Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Używana bielizna

8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_-praw-agata00

Guest_-praw-agata00
  • Goście

Napisano 29 maj 2009 - 20:10

Handel używaną bielizną nie jest zabroniony.
A co do delikwenta, to proponuję zgłosić sprawę do prokuratury.

#2 Guest_-praw-agata00

Guest_-praw-agata00
  • Goście

Napisano 29 maj 2009 - 20:10

Witam. Oferuję w sieci pokazy erotyczne, czyli pokazywanie swojego nagiego ciała przed kamerką, oraz zabawa nim za pomocą zabawek erotycznych(odpłatnie). Sprzedaję również moją używaną bieliznę (majtki, obuwie itd). Wczoraj zablokowano mi konto na PayPal gdzie przyjmowałam pieniądze za sprzedaną bieliznę. Dziś napisał do mnie facet (niezadowolony klient), że to jego zasługa i że kolejne moje konta również zostaną wkrótce zablokowane. Czeka on po prostu na odpowiedź z pozostałych moich banków. Chciałabym się dowiedzieć, czy to jest legalne, a jeśli nie jest, to co mi za to grozi?
To jego słowa:
Zapłaciłem Ci kiedyś, miałem pokaz ale...zrobiłas go na odpier**l (przepraszam za wyrażenie). Paypal to moja zasługa, mogę to cofnąć. W przyszłym tygodniu będziesz musiała pożegnać się z 2 bankami i handlem używanymi rzeczami..
poczytaj w necie...to nielegalne
[17:23:03] romantico257: z pozostałych Twoich banków nie mam jeszcze odpowidzi
[17:23:34] romantico257: poczytaj proszę kilka razy co napisałem, czytaj ze zrozumieniem
[17:25:56] romantico257: w przyszłym tygodniu znów się odezwę, jak będziesz musiałą zresygnowac z 2 kont bankowych, na początek
[17:27:05] romantico257: przyznaj się, ile Ci paypal kasy zablokował....
[17:27:27] romantico257: moja miła, byłem na pokazie....."znajdź" mnie, nie jestem idiotą..nie pojawiłem się nagle, swoje odczekałem
[17:27:56] romantico257: NIE masz pojęcia z kim piszesz...od lutego się na to szykowałem
itd.
Proszę o szybka reakcję.

#3 Guest_-praw-radek07

Guest_-praw-radek07
  • Goście

Napisano 30 maj 2009 - 14:24

nieopodatkowanych dochodów-źródło tutaj nie ma takiego znaczenia
jest to niewątpliwie działalność gospodarcza
ponadto wchodzi w grę odpowiedzialność karna za niezgłoszenie jej do ubezpieczenia społecznego (ZUS)

#4 Guest_-praw-agata00

Guest_-praw-agata00
  • Goście

Napisano 30 maj 2009 - 13:52

(radek07)lepiej nie zgłaszać ze względu na kodeks karny skarbowy ;-) ( na pewno prokuratora fakt nie płacenia podatków zainteresuje...)
proszę załozyć sobie nowe konto na jakiegoś "figuranta" np. z rodziny i po kłopocie
Kodeks karny skarbowy dotyczacy bielizny czy pokazów erotycznych?

#5 Guest_-praw-radek07

Guest_-praw-radek07
  • Goście

Napisano 30 maj 2009 - 13:36

lepiej nie zgłaszać ze względu na kodeks karny skarbowy ;-) ( na pewno prokuratora fakt nie płacenia podatków zainteresuje...)
proszę załozyć sobie nowe konto na jakiegoś "figuranta" np. z rodziny i po kłopocie

#6 Guest_-praw-agata00

Guest_-praw-agata00
  • Goście

Napisano 30 maj 2009 - 13:10

(labla)Handel używaną bielizną nie jest zabroniony.
A co do delikwenta, to proponuję zgłosić sprawę do prokuratury.

Dobrze. Ale czy jest legalne w momencie, kiedy ja to wszystko robię bez działalności gospodarczej. Czyli i pokazy i bielizna, choć szczerze powiem, że jak sprzedam 1 parę majteczek raz na 2 miesiące za 25zl to jest dobrze.
Chętnie bym tego człowieka podała do prokuratury, ponieważ bardzo napsuł krwi nie tylko mnie, jak i pozostałym dziewczynom, ale muszę być pewna, że nic mi nie grozi z tego tytułu - bielizna jak i pokazy. Nie mogę sobie pozwolić, aby moje konta zostały zablokowane.

#7 Guest_Kris

Guest_Kris
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2013 - 15:44

Co wy za bzdury tu wypisujecie!!! Majtki tej pani są jej rzeczą osobistą i może z nimi robić co chce. Nie musi zakładać działalności gospodarczej żeby je sprzedawać. Jeśli chodzi o pokazy skype to też nie musi nic nikomu płacić bo to jest jej ciało i jej sprawa co z nim robi. Ciekawe czy wszystkie dziwki w Polsce, te na ulicach i w agencjach, mają umowy o pracę lub działalność gospodarczą??? A takiego buraka to sam bym namierzył i dał po mordzie...

#8 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2013 - 20:59

Kris
Niestety, nie masz racji. Taki dochód w Polsce jest opodatkowany, a czy ktoś płaci podatek czy nie, to już tylko jego sprawa do momentu, aż nie zostanie nakryty przez urząd skarbowy.Nie chodzi tu o rodzaj pracy czy o to, co pani sprzedaje, chodzi o to, że nie odprowadza podatku od dochodu. Prostytutki nie płacą podatku, ale ich nielegalny dochód w momencie wydawania pieniędzy może być opodatkowany kwotą 75 procent.

#9 zimbol

zimbol

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 842 postów

Napisano 21 lipiec 2021 - 08:39

Nigdy w życiu bym nie używał takiej bielizny, jest to nie higieniczne. Jeśli interesuje was seksowna i erotyczna bielizna, to na pewno coś dla siebie znajdziecie w sklepie https://stringes.pl/jest on naprawdę super, a ceny w nim nie są wygórowane. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych