Skocz do zawartości

Dobry adwokat do spadku

127 odpowiedzi w tym temacie

#121 Guest_Irena

Guest_Irena
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2017 - 20:07

W sprawach spadkowych bez wątpienia w Łodzi najlepsi są prawnicy z kancelarii pani Magdaleny Chróścielewskiej. Pomogli mi przy sprawie spadkowej dotyczącej majątku po mojej zmarłej babci, którą opiekowałam się przez ostatnie kilka lat. Sprawa została załatwiona szybko, bez zbędnego czekania.

#122 Guest_Madzia k

Guest_Madzia k
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2017 - 10:38

Bardzo dobre opinie ma kancelarią Legaleo. Moja koleżanka korzystała z pomocy pani prawnik (bo jest tam jeszcze pan) właśnie w sprawie podziału spadku. Nie pamietam jej nazwiska, ale jest tam jedna pani prawnik z tego co wiem. Polecam, bo koleżanka miała bardzo, bardzo zawilą sytuację, a ta pani sobie super poradzila i wyszlo korzystnie dla mojej koleżanki,

#123 AlaK

AlaK

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 19 lipiec 2017 - 13:53

Najlepszy byłby ktoś, kto się specjalizuje w takich sprawach, np mec Siwek to dobry prawnik od spadków

#124 Guest_Annn

Guest_Annn
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2017 - 19:04

Wysokiej klasy specjalistą od spraw spadkowych i tego typu jak nieruchomości jest moja pani mecenas adwokat Magdalena Dobrzyńska, świetnie i bardzo skutecznie poprowadziła nasze wszystkie sprawy w rodzinie i jesteśmy bardzo zadowoleni z jej usług. Dlatego polecam!

#125 Guest_Majja

Guest_Majja
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2017 - 07:41

ja swoją drogą korzystałam z pomocy Pani Magdaleny Grześkowiak i szczerze mówiąc byłam bardzo zadowolona. Pomocna, miła i konkretna. No i sprawa zakończyła się z korzyścią la mnie!

#126 Guest_Suzanna

Guest_Suzanna
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2017 - 20:51

Zaczęłam szukanie dobrego adwokata od zrobienia wywiadu wśród moich znajomych. Kilka osób poleciło mi prawników od Magdaleny Chróścielewskiej, z tej kancelarii z al. Kościuszki. Nie zawiodłam się - sprawa została przeprowadzona tak błyskawicznie, że nie zdąrzyłam się zacząc martwić cala sytuacją. Prawnik, który zajął się moją sprawą był zawsze do mojej dyspozycji, odbierał telefony nawet wieczorami. Zgłaszajcie się do nich, bo naprawdę warto.

#127 Baklazanka

Baklazanka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 209 postów

Napisano 13 sierpień 2017 - 11:36

Sprawy spadkowe w przypadku roszczeń wielu osób są często naprawdę trudne. Sama przez taką sprawę przechodziłam i trwała ponad 2 lata. Żałuję, że od razu nie zainwestował w dobrego prawnika, bo dużo szybciej by to się skończyło. Tutaj http://kancelariaea....y-spadkowe.htmlmożecie sobie szerzej poczytać o takich sprawach spadkowych właśnie.

#128 Piotrekk

Piotrekk

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano wczoraj, 17:02

Ja od siebie mogę polecić kancelarie z Wrocławia: http://kancelariaea....y-spadkowe.htmlSprawa spadkowa mojego dziadka była wyjątkowo nieprzyjemna,  a w takich sytuacjach warto postawić na kogoś zaufanego i sprawdzonego.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych