Skocz do zawartości

Mam nowo otwarta firme gdzie szukac zlecen pomóżcie mi

wróć do serwisu Moja Firma 117 odpowiedzi w tym temacie

#101 Guest_marinekk

Guest_marinekk
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2017 - 14:24

Dobre doświadczenia mam od ostatniego roku z wyszukiwarką oferty-biznesowe.pl. Zawsze coś ciekawego się u nich pojawi i nie myślę tylko o dużych publicznych przetargach które są tak naprawdę atrakcyjne dla nielicznych. Dużo jest ofert prywatnych, gdzie o wiele łatwiej rzeczywiście dostać robotę i zarobić.

#102 Guest_fotrkk

Guest_fotrkk
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2017 - 07:39

Dużo korzystam przy szukaniu zleceń z wyszukiwarki na stronie info-przetargi.pl. Praktyczne urządzenie, ułatwia sprawę. Jak mam zamiar wziąć udział w jakimś przetargu to zazwyczaj udaje mi się go tam wyszukać. Jakiś czas temu wiem że mieli coś takiego jak 30 dniowy okres testowy gdzie się nic nie płaciło. Przydatne rozwiązanie, żeby sobie bez kosztów sprawdzić całą platformę.

#103 Kaczmar

Kaczmar

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 163 postów

Napisano 22 wrzesień 2017 - 09:59

jeżeli chodzi o firme transportową to najlepiej odezwij sie do M&W Spedition maja bardzo duże zapotrzebowanie na kolejnych przewoźników najlepiej ze swoim autem, jeżeli możesz jeździć na miedzynarodówce to najpewniej wrzucą Cię na trady Polska- Niemcy, ładunki zazwyczaj w obie strony,warunki sa dobre

#104 Guest_ukasz

Guest_ukasz
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2017 - 08:35

Można zajrzeć na stronę lokalneoferty.pl chociażby. Duża różnorodność ofert, ogłaszają się tutaj firmy zatrudniające do pracy, ale też cała masa usługodawców z różnych branży. My ze swoją ofertą szkoleń dodaliśmy tutaj ogłoszenie i już się parę osób odezwało. Także myślę, że stronka warta sprawdzenia.

#105 Guest_sets

Guest_sets
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2017 - 08:46

Można szybko dodać ogłoszenie na stronie lokalneoferty.pl. Nie biorą żadnych pieniędzy, jakiś abonamentów czy innych opłat. A trzeba przyznać, że dobrze jest zrobiony ten cały formularz dodawania oferty, można załączyć zdjęcia, jest sporo konkretnych parametrów do uzupełnienia żeby ogłoszenie było dla osoby poszukującej zrozumiałe i czytelne.

#106 Guest_nikros

Guest_nikros
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2017 - 08:50

Korzystałem swego czasu z ofert od Grupy Biznes Polska ale na dłuższą metę nie było to łatwe. Teraz jestem zarejestrowany na oferty-biznesowe.pl i dużo łatwiej mi tutaj pozyskiwać oferty. Czytelna strona z szybkim dostępem do konkretnych informacji. Akurat jeśli chodzi o stolarkę drzwiową i okienną w której robię to zleceń prywatnych mają mega dużo.

#107 katarzynas

katarzynas

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 11 październik 2017 - 14:35

W takim razie Europejskie Forum Gospodarcze Łódzkie 2017 to wydarzenie dla Ciebie. Dużo czytałam o tym spotkaniu i naprawdę warto się wybrać biorąc pod uwagę to, że wstęp jest darmowy... 

#108 Guest_arterr

Guest_arterr
  • Goście

Napisano 23 październik 2017 - 15:07

Korzystam z portalu jaki prowadzi DTK&W. Dużo ogłoszeń, różne branże i różne rodzaje. Od prywatnych niewielkich zleceń, po ogromne publiczne przetargi. Sama wyszukiwarka mi się podoba, można szybko sobie przejrzeć te oferty które mnie w danym momencie interesują bez przekopywania się przez każdą z osoba i tracenia czasu.

#109 Aleksander Potocki

Aleksander Potocki

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 24 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 01 listopad 2017 - 18:34

Jak się nudzisz, to wsiądż w samochód wydrukuj ofertę i przejedż się po okolicznych wioskach i miasteczkach- popatrz kto się buduje - a więc będzie potrzebował Twoich usług i uderz bezpośrednio. Ładnie się ubierz i wysławiaj :)

http://kristallum.pl 

Księgowość, kadry, płace - "we're doing best in whole uniwerse!" - real big SEO

#110 Grzesiek310

Grzesiek310

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 16 postów

Napisano 02 listopad 2017 - 11:08

Reklama, z polecenia, może jakieś obniżki cen?

#111 Guest_polkk

Guest_polkk
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2018 - 15:14

Dużo korzystam przy szukaniu zleceń z wyszukiwarki na stronie info-przetargi.pl. Praktyczne urządzenie, ułatwia sprawę. Jak mam zamiar wziąć udział w jakimś przetargu to zazwyczaj udaje mi się go tam wyszukać. Jakiś czas temu wiem że mieli coś takiego jak 30 dniowy okres testowy gdzie się nic nie płaciło. Przydatne rozwiązanie, żeby sobie bez kosztów sprawdzić całą platformę.

#112 Guest_ZASADAweb

Guest_ZASADAweb
  • Goście

Napisano 20 marzec 2018 - 22:37

Witaj!
Na początku chciałbym Ci serdecznie POGRATULOWAĆ, ponieważ wybrałeś IDEALNE ogłoszenie, które na pewno spełni TWOJE OCZEKIWANIA (i tu mówię całkowicie poważnie)!

WWW.ZASADAWEB.PL - PORTFOLIO

(przykładowy cennik i kontakt preferowany na dole ogłoszenia)

Marzyłeś o swoim blogu, administrowaniu własnym forum lub po prostu o profesjonalnej wizytówce swojej firmy w Internecie, ale nie miałeś na to pieniędzy?
Dobrze trafiłeś! :)

Jako, że dopiero zaczynam swoją działalność zbieram "doświadczenie".
Co się z tym wiąże?
To, że robie dla Ciebie jak najlepiej umiem Twoją wymarzoną stronę za przysłowiowe "grosze", a Ty wydajesz na prawdę małą ilość pieniędzy w zamian za super jakość.

Czym się dokładnie zajmuje?
- stronami opartymi na CMS:
Wordpress, Joomla, Magento, PrestaShop, w tym: wizytówki, proste sklepy, fora czy serwisy...
- administrowanie witryn:
nie musisz ciągle siedzieć przy komputerze nad swoją stroną - zrobię to za Ciebie!
- zabezpieczenie stron WWW:
instalacja odpowiednich wtyczek.

"PRZYKŁADOWY" cennik:
- prosta wizytówka oparta na Wordpressie: 100 zł
- prosty sklep oparty na Woocommerce:
100 zł
- proste forum:
50 zł

CENY SĄ PRZYKŁADOWE - OZNACZA TO, ŻE PO SZCZEGÓŁOWĄ WYCENĘ (DARMOWĄ) MUSISZ SIĘ DO MNIE ZGŁOSIĆ POD:
- formularzem na stronie www.zasadaweb.pl
- e-mailem: kontaktzasadaweb.pl

Zachęcam do współpracy.

#113 Guest_Paolaa

Guest_Paolaa
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2018 - 08:52

Bardzo profesjonalna firma. Szybko ogarniają wszystkie formalności. Nie ma zbędnego tracenia czasu. Dają radę bez wątpienia. Polecam usługi Perfect Construction.

#114 Guest_Mirek

Guest_Mirek
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2018 - 08:25

ja ogłaszam się na efachowo.pl i stamtąd mam klientów

#115 mleszczak

mleszczak

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 616 postów

Napisano 27 październik 2018 - 20:21

Zleceń możesz szukać na https://ogloszenia.taelo.pl/To portal gdzie można znaleźć wiele firm z różnych branż i wykonawców. Portal daje możliwość zamieszczenia darmowego ogłoszenia klientowi i otrzymania wielu propozycji od zleceniobiorców. Wszystko szybko, łatwo i skutecznie. Polecam.

#116 Guest_Jerzy

Guest_Jerzy
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2019 - 12:55

Można zamieścić swój profil i oraz portfolio w nowym serwie zleceń e-zlecenia - www.e-zlecenia.com.pl

#117 aronr

aronr

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 227 postów

Napisano 31 styczeń 2019 - 23:54

Ja proponowałabym Ci zajrzeć na ten portal internetowy: https://www.portalzp...nawcy-9232.html można na nim znaleźć nie tylko wiele ciekawych informacji dotyczących prowadzenia firmy, ale znajduje się na nim również wyszukiwarka przetargów, w których można brać udział i je wygrywać...

#118 Guest_Robert

Guest_Robert
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2019 - 22:45

Większość z tych porad to stek bzdur, ewentualnie reklamy jakichś bzdurnych portalików ogłoszeniowych. Kiedyś pracowałem z facetem który rozpoczynał działalność w zakresie naprawy samochodów - szyby, wulkanizacja. Nawet nie wiedział co to jakiś bzdurny internet, w ogóle sobie go odpuścił. Nadmieniam, iż ani facet, a ni ja NIE POTRAFILIŚMY WTEDY NAPRAWIAĆ SAMOCHODÓW, mieliśmy tylko tygodniowe szkolenie. Jednak facet sam, osobiście jeździł całymi dniami po ludziach i oferował usługi, zachwalał, dawał ulotki, nawiązywał znajomości. Tak się zaczęło, pojawili się pierwsi klienci. Po pól roku mieliśmy już ładny wianuszek stałych klientów, którzy ściągali nowych klientów (facet zawsze pytał skąd dowiedzieli się o firmie). Dopiero po pół roku zamieściliśmy ogłoszenia w internecie, jednak wcale nie musieliśmy, po prosu "bo każdy ma". Ilu klientów dały te ogłoszenia internetowe? Dwóch lub trzech w ciągu... następnego półrocza. Zaznaczam iż przerabialiśmy wtedy nawet do 15  samochodów DZIENNIE. Najwięcej klientów było z polecenia innych klientów, właściwie 90 procent. Zatem przestrzegam rozpoczynających działalność odpuśćcie sobie ten internet, to zwykła strata czasu. Lepiej osobiście chodzić od firmy do firmy, od domu do domu itp i prosić, polecać, zachwalać, kombinować (np. próbki swoich wyrobów, zdjęcia swoich lub "swoich ;)" prac itp). Zresztą stare powiedzenie mówi "bez pracy nie ma kołaczy", ogłaszanie w internecie g.. kosztuje wysiłku i też g... daje.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych