pracowałem 35lat w szczególnych warunkach [komunikacja miejska]Czy po założeniu działalności lub naumowę-zlecenie mogę pracować dalej w komunikacji i czy to będą szczególne warunki skoro sam się zatrudniam.pozdrawiam

#6 Guest_Anna

Guest_Anna
  • Goście

Napisano 05 sierpień 2013 - 21:18

Będąc pielęgniarką na emeryturze pomostowej można dopracować? Nie mogę się nigdzie tego doczytać.Proszę o poradę.

#7 Guest_kierowca

Guest_kierowca
  • Goście

Napisano 19 marzec 2016 - 20:25

czy praca kierowcy autobusu turystycznego podlega pod prace o charakterze szczegulnym

#8 Guest_SERCE

Guest_SERCE
  • Goście

Napisano 19 maj 2016 - 13:24

KIEROWCA AUTOBUSU PODLEGA POD PRACĘ O CHARAKTERZE SZCZEGÓLNYM , PRACODAWCA MUSI WYSTAWIĆ ŚWIADECTWO O SZCZEGÓLNYCH WARUNKACH JEŻELI PŁACIŁ SKŁADKI DO ZUS

#9 Guest_Mirek

Guest_Mirek
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2018 - 18:13

Jestem od 1 roku na emeryturze pomostowej .Ile mogę sobie dorobić do emerytury .Zatrudniłem się na umowę - zlecenie ,od 2018r

#10 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2018 - 12:51

Jestem od 1 roku na emeryturze pomostowej .Ile mogę sobie dorobić do emerytury .Zatrudniłem się na umowę - zlecenie ,od 2018r

W tym wątku masz odpowiedź na swoje pytanie.
http://kadry.infor.p...ada-2017-r.html

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy