Skocz do zawartości

Szukam ambitnego prawnika do WYGRANIA sprawy o mobbing.

99 odpowiedzi w tym temacie

#81 Guest_Mirek

Guest_Mirek
  • Goście

Napisano 07 luty 2019 - 09:36

Najlepszym prawnikiem do spraw mobbingowych jest mecenas Cyrański z Łodzi. Prowadził mnie i kilku moim kolegom sprawy przeciwko naszemu pracodawcy i wszystkie wygrał. Warto mu powierzyć sprawę.

#82 Jogiboo

Jogiboo

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 15 luty 2019 - 13:49

Tak jak moi przedmówcy polecam Wawrzyńca Chróścielewskiego. Ja miałem duży problem z niesłusznie rozwiązaną umową przez byłego pracodawcę. Na szczęście panu Mecenasowi Chróścielewskiemu wróciłem do pracy i jestem teraz traktowany z należytym szacunkiem :) Trafiłem na szczęście na niego przez bloga http://prawo-praca.pl bo próbowałem sam sobie poradzić, ale wszyscy w mojej sprawie kłamali. Pozdrawiam!

#83 cebulka

cebulka

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 16 postów

Napisano 20 marzec 2019 - 13:48

Podoba mi się nazwa tego tematu. Do WYGRANIA. Rzeczywiscie nie każdy prawnik jak bierze sprawę chce za wszelką cenę wygrać sprawę, a po prostu ją zakończyć nawet jeżeli zostanie zawarta jedynie ugoda. Wydaje mi się że kancelaria adwokacka Wojas Pawlak zawalczyłaby o swojego klienta i o sprawiedliwość na tyle by wygrać właśnie sprawę o mobbing.

#84 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 20 marzec 2019 - 14:36

Jest tak zły że szuka tu reklamy?

#85 monroe96

monroe96

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 20 marzec 2019 - 16:46

Moim zdanie super adwokatem jest Pan Chróścielewski z Łodzi . Ma kancelarię i osobiście zajmuje się na przykład prawami z zakresu prawa pracy. Mi pomógł bardzo udowodnić, że naprawdę chorowałam, a nie symulowałam, jak mi zarzucano. Z tego co wiem, to z mobbingiem też skutecznie walczy, tutaj http://chroscielewsk...scielewski.com/ go znaleźć. O jednej ze spraw, jakie wygrał w tym zakresie było bardzo głośno. 

#86 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 20 marzec 2019 - 17:09

Jeszcze jeden niudacznik

#87 Guest_Weronia

Guest_Weronia
  • Goście

Napisano 21 marzec 2019 - 18:23

Co to za głupie podejście do tematu? Ludzie szukają ambitnego i dobrego prawnika i polecają go sobie, to po co odzywają się osoby niezainteresowane? Nie rozumiem tego. Ja też pozytywnie oceniam pracę pana Chróścielewskiego. Pomógł mojej przyjaciółce w sprawie dotyczącej rzekomej defraudacji pieniędzy. Dużo mi o tym mówiła, więc wiem, że jest zadowolona. 

#88 RafalM

RafalM

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 46 postów

Napisano 25 marzec 2019 - 08:43

Hej, ostatnio wiele ciekawych artykułów odnośnie pracowników widziałem http://damyprace.pl/ .

#89 andreew

andreew

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 27 marzec 2019 - 10:02

W Łodzi polecam adwokatów z kancelarii KDK Adwokat Łódź. Szybko pomogli mojemu znajomemu wygrać spór z byłym pracodawcą

https://kdkadwokat.p...poracy-154.html

#90 Guest_kasia

Guest_kasia
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2019 - 14:56

Najlepiej odrazu idź do specjalisty od prawa pracy. Również trafiła mi się taka bardzo nie miła sytuacja która znacznie odbiła się na moim życiu zawodowym. Poszłam do Mecenasa Wawrzyńca Chróścielewskiego.  Rzeczywiście jest on tak skuteczny jak o nim piszą. Mój oprawca nie miał szans. Cenowo Chróścielewski też jest bez chorej przesady. 

#91 martinulka

martinulka

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 02 lipiec 2019 - 22:24

Polecam zerknąć tutaj na bloga. Poświęcony tematyce prawa pracy. Bardzo dużo dobrych wskazówek. Też klika linków do osób które specjalizują się w prawie pracy. M.in do mecenasa Chróścielewskiego.  http://prawo-praca.pl/

#92 Guest_januszmarynski

Guest_januszmarynski
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2019 - 18:41

Jeżeli ma to być konkretny adwokat to tylko i wyłącznie Anna Legieć. Jeszcze nie trafiłem na tak rzetelnego i kompetentnego prawnika jak ona. Od razu w pełni zaangażowała się w moją sprawę i pomogła wygrać mi z nieuczciwym pracodawcą. Myślę, że Tobie też będzie w stanie pomóc.

#93 Guest_Krzysiek125

Guest_Krzysiek125
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2019 - 11:07

Ja poszłam do pana mecenasa Chróścielewskiego właśnie ze sprawą o mobbing. Poprowadził moją sprawę, wszystko poszło po mojej myśli, dostałam odszkodowanie. Jestem bardzo zadowolona z tego, co zrobił dla mnie pan mecenas.

#94 gorgon

gorgon

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 178 postów

Napisano 05 sierpień 2019 - 21:54

Jeśli chodzi o rejon szczeciński to zdecydowanie adwokat Michał Gajda, jego kancelaria mieści się na ul. Księcia Bogusława. Specjalizuje się w różnych dziedzinach prawa. Znam kilka osób, które korzystały z jego usług i każda z nich była zadowolona

#95 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2019 - 05:58

Cenowo Chróścielewski też jest bez chorej przesady. 

Cóż, że bez chorej, jak jednak z przesadą. Na dzień dobry mocno zawyżone stawki.

#96 Guest_Lidia_K

Guest_Lidia_K
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2019 - 12:09

Potwierdzam wszystkie pozytywne opinie o adwokacie Chróścielewskim. Mnie bardzo pomógł, gdzie inni mówili, że takiej sprawy pokręconej jak moja nie będą prowadzić i jest nie do wygrania. Moją sprawą się zajął i wygraliśmy, Wart każdej wydanej złotówki.

#97 Guest_kk

Guest_kk
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2019 - 12:23

mec. Dariusz Staniszewski. Prowadził nam już kilka spraw. Wszystkie po naszej myśli.  Przede wszystkim bardzo sensowne i zdroworozsądkowe podejście. Sprawy nie ciągnęły się latami, a wszystko było rozwiązywane bez większych nerwów

#98 Guest_Billy1965

Guest_Billy1965
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2019 - 10:23

~Lidia_K - To co piszesz to sama prawda. Ja chodziłem od prawnika do prawnika. W końcu pomógł mi mecenas Chróścielewski. Wielkie dzięki mu za to.

#99 MayaLa

MayaLa

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 11 wrzesień 2019 - 13:39

Jeśli chodzi o Warszawę to mogę polecić Pana Tomaszczyk. Prawo pracy to jego mocna strona- ma duże doświadczenie i ogromną wiedzę więc nie łatwo go zagiąć! Myślę, że w tak ciężkiej sprawie jaką jest sprawa o mobbing warto mieć go po swojej stronie. 

#100 Marki_Mark

Marki_Mark

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano wczoraj, 10:04

Cześć, Ja miałem przyjemność współpracować przy swojej sprawie z panem adwokatem Chróścielewskim. Bardzo dobry specjalista, który zna się na rzeczy. Potrafi w sposób zrozumiały przełożyć język prawniczy na taki, który jest bardziej przystępny dla ludzi i jest przede wszystkim wygrywny. Widać, ze prawo jest jego wielką pasją i zależy mu na dobru klienta. Jest bardzo zajęty, ale warto próbować się umówć 666609065

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych