Skocz do zawartości

Dobry adwokat do spadku

252 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_Hummus

Guest_Hummus
  • Goście

Napisano 21 marzec 2014 - 12:42

Ja równiez polecam mecenas Laskowską, choćby ze względu na jej skutecznośc i to że jest mega sympatyczną osobą. Ogólnie wybór między propozycjami które tu padły będzie najlepszy

#22 Guest_Lidka

Guest_Lidka
  • Goście

Napisano 20 maj 2014 - 13:16

Prawnik od sprawa spadkowych najlepszy wg mnie to mec Małgorzata Woźniak z Warszawy. Prowadzila moją sprawę o zachowek z sukcesem.

#23 Guest_Lidka

Guest_Lidka
  • Goście

Napisano 20 maj 2014 - 13:18

Prawnik od sprawa spadkowych najlepszy wg mnie to mec Małgorzata Woźniak z Warszawy. Prowadzila moją sprawę o zachowek z sukcesem.

#24 Guest_Bondy

Guest_Bondy
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2014 - 15:09

Czy w sprawach beznadziejnych z mojego punktu widzenia,tez coś poradzi ,wstyd sie przyznać ale boję się jak dziecko

Opinię specjalisty od spraw beznadziejnych ma Kamil Flatow. Znam osobę, w której imieniu występował w sprawie spadkowej i bardzo sobie chwaliła jego pomoc. Poza tym nie ma się czego bać, przecież sądy od tego są, żeby ludzie mogli w nich dochodzić swoich praw smile.png

#25 Guest_jadzix48

Guest_jadzix48
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2014 - 21:32

Ja ze swojej strony polecam świetnego specjaliste od prawa spadkowego i majątkowego - adwokata Marka Bednarczyka... Zawdzięczam mu naprawdę wiele... Jego kancelaria znajduje się w Warszawie... Pan adwokat doskonale poradził sobie z moją "beznadziejną sytuacją" więc myślę, że poradzi sobie i z każdą inną.

#26 eldem

eldem

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 327 postów

Napisano 02 sierpień 2014 - 21:54

Najlepiej poszukać najtańszego.

#27 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2014 - 12:59

mogę polecić adw. Michała Krawczyka. Szybko i sprawnie załatwił temat, a co ważne zawsze znalazł chwilę aby porozmawiać i wyjaśnić moje wątpliwości. Prowadził moją sprawę spadkową i o dział spadku. Kontakt www.kancelariakp.com tel 509952452

#28 andrzejj36

andrzejj36

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 24 wrzesień 2014 - 21:56

Ja mogę Ci polecić kancelarię adw. Marka Bednarczyka. Adwokaci są doświadczeni i zaprawieni w sprawach sądowych. Myślę, że pomogą Ci w Twojej sprawie, bo oferują naprawdę szeroki zakres usług.

#29 Guest_Jacek

Guest_Jacek
  • Goście

Napisano 01 październik 2014 - 13:36

mogę polecić adw. Michała Krawczyka. Szybko i sprawnie załatwił temat, a co ważne zawsze znalazł chwilę aby porozmawiać i wyjaśnić moje wątpliwości. Prowadził moją sprawę spadkową i o dział spadku. Kontakt www.kancelariakp.com tel 509952452

Zleciłem właśnie prowadzenie sprawy u tego mecenasa po sugestiach ze strony znajomych. Bardzo miły kontakt, rzetelne i cierpliwe wyjaśnienie wszystkich nurtujących mnie kwestii oraz tego co może się stać. Polecam!

#30 Agata Ch

Agata Ch

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 14 postów

Napisano 13 październik 2014 - 10:23

Do spraw spadkowych i podziału majątku w Łodzi mogę podać namiary na Kancelarię przy Polskiej Organizacji Wosjkowej 17, miałam u nich sprawę rozwodową i potem podział majątku i dobrze wyszło. Strona o spadkach to www.adwokat-lodz.com.pl/sprawy-spadkowe.html tam znajdziecie też kontakt.

#31 Guest_Bożena

Guest_Bożena
  • Goście

Napisano 20 listopad 2014 - 19:23

Polecam mecenasa, którego znalazła moja koleżanka i ja z jego usług też skorzystałam. Normalny, cierpliwy i rzetelny.Przyjmuje i w Warszawie i Lublinie jak potrzeba to i po 17-tej.Tel. 506 514 438.

#32 Guest_stella

Guest_stella
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2014 - 19:01

Witam, kilka miesięcy temu byłam w podobnej sytuacji. Walczyłam o dom, który przy podziale spadku okazał się własnością kilku członków rodziny. W sprawie pomógł mi Mecenas Marek Bednarczyk, z którego byłam bardzo zadowolona. Ostatecznie okazało się, że dom w całości jest mój, a rodzina nie ma do niego żadnych praw. 

#33 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2014 - 11:25

Adwokat Agnieszka Bałaga-Kupis z kancelarii Bałaga.

Świetna, rzeczowa, bardzo konsekwentna i ogarnięta na sali sądwej.

#34 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2015 - 07:53

Od spraw związanych ze spadkiem mec. Michał Krawczyk z Warszawy jest bardzo dobry. Od początku cierpliwie wyjaśniał wszystkie moje wątpliwości, a sam temat został załatwiony szybko i sprawnie. Polecam wszystkim! Kontakt pod nr 509952452.

#35 Guest_nerrio

Guest_nerrio
  • Goście

Napisano 05 luty 2015 - 15:17

Gorąco rekomenduję mec. Pawła Budrewicza i zostawiam do niego od razu telefon

(22) 2036110. Działa w Warszawie przy ul. Ogrodowa 28/30 lok. 324. Jeden z niewielu fachowców prawa rodzinnego, który potrafi rozdzielić relacje partnerskie od relacji z dzieckiem i przekonać człowieka do zupełnie nowego spojrzenia na sprawę.

#36 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2220 postów

Napisano 20 luty 2015 - 17:06

Proszę dane porządnego adwokata - http://boleklegal.pl/kancelaria Różne kategorie spraw, najlepiej pogadać i opisać problem. Nie każdy adwokat podchodzi do spraw w taki sposób, wielu idzie na łatwiznę, a kasę dostają dokładnie taką samą.

#37 Guest_Bożenka

Guest_Bożenka
  • Goście

Napisano 13 marzec 2015 - 11:26

Zdecydowanie polecam Michała Krawczyka. Prowadzi Kancelarię w Warszawie, od dłuższego czasu pomagał mojej koleżance i teraz i ja do niego trafiłam. Miły i konkretny adwokat, opowiedziałam co i jak, zapytał o kilka rzeczy i już mamy wstępny plan działania. Tempo póki co ekspresowe smile.png

#38 Guest_Antoni

Guest_Antoni
  • Goście

Napisano 17 marzec 2015 - 17:11

Witam wszystkich, poszukuje dobrej kancelarii prawniczej w Warszawie, chodzi o podział majątku pomiędzy mną, a moimi dalekimi kuzynami,którzy przypomnieli sobie że należą do rodziny dopiero kiedy na horyzoncie pojawiły się pieniążki i dwa domy. Czy ktoś ma coś godnego polecenia,w miare rozsądnej cenie?

Nam sprawę prowadził Pan Mecenas Wiesław Dembowski z Warszawy. Choć rodzina była bardzo skłócona, nikt nie chciał ustąpić i myśleliśmy, że będziemy się sądzić jeszcze przez wiele lat dzięki pomocy i negocjacjom Pana Mecenasa w miarę ugodowo i szybko zakończyliśmy sprawę za co niezmiernie dziękujemy. Pan Mecenas jest bardzo kompetentnym człowiekiem i cechuje się niezwykłą wyrozumiałością i cierpliwością do starszych ludzi. Bardzo kompetentnie odpowiadał na wszystkie nasze pytania i wyjaśnił nam wszystkie nurtujące nas kwestie. Z szacunkiem polecamy Pana Mecenasa. Chcielibyśmy, aby na świecie było więcej takich ludzi. Telefon do niego to 792-180-679.

#39 Guest_wareda

Guest_wareda
  • Goście

Napisano 22 maj 2015 - 14:13

Polecam kancelarię Praską – kancelariapraska.pl. Byłam tu ostatnio z związku z alimentami. Staram się o wyższą stawkę, bo to co sąd zasądził na ten moment to jest jakaś kpina a nie alimenty...

#40 Guest_nerrt

Guest_nerrt
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2015 - 14:42

Myśmy z moją byłą partnerką mieli mieszkanie na kredyt i po rozstaniu wszelkie sprawy majątkowe domknęliśmy przy współpracy z radcą prawnym Pawłem Budrewiczem. Obsługa bardzo profesjonalna, terminowa, na jasnych warunkach cenowych. Telefon i adres kancelarii jest na stronie dobry-skuteczny-prawnik.pl.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych