Kategorie
Skocz do zawartości

Imię na bierzmowanie na świadectwie ukończena LO

Gość -praw-caine4
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość -praw-caine4
Witam. Mam pytanie. W kwietniu ukończyłem szkołę średnią i na świadectwie podałem swoje imię z bierzmowania. Nie widnieje ono ani w dowodzie osobistym ani na świadectwie dojrzałości ani w żadnym innym dokumencie. W poniedziałek jadę złożyć papiery na Uniwersytet Opolski. Czy nie wynikną z tej sytuacji żadne nieporozumienia. W dowodzie ani w świadectwie dojrzałości nie mam tego imienia z bierzmowania-tylko na świadectwie ukończenia szkoły. Dodam, że nie mam drugiego imienia.

Gość -praw-ewakonieczna

CYTAT(lewanna @ 17.07.2010, 15:37) A można wiedzieć, dlaczego podałeś imię z bieżmowania do świadectwa?

Czyżbyś zapomniał swojego pierwszego?

Słownik ortograficzny się kłania z całym szacunkiem.

Bierzmowanie się pisze,a nie bie"ż"mowanie.

Gość -praw-lewanna

CYTAT(EWAKONIECZNA @ 17.07.2010, 16:40) Słownik ortograficzny się kłania z całym szacunkiem.

Bierzmowanie się pisze,a nie bie"ż"mowanie.

Z całym szacunkiem, okulary trzeba sobie sprawić jeśli ktoś jest ślepy!

Gość -praw-caine4
Dobrze. Chodzi mi o to czy komisja rekrutacyjna mnie się nie czepi! Na dowodzie osobistym nie mam imienia z bierzmowania,na świadectwie dojrzałości też nie. Jest ono tylko na świadectwie ukończenia szkoły. Chodzi mi o to czy nie spotkają mnie jakieś konsekwencje-czy nie każą mi iść do szkoły i napisać te świadectwo od nowa z moim pierwszym imieniem i nazwiskiem.

Gość -praw-caine4

Dla wyjaśnienia

Witam. Mam pytanie. W kwietniu ukończyłem szkołę średnią i na świadectwie podałem swoje imię z bierzmowania obok mojego pierwszego imienia! To nie jest tak że podałem tylko te z bierzmowania. Nie widnieje ono ani w dowodzie osobistym ani na świadectwie dojrzałości ani w żadnym innym dokumencie. W poniedziałek jadę złożyć papiery na Uniwersytet Opolski. Czy nie wynikną z tej sytuacji żadne nieporozumienia. W dowodzie ani w świadectwie dojrzałości nie mam tego imienia z bierzmowania-tylko na świadectwie ukończenia szkoły. Dodam, że nie mam drugiego imienia.

Gość -praw-lewanna

CYTAT(caine4 @ 17.07.2010, 17:40) Na świadectwie ukończenia szkoły widnieje moje pierwsze imię+imię z bierzmowania+nazwisko

No coś mieszamy... To jak jest w rezultacie?

Czy na świadectwie widnieje imię pierwsze (to właściwe) + imię trzecie ( z bierzmowania) i nazwisko?

Czy tylko imię trzecie i nazwisko?

Jeżeli opcja pierwsza, to wszystko jest w porządku z tym, że zwykle podaje się pierwsze dwa imiona. Jeżeli brak jest drugiego imienia-podaje się tylko pierwsze. Ale jest ok.

Natomiast jeżeli opcja druga, to należy ten fakt sprostować w szkole.

Gość -praw-lewanna

Niczego to nie zmienia. Podane jest imię właściwe i nazwisko, i to jest najważniejsze.

Osoby, które nie posiadają drugiego imienia czasem posługują się imieniem trzecim.

Wszystko jest dobrze i nie ma się czym martwić.

• 11 lat później...
Gość Agnes

Witam wszystkich. 

Mam mam na imie Agnieszka, Małgorzata, Krescencja (bierzmowanie)

W dzienniku szkolnym jestem zapisana jako Agnieszka. 

Natomiast świadectwo ukończenia szkoły wystawiono mi na Imie z bierzmowania czyli Krescencja. 

Mam pytanie 

Czy będę miała z tego powodu nieprzyjemności podczas rekrutacji do szkoly średniej? 

Pomóżcie 

Pozdrawiam Agnieszka, Małgorzata, Krescencja 

Dla przyjaciół Agnes

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...