Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak złożyć pozew o rozwód

121 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_elmadzik

Guest_elmadzik
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2012 - 10:00

odzyska Pani pod warunkiem, że udokumentuje Pani swój wkład finansowy włożony w dom, czyli jeśli posiada Pani jakiekolwiek rachunki na siebie itp

#22 Guest_papi

Guest_papi
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2012 - 22:36

a jesli nie bo tesciowa ma je wszystkie? ona jest upowazniona do zalatwiania wszystkiego w naszym imieniu z gory dziekuje

#23 Guest_kooos

Guest_kooos
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2012 - 15:24

w takim przypadku nie odzyskasz pieniędzy za dom, proponuję pójść w sądzie na ugodę aby teściowa dobrowolnie zrzekła się połowy domu.

#24 Guest_Borsuk

Guest_Borsuk
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2013 - 19:11

Witam.

Czy jeżeli okazało się że żona mnie okłamuje i i pracuje jako striptizerka (dowód w postaci jej zdjęć na stronie internetowej klubu nocnego) to czy mam szanse na wygranie rozprawy z jej orzeczeniem winy? Dotego dochodzą inne kłamstwa które jednak cieżko udowodnić.

#25 Guest_jowita

Guest_jowita
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2013 - 00:08

Mąż , który wielokrotnie mnie zdradził i z jego powodu rozpadł się nasz związek małżeński to mam , według prawa oddać nasze mieszkanie albo go spłacić?

#26 Guest_czarownica3232

Guest_czarownica3232
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2013 - 17:36

ile wogóle kosztuje rozwód?

#27 Guest_zuza

Guest_zuza
  • Goście

Napisano 06 luty 2013 - 21:14

jak mam udowodnic, że mąz mnie poniża psychicznie , nikt w to nie uwierzy,
a ja juz nie mogę normalnie funkcjonowac w tym zwiazku

#28 Guest_Iw

Guest_Iw
  • Goście

Napisano 21 luty 2013 - 00:17

Nagraj jak Cie dręczy psychicznie oraz trzymaj smsy.

#29 Guest_-praw-elgo

Guest_-praw-elgo
  • Goście

Napisano 21 luty 2013 - 13:45

jak mam udowodnic, że mąz mnie poniża psychicznie , nikt w to nie uwierzy,
a ja juz nie mogę normalnie funkcjonowac w tym zwiazku

"Znęcanie się" fizyczne czy też psychiczne jest ścigane obecnie z urzędu jednak musi być zgłoszone na policję bądź do prokuratury. Oni mają obowiązek wszcząć postępowanie oczywiście po zapoznaniu się z dowodami (wystarczy twoje zeznanie) jeżeli uznają za zasadne. Jak ktoś napisał smsy czy nagrania sa bardzo mocnymi dowodami, ale nie niezbędnymi. Ważne jest czy trwa to w pewnym okresie czasu, występują takie zdarzenia jak poniżanie, obrzucanie wyzwiskami, ograniczanie swobody, ograniczanie kontaktów z rodziną, znajomymi.Występowanie tych zdarzeń sugeruje ,że zachodzi przestępstwo znęcania się.
Przeczytaj: http://kobieta.wp.pl...,wiadomosc.html

Pozdrawiam

#30 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 22 luty 2013 - 22:05

olej go i weś rozwód

#31 Guest_sylwia

Guest_sylwia
  • Goście

Napisano 27 luty 2013 - 11:51

witam,
Niedługo będzie rok jak jestem po ślubie cywilnym, od samego początku ten związek nie miała sensu, ale byłam w ciąży i rodzice męża nalegali ,abyśmy zamieszkali u niego z nimi i wzięli ślub chociaż cywilny, bo co powiedzą ludzie!!na początku nie było tak źle, ja po urodzeniu zajmowałam się całym domem, gotowanie, sprzątanie,dbanie o podwórko, o wszystko tak naprawdę,a mąż spał do południa,trzeba było go błagać, aby coś mi pomógł, przy dziecku tez nie za bardzo,mam już tego dosyć,to leń, do pracy tez się nie garnie,teściowa też już nie ma na niego wpływu!!Codziennie są kłótnie, już teraz mąż mnie wyzywa od k.... i wygania z domu, choć dom należy do rodziców, modlę się ,aby Bóg dał mi siłę na odejście ,ale tak naprawdę nie mam gdzie odejść, bo nie stać mnie na wynajęcie mieszkania!Nie pracuje ,bo mój synek ma 8 m-cy ,chciałabym mieć tylko spokój, chce rozwodu, tylko jak udowodnić,że mąż psychicznie nade mną się znęca, ze mnie wyzywa i popycha??

#32 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 15 marzec 2013 - 17:07

Jestem w podobnej sytuacji jak koleżanka - sylwia. Tylko, że mieszkam z teściową i to ja jestem winna a nie jej syn, mimo że ja pracuje a on całymi dniami oglada TV i nawet dzieckiem sie nie chce zająć:(

#33 Guest_Suzana

Guest_Suzana
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2013 - 17:30

ja mam to samo . 17.03 był rok po ślubie , mamy 6-cio miesięcznego syna . też nie mam gdzie odejść , jestem bez pracy , pieniędzy i nie mam pojęcia co dalej . też ślub bo byłam w ciąży . my kobiety mamy ciężko . a od państwa zero pomocy . nawet jak będę miała iść do domu samotnej matki to pójdę . dziecka nigdy mu nie oddam . my kobiety musimy trzymać się razem .

#34 Guest_kasiulek24031

Guest_kasiulek24031
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2013 - 13:17

Witam
tez jestem w podobnej sytuacji mam dwu letnie dziecko,i rowniez po slubie cywilnym...i nie wiem co zrobic pomozcie;(

#35 Guest_sylwia

Guest_sylwia
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2013 - 14:39

Drogie koleżanki,tez mam taka sytuacje,mąż znęca się psychicznie nade mną ,wyzywa mnie a i czasem popchnie, a ostatnio dostałam w twarz, nie mam dokąd pójść,umarła mi babcia i już nie mam nikogo, mam dosyć takiego życia ,nie mam pracy i nie mam gdzie odejść!!Co mam robić,jak żyć???

#36 Guest_ramona

Guest_ramona
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2013 - 16:23

moj maz z kolei obraza sie o cos na mie nie odzywa sie sie do mnie calymi dniami nawet przez tydzien lub dluzej.Trwa to doputy dopuki sama zaczynam uwazac sie za winna

#37 Guest_zniecierpliwiony

Guest_zniecierpliwiony
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2013 - 22:55

Najpierw nauczcie się pisać po polsku. W tym , spójnie i logicznie. Wtedy docenicie siebie i doceni was mąż.Rozkładanie nóg to za mało by na tym budować małżeństwo i rodzinę.

#38 Guest_zniecierpliwiony

Guest_zniecierpliwiony
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2013 - 23:03

Ps. Ale zacznijcie postępować spójnie i logicznie. Mądrze. To będzie podłoże do dalszego wspólnego życia. Najpierw zastanów się nad sobą . Dopiero później oceniaj kogoś innego.

#39 Guest_kasiulek24031

Guest_kasiulek24031
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2013 - 11:50

...ja tez jestem w takiej sytuacji jak gosc tylko ze maz mieszka zemna u moich rodzicow.Jestesmy po slubie cywilnym i tak naprawde po slubie dopiero uswiadomiłam sobie ze nie był dobry pomysł teraz tego bardzo załuje wszystko sie zmnieniło zakazy i mowienie co mam robic a co nie..najchetniej bym sie wyprowadziła ale tak naprawde nie mam dokad nie mam pracy,mam corke ktora ma dwa latka..jak sobie z tym poradzic?

#40 Guest_kasiulek24031

Guest_kasiulek24031
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2013 - 11:58

Kolezano sylwio nie mozesz sie poddawac masz tylko jedno zycie musisz zgłosic to na policje nie daj sie dalej pomiatac ja rowniez bylam traktowana jak Ty i malo brakło a by mnie uderzyl ale trzyma mnie przy zyciu dziecko.Wieze ze dasz rade nie jestes sama.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy