Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Specjalista od spadkow Poznań

77 odpowiedzi w tym temacie

#61 Guest_Lenka

Guest_Lenka
  • Goście

Napisano 29 maj 2019 - 11:58

Ja Ci polecam Kancelarię Adwokacką Dariusza Kotłowskiego. Świetni specjaliści. Od pierwszej wizyty wiedziałam, że będzie dobrze. Angażują sie w sprawę klienta i nie zdzierają pieniędzy. 

#62 Guest_maras

Guest_maras
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2019 - 22:37

Kancelaria Klisz i Wspólnicy. Nie tylko mają fajny blog o spadkach, ale również można się udać do ich poznańskiego oddziału po porady czy też, żeby reprezentowali w sądzie. Ja ich znam z kancelarii we Wrocławiu. Sprawa spadkowa po moim ojcu odbywała się jednak w Poznaniu, więc wraz z prawnikiem tam jeździłem. Sprawa była wielowątkowa, bo ni z tego ni z owego pojawił się nieślubny syn tatusia... Długo by opowiadać. W każdym razie kancelarię mogę polecić.

#63 Kaluzna

Kaluzna

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 27 lipiec 2019 - 14:05

Jak chcecie kogś od spraw spadkowych kto nie mydli oczu i mówi jak jest bez naciągania na procesy sprawy czy inne dziwactwa to polecam Ziębaczewskiego. Ja sama byłam na darmowej poradzie z prawa spadkowego i innego prawnik to mi obiecywał złote góry ale tylko jak zapłacę mu już za prowadzenie sprawy. Z kolei pan Mateusz zupełnie inaczej mi to naświetlił, czyli tak jak czytałam u niego na stronie w internecie i sprawa jest tzw. na swoje babka wróżyła. Postanowiliśmy zaryzykować ale zupełnie inaczej podchodząc do sprawy czyli tak jak w takim wyroku co mi wydrukował i co wygrali sprawę.

#64 kozlowskiczeslaw1

kozlowskiczeslaw1

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 100 postów

Napisano 29 lipiec 2019 - 12:29

ja polecam Pana Kamila z kancelarii https://adwokatwasilewski.pl/ . Moją sprawę załatwił szybko i skutecznie. 

#65 Adamik

Adamik

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 03 październik 2019 - 10:39

Kurcze ten blog adwokata Ziębaczewskiego na temat prawa spadkowego jest naprawdę super i nie trzeba się rejestrować by mieć dostęp do treści. Dzięki za linki na niego.

#66 Miedzyrzecki

Miedzyrzecki

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 29 listopad 2019 - 10:42

Adamik, Kaluza i inni macie rację tak mecenas Mateusz to godny zaufania adwokat. Mi też pomógł w wyprostowaniu spraw spadkowych po dziadkach i wujku. Wie co i jak trzeba składać. Pisma bardzo fachowe, terminowość i kontakt bez zarzutu i radzi sobie w sądzie i z przeciwnikami. Widać że ma zamiłowanie do swojej pracy.

#67 Pomalowana

Pomalowana

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 12 styczeń 2020 - 17:20

Polecam naprawdę bardzo dobrą radcę prawną od spraw spadkowych Pania Katarzynę Kownacką z Poznania. Można na niej polegać. Doskonale sobie radzi z każdym zagadnieniem, z każdą sprawą. 

#68 Juli

Juli

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 29 styczeń 2020 - 10:22

Ja wychodzę z założenia, że miejsce wybierane z polecenia jest zawsze dobrym wyborem. W tej kwestii często słucham moich znajomych ale też szukam opinii w sieci. Tak trafiłem na kancelarię prawa spadkowego adwokata Mateusza Ziębaczewskiego.

Moja matka miała problem z zachowkiem, gdyż jej matka przepisała cały spadek na kogoś innego. Z pomocą dobrych prawników udało jej się odzyskać zachowek. Gdyby mi koleżanka nie poleciła tej kancelarii to pewnie nigdy byśmy tego nie naprawili i nic nie dostały ze spadku.

#69 annkarpin

annkarpin

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 16 postów

Napisano 22 marzec 2020 - 12:14

Bardzo dobrą opinię w Poznaniu ma Kancelaria Koschel-Sturzbecher https://adwokaci-ks.pl/Znam kilka osób, w których imieniu występowali w sprawie spadkowej i bardzo sobie chwalili.

#70 czeresnia131

czeresnia131

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 02 kwiecień 2020 - 13:22

Ja również mogę polecić kancelarię Pani Agaty Koschel-Sturzbecher. Pomagali mi rozwiązać sprawę testamentu mojego wujka. Są świetni w tym co robią, widać, że mają ogromną wiedzę i doświadczenie. 

#71 Ekspertcki

Ekspertcki

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 26 kwiecień 2020 - 15:08

My jako rodzeństwo dostaliśmy w spadku mieszkanie po rodzicach. Niestety jeden z braci który jest trudnym człowiekiem zamiast dojść do porozumienia wolał się kłócić i żądać od nas kuriozalnych pieniędzy za zrzeknięcie się części spadku, więc sprawa trafiła do sądu.

Naszą sprawę prowadził zachwalany tutaj adwokat Mateusz Ziębaczewski bardzo konkretny facet który wie o co chodzi i jak działać. Pomógł nam udało się jakoś brata przekonać by podzielić spadek. Brat z czasem też zrozumiał że taki podział był najuczciwiej i rodzice byliby zadowoleni ze tak wyszło.  

Z perspektywy czasu już wiemy że takie sprawy rodzicie powinni za życia załatwić i podzielić majątek wtedy wszystko byłoby jasne i proste. Szkoda że musiało to się skończyć w sądzie.

#72 Guest_Radosław

Guest_Radosław
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2020 - 23:23

Mecenas Agatę Koschel-Sturzbecher polecam wszystkim. Jest profesjonalna, uczciwa i rzetelna. Jestem jej klientem już po raz trzeci, najpierw robiła mi rozwód, później podział majątku a teraz załatwia mi sprawy spadkowe po siostrze. Zawsze można liczyć na jej zaangażowanie.

#73 Talin

Talin

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 24 czerwiec 2020 - 07:41

U mnie w rodzinie był trudny temat jeżeli chodzi o spadek. Miałem problem z odzyskaniem spadku i myślałem, że już nie uda mi się go dostać i jeszcze mi przepadnie. Doceniam i polecam adwokata Mateusza Ziębaczewskiego bo wymyślił takie rozwiązanie że siostra  nam zapłaci to co powinniśmy dostać w spadku po rodzicach . Siostra myślała ponad tydzień nad tym ale zgodziła się i zamknęliśmy to wszystko. A tak się bałem wieloletniej sprawy o spadek a tymczasem udało się porozumieć nawet z moją siostrą. Potwierdzam Super specjalista od prawa spadkowego !

#74 mariad

mariad

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 26 czerwiec 2020 - 16:46

Polecam Kancelarię Koschel-Sturzbecher https://adwokaci-ks.pl/ jako zespół fantastycznych adwokatów  :) Miałam przyjemność korzystać z ich usług podczas kilku spraw sądowych. Wszystko odbyło się szybko, sprawnie i profesjonalnie. 

#75 Nikoluas

Nikoluas

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 31 sierpień 2020 - 18:17

Przyłączam się do pozytywów. Jeżeli szukacie specjalisty  od spraw spadkowych to śmiało też polecam Ziębaczewskiego. Bardzo pomocna kancelaria, ze zdrowym podejściem do człowieka. Bardzo miła i dobra współpraca w sprawie uzyskania spadku i jego podziału. dziękuje za pomoc. Nie szukajcie dalej jeśli chcecie wygrać.

#76 Krawczuluk

Krawczuluk

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 06 marzec 2021 - 08:19

Pan Adwokat Mateusz Ziębaczewski to specjalista od spraw spadkowych w pełnym tego słowa znaczeniu. Z usług skorzystałam po znalezieniu go w internecie Miałam różne doświadczenia z środowiskiem prawniczym jednak w końcu trafiłam na osobę która jest w stanie mi pomóc i rozwiązać problem z zachowkiem i dziedziczeniem. Świetna znajomość prawa poparta przykładami z jego spraw które znacznie obniżają mój poziom stresu związany z problemami.  Niskie ceny w porównaniu z konkurencją.

#77 Luton

Luton

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 02 maj 2021 - 08:22

Zdecydowanie polecam usługi MECENASA FOKSALA. Kancelaria mieści się w Poznaniu.  Już podczas pierwszego spotkania wiedziałem, że trafiłem do odpowiedniej osoby. Mecenas Foksal to świetny fachowiec z wszechstronną wiedzą i ogromnym doświadczeniem. Moją sprawą zajął się kompleksowo .Terminowy, konkretny i dyspozycyjny. Dla Mecenasa najważniejsze jest dobro klienta i zrobi wszystko aby o nie walczyć. Przywraca poczucie bezpieczeństwa. Wart absolutnie każdych pieniędzy! Jeszcze raz polecam skuteczność Mecenasa - świetny wybór!!!!!

#78 StepienHonorata

StepienHonorata

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 11 czerwiec 2021 - 19:37

Adwokat Ziębaczewski to pierwsza klasa. Pana Mecenasa poznałam troszkę przez przypadek. Jak go opisać? konkretny, zdecydowany i co najważniejsze zawsze przygotowany. Dziękuję, że pomógł mi Pan w sprawie spadkowej.  Widać, że Pana praca to  pasja. Wysoka nota wbrew mojej generalnej opinii na temat prawników. Jak będę potrzebowała porady prawnej lub adwokata to na pewno zgłoszę się do Pana.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych