Kategorie
Skocz do zawartości

inny niz zamawiałam portfel z osobistą personaliza

Gość gość
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

mam pytanie.

kupiłam na allegro portfel z indywidualną personalizacją (imię i nazwisko- grawer). przysłano mi portfel inny niż zamawiałam ale w tej samej cenie. Portfel w ogóle mi nie odpowiada a sprzedawca proponuje zwrot 30% ceny produktu zasłaniając się tym, że nie sprzeda go później ze względu na już wybite nazwisko.

czy jest możliwość otrzymania zamówionego przeze mnie portfela? czy MUSZĘ zgadzać się na ich warunki (ze względu na grawer) mimo niezgodności towaru z umową.

Wyobrażam sobie załatwienie tej sprawy w ten sposób, że sprzedawca pokrywa koszty SWOJEGO błędu przysyłając mi zamawiany przeze mnie portfel natomiast ja odsyłam mu towar który omyłkowo dostałam.

proszę o pomoc. Ania

• 12 lat później...

Ja jakoś nigdy nie miałem żadnych problemów i tak się składa, że sam również całkiem niedawno zamawiałem piersiówkę z grawerem na prezent. W każdym razie takiego rodzaju upominki na pewno zawsze znajdziemy w sklepie https://zamowprezent.pl/prezenty-z-metalu/piersiowki i ja jestem zdania, że dobrze jest o tym wiedzieć i pamiętać.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...