Skocz do zawartości

Czy to Stalking?

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Bielska_TEMIDA

Guest_Bielska_TEMIDA
  • Goście

Napisano 20 luty 2014 - 12:51

Witam , Czy można zostać skazanym na wyrok bezwzględnego więzienia za taki stalking kiedy w okresie który obejmuje wyrok "pokrzywdzona" spotyka się i pisze czułe sms oskarzonemu na co sa dowody w postaci zdjęc i sms oraz bilingów? Do tego w czasie trwania rozpraw w tej sprawie " pokrzywdzona " spotykała sie potajemnie z oskarrzonym, uprawiała sex oraz w okresie ok 3 mies. wymieniła z nim ponad 4000 sms a wydruk archiwum rozmów gg wynosi ok 200 stron... Wszystko zostało udowodnione przez biegłego, "pokrzywdzona" przyznaął sie do tego. Mimo to Genialna Pani sędzia III wydz. Karnego w Bielsku-Białej wydała wyrok 3 mies bezwzglednego wieziania za sam stalking.. do tego za zmuszanie do sexu którego też nie było na co są dowody bezwzględne dołozyła ponad 3 lata bezwzględnego więzienia. Oskarrzony jest osba nigdy wczesniej nie karaną a dziewczyna niepodała żadnego dosłownie dowodu.
Pełny opis tej sprawy na blogu http://bielsko-korupcja.blogi.pl/
Czy to nadaje się do CBA ?
Kontakt sylus2976@interia.eu

#2 Guest_Monia

Guest_Monia
  • Goście

Napisano 26 luty 2019 - 20:36

Lepiej zwrócić się do adwokata. W Kancelarii Cejrowski możesz liczyć na pomoc doświadczonych adwokatów, którzy zajmują się między innymi takimi sprawami. 

#3 Guest_monia

Guest_monia
  • Goście

Napisano 02 marzec 2019 - 10:35

Miałam podobny problem z moim byłym. Zaczęło się od smsów i pisania na facebooku, potem zrobiło się dużo poważniej. Regularnie wystawał pod moim domem, wypytywał o mnie moich znajomych, kilka razy przyszedł nawet do mnie do pracy. Byłam załamana, nie wiedziałam, co mam z tym zrobić. Koleżanka poradziła mi, żebym zwróciła się o pomoc do adwokata Cyrańskiego z Łodzi. Pan mecenas poinformował mnie, że padłam ofiarą stalkingu i że mogę założyć byłemu sprawę. Poprosiłam pana mecenasa, żeby poprowadził mi tę sprawę. Zgodził się, pomógł mi oskarżyć byłego, a potem prowadził sprawę profesjonalnie i z zaangażowaniem. Były został skazany i ma zakaz zbliżania się do mnie, a ja wreszcie mogę normalnie żyć.

#4 Guest_Jana

Guest_Jana
  • Goście

Napisano 20 maj 2019 - 07:58

Tego typu zachowań nie można lekceważyć! W mojej sprawie karnej pomagał mi adwokat Cejrowski z Tczewa. Ma ogromne doświadczenie i wszystko zostało załatwione po mojej myśli. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych