Skocz do zawartości

Jaki program finansowo-księgowy + magazyn polecacie?

wróć do serwisu Księgowość 46 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Wojtek

Guest_Wojtek
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2008 - 00:23

Jak do tej pory korzystam z Vatowca (uproszczona księgowość), magazyn, zestawienia sprzedaży, itd prowadzę w arkuszu kalkulacyjnym. Rozglądam się za programem, który zawierałby w sobie wszystko ww. Możecie polecić mi jakiś program niekoniecznie darmowy?

#2 Guest_tomasz

Guest_tomasz
  • Goście

Napisano 06 maj 2009 - 11:23

mogę polecić program Lefthand mała firma

#3 Guest_m

Guest_m
  • Goście

Napisano 06 maj 2009 - 15:00

Ja polecam firmy Macrosoft MAGFAKT i FK, SUPER tylko jest bardzo drogi

#4 Guest_olen

Guest_olen
  • Goście

Napisano 16 maj 2009 - 18:33

temat juz poruszany zobacz tutaj www.ksiegowosc.infor.pl/forum/6460,Wybor-programu-ksiegowego.html

#5 Guest_księgowa211

Guest_księgowa211
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2010 - 16:38

może KPiR i ObSp firmy Varico. Istnieje możliwość pobrania programów ze strony www.varico.com/www/index.php/varico/demo/?page=offer

#6 Guest_lefthand

Guest_lefthand
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2010 - 12:24

Zapraszam do przetestowania naszego oprogramowania na www.lefthand.com.pl

#7 Guest_kika99

Guest_kika99
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2010 - 11:28

Witam forumowiczów!Nie wiem jak wy ale dla mnie ręczne wystawienie faktury to jakiś koszmar - przeliczanie to moja gorsza strona- ale znalazłam sposób i na to Lefthand e-Faktura. Firma daje nawet 60 dni darmowego testowania programu.  Jeśli ktoś z was ma jakieś inne pozytywne doświadczenia z tego typu programami chętnie poczytam i przetestuję przed zakupieniem programu.

#8 Guest_A

Guest_A
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2010 - 13:19

NA TEJ STRONIE SĄ CIEKAWE www.tgsoft.pl/Download.aspx

#9 Guest_sopteno

Guest_sopteno
  • Goście

Napisano 21 maj 2010 - 21:12

Polecam system enova firmy Soneta. Jest w pełni zintegrowanym systemem do obsługi firmy. Posiada bardzo przyjazny interfejs (oparty na .NET - rewelacyjne funkcje sortowania, filtrowania, grupowania, sumowania danych, wybór kolumn, własne listy danych, przechodzenie między polami KLAWISZEM ENTER - dla przyzwyczajonych do DOS-a :(. Jest zaprojektowany jako system ekspercki - producent stara się jak najlepiej przystosować go do przepisów tak, aby Użytkownik musiał jak najmniej myśleć :). Posiada ciekawe funkcje wymiany danych - można nawet kopiować i wklejać z arkusza Excel, oczywiście również w drugą stronę... także XML i TXT.Wszystkich zainteresowanych zakupem programu dla firmy, których zachęcił powyższy opis zapraszam - bez opłat i bez żadnych zobowiązań - do kontaktu ze mną - mogę przyjechać, pokazać program, opowiedzieć więcej o jego możliwościach. Jestem księgowym z wykształcenia, jak i praktykiem w księgowości - zatem łatwiej będzie się ze mną porozumieć niż z typowym informatykiem :) Ja wybrałem enova dla moich Klientów, którym prowadzę księgowość.Zapraszam jeszcze raz do kontaktu: enova@sopteno.plPozdrawiam

#10 Guest_vatis

Guest_vatis
  • Goście

Napisano 21 maj 2010 - 21:47

a vatowiec to nie jest program na KH ?do kpir polecam prawie za free (ale jest super i aktualizacja przez www) Mała Księgowość Rzeczpospolitej

#11 Guest_as73

Guest_as73
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2010 - 11:20

ja polecam www.elaboro.pl , super system, a dla małych firm zupełnie gratis

#12 Guest_Marcin

Guest_Marcin
  • Goście

Napisano 20 luty 2011 - 23:58

a ja polecam Smarta bo bardzo dobrze sprawdza się w mojej firmie. Demo na stronie www.smart-system.pl

#13 Guest_Lefthand

Guest_Lefthand
  • Goście

Napisano 21 luty 2011 - 10:19

Lefthand Pełna Księgowość można już mieć za 100zł miesięcznie.Zapraszam na www.lefthand.com.pl

#14 Guest_doświadczony

Guest_doświadczony
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2011 - 01:02

Ostatnio wpadł mi w ręce artykuł o firmie BergemSoft www.bergemsoft.comNiestety oferta nie jest tania, bo tworzą na zamówienie ale dużo tańsza od SAP, to chyba ich największa konkurencja. Umówiłem się na wizytę z nimi. Jakby co dam znać...

#15 Guest_groszek

Guest_groszek
  • Goście

Napisano 23 maj 2011 - 17:07

naprawdę fajnie się prezentuje elaboro bardzo dużo funkcji, i niedrogi !!!

#16 Guest_Damian

Guest_Damian
  • Goście

Napisano 21 październik 2011 - 12:19

Testuje intuice od kilku dni i jestem bardzo zaskoczony. Do tej pory obsługa jakiegokolwiekprogramu księgowego była jak walka z wiatrakami, prosta czynność wymagała umiejętnościekwilibrystyki programowej. Szczerze polecam

#17 Guest_invoicer.pl

Guest_invoicer.pl
  • Goście

Napisano 24 październik 2011 - 16:21

Zapraszam do przetestowania programu MADAR 7MADAR7 Jest kompleksowym i uniwersalnym oprogramowaniem klasy ERP, przeznaczonym dla małych i średnich przedsiębiorstw MSP. Funkcjonalność oraz możliwość konfiguracji i parametryzacji oprogramowania pozwalają na dostosowanie produktu do indywidualnych i unikalnych potrzeb klientów. www.madar.com.pl

#18 Guest_gas

Guest_gas
  • Goście

Napisano 28 luty 2012 - 20:04

fajnie wygląda onlinowy system elaboro ja polecam

#19 Guest_LefHand

Guest_LefHand
  • Goście

Napisano 29 luty 2012 - 13:50

Zapraszam do przetestowania aplikacji LeftHandW pełni funkcjonalne wersje testowe do pobrania z naszego serwisu www.lefthand.com.pl

#20 Guest_Robert

Guest_Robert
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2013 - 22:07

Polecam system sprzedaży z obsługą magazynu Bizin. Prosty w obsłudze i dostępny "online".

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych