Skocz do zawartości

Brama garażowa w ogrodzeniu

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Antoni

Guest_Antoni
  • Goście

Napisano 11 marzec 2011 - 14:50

Witam serdecznie,

chciałbym na mojej posesji wybudować garaż (alternatywnie wiatę). Dojazd do mojej posesji i kilku innych odbywa się drogą prywatną (należącą do jednego właściciela). Pytanie brzmi - czy można uzyskac pozwolenie na zbudowanie garażu, którego brama będzie w granicy działki (wjazd bezpośrednio z drogi)? Zakładam, że właściciel drogi (działki sąsiedniej) wyrazi na to zgodę.
Jeśli trzeba zachować minimalne odległości od granicy sąsiedniej działki, w tym przypadku drogi prywatnej to czy obowiązuje linia zabudowy (wyznaczona od granicy drogi prywatnej, w tym przypadku 8m) czy odległość od działki sąsiedniej (4m dla garażu z oknem/bramą)?

z góry dziękuję za odpowiedź

pozdrawiam
Antoni

#2 Guest_-praw-tadeusz52

Guest_-praw-tadeusz52
  • Goście

Napisano 13 marzec 2011 - 12:35

Witam,
budowa ogrodzenia na granicy z drogą bez względu na jego (ogrodzenia) wysokość podlega zgłoszeniu, a budowa garażu pozwolenia na budowę.

#3 Guest_Abrix

Guest_Abrix
  • Goście

Napisano 07 listopad 2017 - 11:19

Szukam dobrej bramy segmentowej, ktoś miał z nimi jakieś doświadczenie??

#4 MarcinCin

MarcinCin

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 94 postów

Napisano 13 listopad 2017 - 13:40

Sprzedaż, montaż i serwis bram garażowych oraz automatyki znajduje się w tej firmie www.rapi.com.pl . Posiadają konkurencyjne ceny, stąd też tam trafiłem wcześniej. ;) U nich znajdziesz dobre bramy segmentowe do garażu oraz automatykę do bram. Bramy można dodatkowo wyposażyć w siłownik dopasowany optymalnie do modelu i rozmiaru bramy, co bardzo polecam. 

#5 Guest_molly18

Guest_molly18
  • Goście

Napisano 15 maj 2018 - 22:46

Tak się składa, że nasza najlepsza brama właśnie była kupiona z rapi. com. Pl Obecnie mamy remont i rozważamy nad kupnem tej samej, co w starym domu, właśnie od firmy RAPI. Bardzo polecam, bezkonkurencyjna.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy