Skocz do zawartości

Najlepszy adwokat Kraków prawo karne

79 odpowiedzi w tym temacie

#41 Guest_Alexx

Guest_Alexx
  • Goście

Napisano 09 marzec 2017 - 17:36

Może Pani Justyna Węgrzynowicz-Cichońska ? Mi bardzo pomogła, akurat w sprawie o alimenty, ale z tego co czytałam ogólnie jest bardzo skuteczna i się po prostu zna. Rzuć sobie okiem na jej stronę, poczytaj, zobacz, czy zajmuje się tym, co Cię konkretnie interesuje  

#42 Guest_Paweł3

Guest_Paweł3
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2017 - 13:00

Witam wszystkich!  Miałem kiedyś sytuację ,  że zostałem złapany za  handel ziołem na gorącym. Skorzystałem z pomocy Adwokat Karoliny Liszki działającej na terenie Krakowa. Pani Adwokat przygotowała dość  skuteczną linię obrony przez co udało się wywalczyć satysfakcjonujący mnie wyrok. Dostałem wyrok ograniczenia wolności i rok  musiałem pracować  społecznie plus zapłacić grzywnę na konto  ośrodka do walki z narkomanią. Biorąc pod uwagę ilość jaką przy mnie znaleźli i wagę do tego, to wyrok otrzymałem całkiem przyzwoity. 2 miesiące temu skończył mi się okres odbywania kary i obecnie mam już spokój. W przypadku  trudnych spraw o posiadanie/handel polecam skorzystanie  z pomocy GP kancelarii, ponieważ na swoim przykładzie mogę  powiedzieć, że są skuteczni i wiedzą co robić, aby  wybronić.

#43 Kopir

Kopir

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 16 postów

Napisano 25 kwiecień 2017 - 19:07

Jeżeli szukasz dobrego adwokata w Krakowie to ja polecałabym Ci zajrzeć do tej https://www.adwokat-maciejewska.pl/kancelarii. Jest tam wielu dobrych specjalistów i na pewno któryś Ci pomoże w Twojej sprawie.

#44 Guest_ADIIII

Guest_ADIIII
  • Goście

Napisano 09 maj 2017 - 10:51

Mi realnie pomógł Władysław Pociej. Kancelarię prowadzi w Krakowie na ul. Moniuszku (tel - 601 45 37 00). U mnie to była klasyczna sprawa o odszkodowanie, które towarzystwo chciało wypłacić właściwie symboliczne. Niestety tak to w dzisiejszych czasach wygląda że jak się prawnikiem nie postraszy to tak właśnie ubezpieczyciele robią. Dlatego warto wynająć takiego człowieka bo wtedy rzeczywiście można wynegocjować godne warunki.

#45 MartaMu

MartaMu

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 12 maj 2017 - 10:32

Mój chłopak miał niedawno sprawę karną, co prawda za głupotę, ale groziło mu więzienie. Zdecydowaliśmy się na adwokata z polecenia – panią Aleksandrę Gawin-Bławat z kancelarii http://adwokatgb.pl. Na całe szczęście udało jej się i mój chłopak dostał wyrok w zawieszeniu. Sprawa była tak beznadziejna, że jestem przekonana, że gdyby nie kompetencje pani Aleksandry to skończyłoby się więzieniem… Dodatkowo pani adwokat okazała mi wiele wsparcia i zrozumienia. Dlatego szczerze polecam tą kancelarię.

#46 Guest_KarolXD

Guest_KarolXD
  • Goście

Napisano 29 maj 2017 - 12:13

Bardzo prosiłbym o pomoc w znalezieniu adwokata kancelarii adwokackiej o specjalizacji prawa karnego w Krakowa.

Polecam Pan Mecenas Maciej Karasiewicz 506800574 ...gdyby nie on prawdopodobnie bym siedział tongue.png

#47 Guest_lkiralyy

Guest_lkiralyy
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2017 - 10:47

Nie jestem raczej stałym bywalcem kancelarii prawnych ale paru adwokatów w Krakowie znam. Chyba najbardziej bym polecał Władysława Pocieja. Ma doświadczenie które trudno przebić, jeśli dobrze kojarzę fakty, to kancelarię prowadzi już jakoś od prawie 30 lat, także nie jest to jakiś młody prawnik, który jeszcze nie wie tak naprawdę z czym to się je.

#48 boogabear

boogabear

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 13 czerwiec 2017 - 11:15

Polecam PBKB Adwokaci - w Krakowie mają siedzibę na Podgórzu przy Areszcie Śledczym. https://pbkb-adwokaci.pl

#49 Guest_edward

Guest_edward
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2017 - 13:23

jak masz sprawe karna albo kolegium to tylko do prawnizki maciejewskiej!!! wszystko zrobila jak nalezy i obiecalem ze zawsze beda ja chwalil wszczedzie! bardzo ludzka pani adwokat!

#50 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2017 - 19:42

Polecam mecenas Joanne Machlanska, uniewinnila mnie od kradziezy, jeszcze gdy byla aplikantka, jej nr 509022374, teraz ma chyba caly czas ten sam nr.

#51 MasterQueen

MasterQueen

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 31 lipiec 2017 - 12:23

Mogę z czystym sumieniem polecić adwokata Bartłomieja Łukomskiego. 

Byłam u niego ze sprawą rozwodową. O ile na początku nie miałam bladego pojęcia co mnie czego, Pan mecenas sprawił, że wszystko okazało się proste a ja wyszłam z kancelarii w jakimś takim poczuciu, że wszystko się uda. Mecenas robi piorunujące wrażenie swoją wiedzą i przede wszystkim znajomością spraw i doświadczeniem. Szczerze polecam!

Więcej info udzielę na priv: adrianne245@gmail.com

124455699

W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca - Paulo Coehlo

Senior Key Manager w: AccelorMittal

email: adrianne245@gmail.com

#52 Guest_Daroskawin

Guest_Daroskawin
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2017 - 17:28

Jakub Skowronek, pomagał mi kiedyś jeszcze jako aplikant. Teraz prowadzi swoją kancelarię. Polecam z czystym sumieniem.

#53 Guest_dorotkap

Guest_dorotkap
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2017 - 13:50

Ostatnio miałam przyjemność kontaktu w sprawie karnej mojego męża z panią Aleksandrą Warcholińską. Przyjechała do mnie jak byłam u rodziny w Katowicach, więc spokojnie możesz się do niej odezwać bo jest mobilna. Tu masz nr telefonu  531 271 200. Ogólnie Pani prawnik jest bardzo rzeczowa i przede wszystkim skuteczna, bo pomogła nam pomyślnie wyjść z dość zagmatwanej sprawy. Polecam szczególnie do prawa karnego. 

#54 Guest_miki789

Guest_miki789
  • Goście

Napisano 04 październik 2017 - 14:08

Na Szafera koło sądu rejonowego jest kancelaria pana Słomki, mogę polecić człowieka. Kompetentny, zawsze przygotowany do sprawy, prowadził w moim imieniu całe postępowanie rozwodowe łącznie z alimentami, podziałem majątku, ustaleniem władzy rodzicielskiej – było dużo kwestii do rozstrzygnięcia.  

#55 felix87

felix87

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 30 listopad 2017 - 13:12

Polecam Panią adwokat Izę z Krakowa, więcej informacji na stronie http://kancelariapabin.pl/

#56 Guest_Rossie

Guest_Rossie
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2017 - 21:35

ja jestem zadowolona z tymczasowearesztowanie.pl - świetni prawnicy, na prawie karnym znają się doskonale, skuteczni i widać że potrafią pomagać! 

#57 Guest_KasiaG

Guest_KasiaG
  • Goście

Napisano 05 luty 2018 - 08:49

Ja jestem świeżo po sprawie rozwodowej z podziałem majątku, którą prowadziła dla mnie Pani Grażyna Zemanek. Dom został w moich rękach i to jest sukces, za który dziękuję Pani adwokat z całego serca. Gdyby nie ona, to nie wiem, jak wyglądałoby teraz moje życie. Pani Grażyna jest bardzo profesjonalna w swoim działaniu, a jednocześnie jest też bardzo serdecznym i empatycznym człowiekiem. Potrafi wysłuchać i uspokoić, a wiadomo z jakim stresem trzeba się zmierzyć w takiej sytuacji.

#58 wiori

wiori

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 29 postów
  • LokalizacjaLegnica

Napisano 16 luty 2018 - 14:55

Co do sprawdzonych kancelarii adwokackich, to jedną z takich na pewno jest kancelaria Wojas Pawlak w Gliwicach. Moim zdaniem ograniczenia kilometrowe są tutaj mało istotne jeżeli ma nas reprezentować ktoś z doświadczeniem i cała masą zadowolonych klientów ze swoich usług.

#59 Zigi_Biała Gwiazda

Zigi_Biała Gwiazda

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 22 luty 2018 - 00:53

W sprawach karnych specjalizuje się adwokat Dawid Skrzypczak, ma kancelarie przy Kordylewskiego w Krakowie (niedaleko sądu).  Numer telefonu znajdziesz w Google. To ambitny, doświadczony mecenas, który w przeciwieństwie do reszty krakowskiej palestry ma przystępne ceny. Mnie załatwił dozór elektroniczny więc uniknąłem odsiadki za bójkę. 

#60 Guest_Adam

Guest_Adam
  • Goście

Napisano 27 luty 2018 - 14:49

serdecznie polecam adwokata Słomkę Michała, bo wygrał mi sprawę. Uczciwie ze mną współpracował, informował na bieżąco i wyjaśniał to czego nie mogłem zrozumieć. I mogłem też dzwonić do niego w razie potrzeby. Super człowiek, polecam

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych