Kategorie
Skocz do zawartości

zlecenie spedycyjne

rastom
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Według mojej wiedzy zlecenie spedycyjne powinno zawierać; informacje dotyczące charakterystyki towaru (w języku polskim i w języku kontraktu), nazwę i adres eksportera i zagranicznego odbiorcy, miejsce dostawy i formułę handlową. Ważny jest również termin dostawy, warunku płatności, informacje dotyczące ewentualnych przeładunków towaru, wymagane dokumenty przewozowe, sposób opłaty frachtu i pokrycia kosztów sztauowania, znakowanie i cechowanie przesyłki, sposób i miejsce awizacji, rodzaj odprawy celnej, czas dostawrczenia i rodzaju dokumentu ubezpieczeniowego oraz dodatkowe dyspozycje zlecającego.Z tego co pamiętam i sprawdziłem to tyle.

Wszystko zależy od tego jaki to towar, czym i w jaki sposób ma być dokonany transport. Dla pewności skontaktuj się ze spedytorem z usług którego masz zamiar skorzystać i zapytać się jakich konretnie informacji będzie potrzebować.

• 1 rok później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 11 miesięcy temu...
  • 1 rok później...

weź sobie MW Spedition, dobrze ogarniają temat. Współpracowałem z nimi już nie jeden raz przy transporcie towarów z mojej hurtowni do Niemiec, z powrotem dali mi możliwość ładunku częściowego, co dla mnie jest ogromnym udogodnieniem, bo nie musze kombinować transportu jakimiś busami, bo pojawia sie problem z przeładowaniem.

• 3 tygodnie później...
  • 8 miesięcy temu...

Ze swoich doświadczeń to najwyżej oceniam stronę info-przetargi.pl jaką prowadzi grupa DTK&W, są lepsi niż konkurencyjne serwisy według mnie. Bardziej profesjonalnie podchodzą do tematu, nie trzeba się specjalnie długo prosić o większe info na temat ofert. Poza tym też ogłoszenia mają aktualne, sprawdzone, z całej Polski a nie tylko z wybranych regionów.

• 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Ja zajmuje się projektami i planami budowlano – wykonawczymi także takich zleceń głównie potrzebuję. Sporo roboty w ostatnim czasie udaje mi się wyszukiwać przez serwis jaki prowadzi DTK&W. Wziąłem sobie 30 dniowy okres próbny na początek, żadnych pieniędzy nie pobrali, a teraz jestem już na pakiecie kwartalnym.

• 1 rok później...
  • 2 lata później...
  • 3 miesiące temu...

A co masz do przewiezienia, bo zlecenie zleceniu nierówne. Są ładunku, czy raczej obiekty, które sprawiają wiele kłopotów, nawet doświadczonym firmom. Weźmy na przykład transport silosów albo jachtów, do tego potrzeba odpowiedniego sprzętu. Tutaj można polecić firmę Transport specjalistyczny - firma transportowa Poznań | MIMBTRANS https://przewozynienormatywne.pl/ - oni radzą sobie z takimi wielkoformatowymi ładunkami, dziwnych i nietypowych kształtów :)

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...