Skocz do zawartości

Odwołanie od skreslenia z listy bezrobotnych

47 odpowiedzi w tym temacie

#41 Guest_justa

Guest_justa
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2016 - 16:15

jak to dobrze, ze twoje wypowiedzi sa zawsze merytoryczne;) ale na szczescie mozna sobie w archiwum poczytac jaką jakosc wypowiedzi reprezentujesz wink.png

#42 Guest_Marcin

Guest_Marcin
  • Goście

Napisano 20 luty 2017 - 16:28

Witam,

Takie pytanie.

Tak samo jak poprzednicy otrzymałem list z informacją, że skreślono mnie z listy bezrobotnych.

Sprawa wygląda następująco:

Byłem pewny że spotkanie mam na datę 02.03.2017, przyszło pismo, że nie stawiłem się 03.02.2017.

Czy powinienem otrzymać jakieś oficjalne pismo od Pani z urzędu z terminem następnego stawienia się, podczas rejestracji?

Zostałem poinformowany tylko ustnie podczas rejestracji, że nastepna wizyta jest 02.03 a nie 03.02.2017.

Jestem pewny, że był to marzec a skreślili mnie, bo nie stawiłem się w lutym.

Rejestrowałem się na początku grudnia i Pani za biurkiem powiedziała do zobaczenia za 3 miesiące, nawet jej wspomniałem że będę starał się o dofinansowanie - to pewnie dlatego.

Czeski błąd?

Jestem w stanie coś zrobić?

#43 Guest_kamila

Guest_kamila
  • Goście

Napisano 08 lipiec 2017 - 07:13

Witam .Ja również mam problem miałam się wstawić 29.06 .2017 ale niestety nie mogłam bo mam dzieci które akurat zachorowały na grypę żołądkową po kolei nie mogłam jak się ruszyć z domu mieszkam na uboczu miasta 3 km do urzędu  pracy.Dzieci wiek od 1,5 do 3 lat .Pomóżcie będę bez dochodu i rodzinnego.Dodam że mieszkam sama !

#44 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 08 lipiec 2017 - 10:43

Witam .Ja również mam problem miałam się wstawić 29.06 .2017 ale niestety nie mogłam bo mam dzieci które akurat zachorowały na grypę żołądkową po kolei nie mogłam jak się ruszyć z domu mieszkam na uboczu miasta 3 km do urzędu  pracy.Dzieci wiek od 1,5 do 3 lat .Pomóżcie będę bez dochodu i rodzinnego.Dodam że mieszkam sama !

A jakiej pomocy od nas oczekujesz? Może wystarczy napisać odwołanie i wytłumaczyć, dlaczego nie mogłaś stawić się w urzędzie w określonym dniu.

#45 Guest_gosc

Guest_gosc
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2018 - 20:35

To chyba jakaś prowokacja, bo raczej trudno uznać wpis za sensowną poradę.wink.png

ten wpis jest niestety prawdą o polskich PUP

#46 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2018 - 20:40

Zostałem wykreślony z listy bezrobotnych, ponieważ nie wiedziałem, że nie przyjęcie oferty od pracodawcy wiąże się z wyrejestrowaniem. Co w takiej sytuacji można zrobić.

#47 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2018 - 12:24

Zostałem wykreślony z listy bezrobotnych, ponieważ nie wiedziałem, że nie przyjęcie oferty od pracodawcy wiąże się z wyrejestrowaniem. Co w takiej sytuacji można zrobić.

Nic nie możesz zrobić. Tłumaczenie, że nie wiedziałeś, na nic się nie zda.

#48 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2018 - 16:27

Wysyłając odwołanie listem kto musi być adresatem np w tym przypadku:

"Wojewoda Mazowiecki
                                                             00-950 Warszawa
                                                             za pośrednictwem
                                                             Urząd Pracy m.st. Warszawy
                                                             04-111 Warszawa"

w samej tresci odwolania piszemy tak, jak powyżej, ale na kopercie gotowej do wysylki, adresatem powinien byc Wojewoda Mazowiecki czy Urząd Pracy m. st. Warszawy?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy