Skocz do zawartości

Wymiana Instalacji Elektrycznej

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Boguś

Guest_Boguś
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2011 - 10:07

Witam ,chcialem sie poradzic czy przysluguje mi wymiana instalacji w zajmowanym lokalu ,jezeli ejst ona juz stara ,aluminiowa i pare gniazdek jest nieużytkowanych z powodu przepalenia przewodów... ? i czy taka treśc podania bedzie prawidlowa do Administracji :

Szanowni Państwo

Zwracam sie z prośba o wymiane instalacji elektrycznej w zajmowanym mi lokalu mieszkalnym nr 18 przy ul. Myśliwkiej 1 we Wrocławiu.

Uzasadnienie
Zwracam sie z prośbą o wymiane instalacji poniewaz jest ona juz stara.
Instalacja jest aluminiowa i po włączeniu pralki ,komputera ,telewizji najzwyczajniej wywalaja korki. Sa w domu nieuzywane gniazdka z powodu przepalenia przewodów. Z gniazdek dochodza odglosy iskrzenia boje się ,ze moze dojsc do pożaru i prosiłabym o niezwłoczne rozwikłanie mojej sprawy.
Serdecznie dziękuje i licze na pozytywne rozpatrzenia podania.

#2 Guest_Robert

Guest_Robert
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2016 - 19:46

Witam ,chcialem sie poradzic czy przysluguje mi wymiana instalacji w zajmowanym lokalu ,jezeli ejst ona juz stara ,aluminiowa i pare gniazdek jest nieużytkowanych z powodu przepalenia przewodów... ? i czy taka treśc podania bedzie prawidlowa do Administracji :

Szanowni Państwo

Zwracam sie z prośba o wymiane instalacji elektrycznej w zajmowanym mi lokalu mieszkalnym nr 18 przy ul. Myśliwkiej 1 we Wrocławiu.

Uzasadnienie
Zwracam sie z prośbą o wymiane instalacji poniewaz jest ona juz stara.
Instalacja jest aluminiowa i po włączeniu pralki ,komputera ,telewizji najzwyczajniej wywalaja korki. Sa w domu nieuzywane gniazdka z powodu przepalenia przewodów. Z gniazdek dochodza odglosy iskrzenia boje się ,ze moze dojsc do pożaru i prosiłabym o niezwłoczne rozwikłanie mojej sprawy.
Serdecznie dziękuje i licze na pozytywne rozpatrzenia podania.

Uważam, że tak. Zamiast wywalania korków, wybija korki (bezpieczniki).

#3 mleszczak

mleszczak

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 656 postów

Napisano 08 styczeń 2018 - 17:58

Jeśli już mowa o wymianie elektrycznej, to czy moglibyście polecić mi hurtownię, w której mogłabym zaopatrzyć się w styczniki, przekaźniki i transformator, który w moim przypadku jest niezbędny? Natrafiłam na hurtownię elektryczną http://www.polimet.com.pl/ w której zamówienie można złożyć online - czy kiedykolwiek z niej korzystaliście?

#4 Guest_Żaneta

Guest_Żaneta
  • Goście

Napisano 21 listopad 2019 - 09:28

Witam zwracam się z prośbą do was o pomoc jak napisać prośbę o wymianę instalacji elektrycznej ponieważ wczoraj mi się zapaliła i siedzę bez prądu jest stara jeszcze za czasów Niemców mieszkam w mieszkaniu z małymi dziećmi w tym z synkiem który ma dopiero 11 dni i boje się że to wszystko jak się zapaliła to nawet straż nie pomoże.

#5 Torcik66

Torcik66

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 465 postów

Napisano 31 maj 2020 - 10:30

Jak będziecie potrzebowali profesjonalnego wsparcia w zakresie wyboru dobrej jakości wyposażenia do realizacji prac przy instalacji elektrycznej to powinniście zwrócić uwagę na https://laseratl.com...e-instalacyjne/ gdzie znajdziecie to co potrzebne w tym m.in kable instalacyjne. Dobre ceny, profesjonalna obsługa i do tego zawsze zamówienie zrealizowane terminowo. Korzystamy i nie mamy na co narzekać :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych