Skocz do zawartości

Uraz psychiczny - odszkodowanie

63 odpowiedzi w tym temacie

#41 marysiabiz

marysiabiz

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 29 postów

Napisano 27 sierpień 2017 - 13:51

Mi po wypadku komunikacyjnym pomogła Auxilia, więc akurat tą firmę mogę polecić :) przede wszystkim nie musialam martwic sie o formalnosci, bo oni dokladnie sie wszystkim zajęli, ciagle mnie informowali o postepach w sprawie takze profesjonalizm w 100% :)

#42 ZosiaA

ZosiaA

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 20737 postów
  • LokalizacjaWarszawa rządowa/państwowa jednostka budżetowa

Napisano 27 sierpień 2017 - 16:17

Mi po wypadku komunikacyjnym pomogła Auxilia, więc akurat tą firmę mogę polecić :) przede wszystkim nie musialam martwic sie o formalnosci, bo oni dokladnie sie wszystkim zajęli, ciagle mnie informowali o postepach w sprawie takze profesjonalizm w 100% :)

Brawo ty!

#43 Guest_zuzka

Guest_zuzka
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2017 - 19:51

Taki uraz musi być stwierdzony przez lekarza. Warto udać się też do psychologa na terapię. Pod nr 22 253 88 88 można zarejestrować się do Kliniki Psychomedic. Myślę, że warto, bo mają ram specjalistów, którzy pomogą nam stanąć na nogi.

#44 Guest_Bronia

Guest_Bronia
  • Goście

Napisano 25 październik 2017 - 15:30

Mnie pomogli prawnicy z Casus'a (Warszawa). W tej branży liczy się przede wszystkim skuteczność!

#45 krysza

krysza

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 19 listopad 2017 - 13:20

Jak komuś zdarzył się wypadek, w skutek którego straciliście sprawność, polecam zapoznać z programem pierwsze kroki http://pierwszekroki.info/ . Udzielają duże wsparcie emocjonalne i finansowe. 

#46 Guest_Sylwester Kaźmierski

Guest_Sylwester Kaźmierski
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2017 - 14:45

Witam! Oferuję pomoc w uzyskiwaniu jak najwyższych odszkodowań z tytułu wypadku komunikacyjnego, błędu medycznego, niesłusznego pozbawienia wolności, poślizgnięcia i upadku, śmierci osoby bliskiej, wypadku przy pracy, szkody pożarowej, szkody lotniczej, wypadku rolniczego, NNW, UNWW itp. 
Tel. 732 445 393

#47 Guest_Antoni

Guest_Antoni
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2017 - 23:15

Moim zdaniem odszkodowanie przysługuje za starty materialne i starty na zdrowiu, niezależnie czy chodzi o zdrowie fizyczne czy psychiczne. Szczególnie jeśli ktoś przez uraz nie był zdolny do pracy czy kontynuacji nauki. Ubezpieczyciel powinien przyznać za to jakieś pieniądze. W razie problemów z zebraniem dokumentów i udowodnieniem szkody / straty najlepiej udać się do prawnika. Przynajmniej ja tak zrobiłem po wypadku drogowym, po którym miałem uszczerbek na zdrowiu dłuższy niż 7 dni. Dzięki współpracy z mec. Agatą Koschel z poznańskiej koschel-kancelarii udało się uzyskać wysoką kwotę ubezpieczenia w krótkim czasie, bez stresu i nerwów.

#48 elka2002

elka2002

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 692 postów

Napisano 01 styczeń 2018 - 21:33

Jaka dla mnie, to pomoc można uzyskać o psychologa. Tylko specjalista można pomóc. Oczywiście warto iść prywatnie np. tutaj https://psychomedic....holog-warszawa/ , a potem żądać zwrotu kosztów od ubezpieczyciela.

#49 Guest_Mania444

Guest_Mania444
  • Goście

Napisano 26 luty 2018 - 12:16

Mnie pomogli prawnicy z Casus'a (Warszawa). W tej branży liczy się przede wszystkim skuteczność!

Casus? Chodzi o tą firmę znajdującą się przy ul. Kopernika?

#50 Guest_Rafcio

Guest_Rafcio
  • Goście

Napisano 26 marzec 2018 - 13:33

Tak, dokładnie o tą na ul. Kopernika 30/506 Tam naprawdę pracują świetni fachowcy. 

#51 Guest_Salmonella

Guest_Salmonella
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2018 - 17:27

Casus specjalizuje się w dochodzeniu roszczeń ubezpieczeniowych i ma w tym wieloletnie doświadczenie. Wiele firm czy kancelarii jest nowych na rynku i dopiero zaczyna swoją karierę. O wiele lepiej powierzyć sprawę osobom mającym doświadczenie w tej dziedzinie i wiele wygranych spraw na koncie. 

#52 Guest_Faro

Guest_Faro
  • Goście

Napisano 26 grudzień 2018 - 19:02

Kancelaria Adwokacka Cejrowski jest dobra w tego typu sprawach. Pan Cejrowski pomógł mi uzyskać odszkodowanie z tytułu wypadku drogowego.

#53 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 26 grudzień 2018 - 19:19

Kancelaria Adwokacka Cejrowski jest dobra w tego typu sprawach. Pan Cejrowski pomógł mi uzyskać odszkodowanie z tytułu wypadku drogowego.

A ty jesteś debil

#54 Kazoo

Kazoo

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 13 postów

Napisano 19 luty 2019 - 14:26

Oczywiście, że się należy, ale w jakim stopniu - tutaj jest kwestia dyskusyjna. Najlepiej zgłoś się z orzeczeniem lekarskim do kancelarii prawnej (tu doczytasz więcej https://ubiius.pl/sp...wypadku-lublin/) i tam sporządź stosowne pismo do ubepzieczyciela. Prawnik na pewno podpowie Ci, jaką kwotę wpisać, aby uzyskać możliwie wysokie odszkodowanie.

#55 Guest_Kinga

Guest_Kinga
  • Goście

Napisano 22 luty 2019 - 16:10

a ja polecam prawnika, który na pewno pomoże - p. Marek Kocewiak 604 701 235 

#56 Ela Mikołajczak

Ela Mikołajczak

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 14 postów

Napisano 04 marzec 2019 - 13:59

Kilka tygodni temu miałem wypadek samochodowy nie z mojej winy. Uznano szkodę całkowitą za samochód (oczywiście zaniżoną) i wypłacono odszkodowanie. W zakładzie ubezpieczeń dowiedziałam się, że mogę się jeszcze dochodzić o wypłatę odszkodowania z ubezpieczenia osobowego OC sprawcy. Uszczerbku na zdrowie wielkiego nie poniosłem ale byłem w na kontroli szpitalu i później u neurologa - teraz jest już ok. W tym samym samochodzie byłą ze mną dziewczyna, jej nic się nie stało fizycznie ale uraz psychiczny pozostał. Dowiedziałem się że zwrócą mi za poniesione udokumentowane koszty (leki, koszt dojazdu) jak również za poniesiony uraz psychiczny. Stąd moje pytania:
1. Jakiej kwoty można żądać za uraz psychiczny - wymagają tego we wniosku, co wpisać aby było poprawnie?
2. Czy potrzebne są jakieś zaświadczenia od psychologa czy wystarczy sam fakt uczestnictwa w wypadku?
3. Ile mam czasu aby złożyć taki wniosek?

Dziękuję za pomoc

Polecam skontaktować się z kimś kompetentnym telefonicznie- w internecie dużo domorosłych specjalistów- z ręką na sercu mogę polecić p. Łukasza z sos-bphc. Udzieli Ci tych wszystkich informacji za darmo, wiec zadzwon :) 

#57 Guest_Jolka33

Guest_Jolka33
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2019 - 20:08

To jakaś masakra walka z firmą ubezpieczeniową

#58 Guest_mazi

Guest_mazi
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2019 - 20:53

wiesz dlatego lepiej nie tracić czasu i skontaktować się z profesjonalistami, ja polecam kancelarię partner z krakowa

#59 Dorota

Dorota

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 5688 postów

Napisano 02 kwiecień 2019 - 20:55

Reklamy samych upadających kancelarii

#60 Guest_Jolka33

Guest_Jolka33
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2019 - 21:30

wiesz dlatego lepiej nie tracić czasu i skontaktować się z profesjonalistami, ja polecam kancelarię partner z krakowa

super dzięki za info.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych