Skocz do zawartości

Mam nowo otwarta firme gdzie szukac zlecen pomóżcie mi

wróć do serwisu Moja Firma 117 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_marek

Guest_marek
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2011 - 14:23

Zawsze można też poszukać zleceń w internecie, np na szukajfachowca.pl. Mam z tym serwisem raczej pozytywne doświadczenia - nawet w zimie. pozdrawiam!

#22 Guest_promotor

Guest_promotor
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2012 - 12:19

Czy wiecie, gdzie wyszukiwać ofert przetargowych za granicą? Chodzi mi konkretnie o Niemcy.

#23 Guest_Stary Kapitalista

Guest_Stary Kapitalista
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2012 - 10:56

No to jeżeli nie masz kapitału to możesz zamykać .Kto otwiera firmę nie mając zaplecza klientów i finansowego ???Chłopie najlepiej kontaktuj się z jakąś dużą firmą która da ci pracę jako podwykonawca (chociaż nie wiem jakie masz zaplecze z narzędziami bo jak tylko młotek to możesz tylko walnąć sobie w głowę nim)Są jeszcze wypożyczalnie sprzętu.Jako podwykonawca nie podpisuj umowy długo terminowej tylko na czas zimowy.Na następny raz pomyśl zanim coś zrobisz.

#24 Guest_Michal Krakow

Guest_Michal Krakow
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2012 - 13:23

Niedawno przeczytałem reklamę nowego portalu, nazywa się Synergian.pl - z tego jak dodawałem tam swoją firmę (branża budowlana) widziałem że mają dobrze opisane usługi, także w końcu możesz dobrze dopasować i wycenić to co robisz. Może Ci się przyda.

#25 Guest_elektryk

Guest_elektryk
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2012 - 19:03

Dla elektryka zlecenia może się przydawww.praca-elektryk.pl

#26 Guest_Synergian.pl

Guest_Synergian.pl
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2012 - 14:25

Michał Kraków - dzięki że o nas wspomniałeś. nasz serwis stawia na parametryzację i porównywanie usług. Stawiamy na użytkowników i chcemy, aby wyszukiwanie fachowców było dla niech nie tylko proste, ale i funkcjonalne. Pracujemy nad tym, żeby usługi można było między sobą porównywać - tak żeby wyszukiwanie było jeszcze bardziej efektywne. Zapraszamy do przetestowania portalu i podzielenie się opiniami - to dla nas bardzo ważne!

#27 Guest_Budowlaniec

Guest_Budowlaniec
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2012 - 16:12

Jestem z branzy budowlanej, sam szukam miejsc gdzie mozna dodac swoje uslugi ale zazwyczaj nie daje to za wiele, moze faktycznie synergian inaczej do tego podchodzi. zobaczymy, dodam sie poki jest darmowy.

#28 Guest_4 lata na rynku

Guest_4 lata na rynku
  • Goście

Napisano 23 luty 2012 - 09:12

Na początku wywieszałem ulotki prawie nic, zacząłem ogłaszać się w internecie i też nic, te wszystkie w/w strony są nie wiele warte ale nieraz ktoś zadzwoni, dopiero ogłoszenia w gazetach lokalnych odniosły skutek. Bardzo odradzam ogłaszanie się na płatnych stronach, wyrzucanie pieniędzy w błoto. Oczywiście to co napisałem odnosi się wyłącznie do budowlanki.

#29 rudafoto

rudafoto

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 22 marzec 2012 - 11:37

warto porozsyłać kontakt do siebie developerom :) a także wejść we współpracę z doradcami finansowymi .. taka osoba udzielając porady może również polecić Ciebie jako fachowca i odwrotnie, zawsze Ty możesz polecić klientom kontakt do doradcy

#30 Guest_Łukasz

Guest_Łukasz
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2012 - 08:53

Ja korzystam z poproblemie.pl ,powiem szczerze najwięcej mam zleceń z tej strony.Moja Firma to usługi ogrodnicze i ogólnobudowlane.

#31 Quba

Quba

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 189 postów

Napisano 17 sierpień 2012 - 12:04

Może da się wrzucić ogłoszenie do jakiejs lokalnej gazety. Po za tym jest wiele lokalnych, darmowych stron z ogłoszeniami - tam również można zostawić ofertę. Pomysł z firmami deweloperskimi też jest ok, można spróbować.Zorientuj się też, czy może w Twoim mieście nie jest organizowany jakiś przetarg np na budowę chodników dla pieszych. No i najlepsza forma promocji, czyli znajomi. Rozpowiadaj znajomym, pytaj czy może ktoś nie chce położyć kostki w najbliższym czasie.Powodzenia

#32 Piotr Jesionek

Piotr Jesionek

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 163 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 17 sierpień 2012 - 12:20

powiedzcie mi gdzie mozna szukac zlecen lub kto takie zlecenia sprzedaje

Zacząłeś przyjacielu od d.. strony bo najpierw szuka się klientów, a później otwiera firmę jeśli jest zbyt. Ale jeśli już to weź dostawczaka, zrób ekspozycję, pojedź w niedzielę na lokalną giełdę i zostań zauważony.

Wdrożenia i serwis Comarch ERP XL / Optima. Autoryzowany partner Comarch. http://www.prospeo.com.pl. Szkolenia Comarch Optima. http://www.comarchsz...ptima-szkolenia

#33 Guest_burtat

Guest_burtat
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2012 - 14:35

Najważniejsze - dbaj o jakość usług. To kluczowe. Kolejna sprawa - musisz zadbać o promocję. Na początku o znalezienie klientów będzie trudno, więc powinieneś korzystać ze wszystkiego co może przynosić efekt. Czy masz profil na archiweb.pl? Jeśli nie to czas założyć. Postaraj się również pojawić w ramach ogłoszeń lokalnych. Wtedy na 100% doskonale na tym wyjdziesz - może gromady klientów nie zdobędziesz, ale przynajmniej znajdziesz tych pierwszych.

#34 Guest_Dominik

Guest_Dominik
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2012 - 15:07

Nie podpowiem ci gdzie szukać zleceń, ale podpowiem Ci jak - KONSEKWENTNIE!-----

#35 Guest_leena

Guest_leena
  • Goście

Napisano 09 październik 2012 - 20:44

Witam wszystkich forumowiczow z dniem 5 stycznia zalozylem firme ogolno budowlana ktora glownie zajmuje sie brukarstwem jak i rowniez remontami mam 2 pracownikow moja rodzina prosze powiedzcie mi gdzie mozna szukac zlecen lub kto takie zlecenia sprzedaje dziekuje za kazda odpowiedz f.REFLEX Mateusz Cabaj jak co daje maila mateuszcabaj@interia.eu

mysle, ze nieglupim wyjsciem byłoby wejśc w tzw: spolecznosciowke – ogolnie to: podchodzenie potencjalnych klientow i takie ciche sugerowanie im że żyć bez twoich remontów nie moga. jasniej na ten temat tutaj: premium-consulting.pl/oferta/social-media-marketing/ - czy daje redę? jeszcze nie wiem – dopiero zaczynam się w to bawić ale…Dołączona grafika

#36 grazka1174

grazka1174

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 30 październik 2012 - 22:43

Witam,posiadam certyfikat księgowy i chętnie podejmę wspólpracę - biuro rachunkowie (Racibórz i okolice). E - mail: grazka1174@wp.pl

#37 Guest_Agnes

Guest_Agnes
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2012 - 08:33

najlepszy serwis budowlany : www.budownictwo.pl - organizują targi budowlane, mają nagrody i bardzo pomogli mam stale zlecenia z developerami, spóldzielniami i firmami.

#38 Guest_czarkasa

Guest_czarkasa
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2012 - 11:47

3 pierwsze zlecenia zdobyłem przez katalog Archiweb.W ten sposób jakoś działalność ruszyła do przodu - potem wiele zleceń zdobywałem z polecenia.Moja rada jest bardzo prosta - wykorzystaj internet, ale przede wszystkim, staraj się każde zlecenie wykonywać na100%, tak aby klienci byli zadowoleni.Wtedy twoja firma przetrwa.

#39 Guest_Piotr

Guest_Piotr
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2013 - 22:37

Witam, ja korzystam z bazy darmowych zleceń budowlanych na stronie internetowej www.obejma.pl

#40 Piotr Kawa

Piotr Kawa

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 19 styczeń 2013 - 14:55

Kiedyś sprzedawałem usługi budowlane (w okresie kiedy nie było jeszcze tak ciężko) ale nawet wtedy musiałem wykonywać dużo telefonów i spotkań handlowych. Dawanie ogłoszeń ma sen pod warunkiem, że trafiasz z ogłoszeniem do bardzo dobrze sprecyzowanej grupy klientów. Ogłoszenia ogólne typu: brukowanie i wykładanie chodników to z reguły nietrafony pomysł. (podobnie jest w innych branżach). A praca handlowa aby dawała efekty musi być systematyczna Najważniejsza technika sprzedaży . Warto również przemyśleć jakiś system poleceń i to już na etapie zdobywania nowych klientów.
Piotr Kawa
Niezależny konsultant biznesowy

Specjalizuję się w projektowaniu i wdrażaniu w małych firmach:
  • procesów sprzedażowych opartych na internetowych stronach sprzedażowych
  • procesów marketingowych opartych na SEO i e-mail marketingu
Moja strona internetowa: http://WiedzawFirmie.pl

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy