Skocz do zawartości

SZUKAM ADWOKATA WARSZAWA-OKOLICE

86 odpowiedzi w tym temacie

#81 pawlik288

pawlik288

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 18 postów

Napisano 04 lipiec 2018 - 11:27

Jak szukasz kogoś dobrego i na pewno godnego polecenia to sprawdź http://adwokat-siemaszkobaron.pl na pewno pomoże.

#82 Guest_renata

Guest_renata
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2018 - 21:07

Do spraw karnych została wręcz stworzona pani mecenas Pyszkowska z Łomianek. Jak ktoś mieszka w Warszawie lub okolicach, to wie gdzie to jest. Pani mecenas Pyszkowska wywalczyła mojemu mężu świetną ugodę. Bardzo interesuje się ona losem swoich klientów, poświęca dużo uwagi. Przygotowała męża odpowiednio do rozprawy i wszystko poszło naprawdę super. Nie liczyliśmy nawet na nic dobrego, a jak się okazało bardzo się zdziwiliśmy. No, ale to dzięki wspaniałej pani mecenas.

#83 hannaa89

hannaa89

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 108 postów
  • LokalizacjaRzeszów

Napisano 27 wrzesień 2018 - 10:52

Przed wyborem warto poszukać w sieci jakichś opinani na temat danej kancelarii, sprawdzić doświadczenie itp. - to ważne, szczególnie w poważniejszych sprawach. W Warszawie spore doświadczenie w sprawach karnych ma mecenas Budrewicz - to były prokurator, zna więc praktykę sądów, wie, jak działa policja.

#84 Guest_Goldwin

Guest_Goldwin
  • Goście

Napisano 11 październik 2018 - 12:33

Zapraszam do kontaktu Grupa Prawna Goldwin 572183343

#85 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 02 listopad 2018 - 11:53

może spróbuj się skontaktować się z adwokaciolesno.pl? Moim zdaniem są niezastąpieni.

#86 Guest_Elżbieta

Guest_Elżbieta
  • Goście

Napisano 19 luty 2019 - 16:13

Kochana, skontaktuj się z Kancelarią Dariusza Erwina Kotłowskiego. Są doświadczeni i zorientowani na takie sprawy. 

Sprawa dot. partnera, któremu odwieszono karę pozbawienia wolności. Częśc adwokatów twierdzi, że można dzialać z art.24 kkw ale się tym nie zajmą bo nie mają doswiadczenia i podchodzą sceptycznie, część mówi, ze ten artykuł sprawy nie dotyczy i nie ma zastosowania.
Wyrok został odwieszony z powodu niezapłaconego odszkodowania. Sprawa jest dość skomplikowana. Jestem w ciąży on jest w zk, a ja jestem na wykonczeniu.
Czy ktokolwiek jest wstanie pomóc za ludzkie pieniądze?

#87 Baklazanka

Baklazanka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 381 postów

Napisano 31 lipiec 2020 - 18:08

Jeśli szukacie kogoś naprawdę dobrego od spraw karnych to polecam mecenasa Mariusza Olężałkę. Kancelarię ma w Łodzi, ale klientów z Warszawy również ma wielu. Dla niego dojechać do klienta to żaden problem. A doświadczenie w sprawach karnych ma ogromne. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych