Skocz do zawartości

nękanie przez firmy windykacyjne

104 odpowiedzi w tym temacie

#101 Guest_owszem

Guest_owszem
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2017 - 10:12

EOS kupił tylko dług, na pewno jest numer sygnatury i nazwa sądu, który wydał nakaz zapłaty. Wystarczy zadzwonić do sądu, podać numer sygnatury, zapytać- czy odebrało się nakaz zapłaty czy podpisał sie ktoś inny. Jeśli się nie odebrało, bo było awizo, sprawa do odkręcenia w całości.... Pisane o tym było nie raz więc nie rozumiem po co pisać jakieś zrzeczenia do firmy windykacyjnej, która takimi pismami wyciera sobie tyłek no i najciekawsze- że kancelaria takie pismo skontruowała, jestem pod wrażeniem debilizmu. Bo co ma piernik do wiatraka, to tak,jakby pismo do prezydenta, wysłał do radnego miasta. 

Radzę się udać do konkretnego adwokata, z papierami i odkręcać ten nakaz zapłaty, o ile nikt go nie odebrał. Bo najczęściej tak się dzieje.

Na pisma i telefony z EOS - nie odpowiadac. Listami wycierać tyłek, numery w telefonie skutecznie blokować.

#102 Guest_Anna

Guest_Anna
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2017 - 09:05

W sprawach zadłużeń proponuję skonsultować się z kancelarią prawną LEXUM we Wrocławiu, są naprawdę bardzo skuteczni, mnie uchronili przed zapłatą ponad 150 tysięcy złotych firmie windykacyjnej, która kupiła dług od Getin Banku, dodatkowo otrzymałam zwrot kosztów mojego adwokata. Jestem im bardzo wdzięczna, uratowali mi życie. Są godni polecenia podaję link do ich strony www.kancelaria-lexum.pl

#103 Guest_Andzia

Guest_Andzia
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2017 - 02:17

Witam ja też mam problem z firmą Best dzwona kilkanaście razy dziennie od 7 rano do 21 i nie mam pojęcia co robić popimo tego że dług spłacam tylko że kilka dni po terminie a oni i tak robią swoje

#104 Napadowebuleglowymam1231

Napadowebuleglowymam1231

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 16 postów

Napisano 20 wrzesień 2017 - 01:05

Ja współpracuje z firmą windykacyjną i bardzo sobie cenię ich robotę, bo nie mają łatwo, a są bardzo skuteczni.

#105 Guest_Polik

Guest_Polik
  • Goście

Napisano 05 październik 2017 - 11:11

Jak skuteczna firma windykacyjna w Warszawie to polecam kancelaria-windykacja. Bardzo dużo kasy mi odzyskali przez ten czas, odkąd miałam długi.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych