Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

ekstradycja z anglii.jak uniknac.pilne.

113 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_tesia

Guest_tesia
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2009 - 23:53

zostalem zatrzymany przez angielska policie gdyz polski sad wystawil za mna europejski nakaz aresztowania .mam prawomocny wyrok 3 lat pozbawienia wolnosci ktory zapadl w 2002roku z czego odsiedzialem pol roku nigdy nie pogodzilem sie z wyrokiem i przed apelacja wyjechalem do anglii.przebywam tu juz 7 lat njgdy nie mialem konfliktu z prawem brytyjskim.mam tu cala rodzine dziewczyne i dziecko. obecnie toczy sie sprawa w angielskim sadzie o moja ekstradycje.za wszelka cene chcialbym jej uniknac gdzie moge sie oddwolac wrazie ekstradycji slyszalem ze mozna sie odwolywac do europejskiego trybunalu sprawiedliwosci jak to zrobic?

#2 Guest_ekstradycja

Guest_ekstradycja
  • Goście

Napisano 01 marzec 2010 - 02:08

Powiem szczeze ze tez mielismy taka sytuacje maz mial 6 m-cy pozbawienia wolnosci i nie pomogly zadne tlumaczenia ze mamy dwoje malych dzieci i jest zywicielem rodziny.co w tym wszystkim jest najlepsze wrocil do uk i po 6 miesiacach zostal odwieszony wyrok z 2000 roku.I znow bedziemy czekac na powtorke.....to sa niestety polskie sady ktore szukaja ale nie wiadomo czego umila zycie rodzina

#3 Guest_maria

Guest_maria
  • Goście

Napisano 01 marzec 2010 - 10:46

Uciekles przed wymiarem sprawiedliwosci. Kare musisz poniesc.

#4 Guest_Ulka

Guest_Ulka
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2010 - 15:23

moj partner i ojciec dwuch naszych synow zostal aresztowany w zeszly piatek na podstawie ENA i niestety nie jestem w stanie nic zrobic,ani nasz adwokat w Polsce.Juz oswoilam sie z ta mysla ze nie bede widziala mojego partnera 3 dlugie lata(tez na stale mieszkamy w UK)smutne to,ale prawdziwe....a pani Marii musze powiedziec zeby tak nie madrzyla sie ze swoja wypowiedzia bo zycie plata nam czasem figle i bywa roznie....

#5 Guest_eMeM

Guest_eMeM
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2010 - 21:45

Bywa różnie to prawda, ale ENA to poważny "instrument", który bezpodstawnie nie jest wystawiany. Można było próbować załagodzić sprawę przed (nazwijmy to po imieniu) ucieczką. Staram się zrozumieć sytuację rodzin, których teraz ten problem dotyka, ale niestety - tak to bywa.

#6 Guest_M.

Guest_M.
  • Goście

Napisano 14 maj 2010 - 00:03

Droga Pani Mario,
Ciekawe czy bylaby Pani taka cwana gdyby ktos z Pani rodziny mial podobny problem,nie powinno sie nikomu zle zyczyc,ale ja pani zycze aby tak sie stalo,a wtedy przekona sie pani na wlasnej skorze co to znaczy-co pania wogole kierowalo kiedy pisala pani ten post-nienawisc???ludzie popelaniaja bledy...tak jestesmy skonstruowani-niestety.
Pozdrawiam Pania i tez bym chciala byc tak idealna jak Pani,bezbledna...a moze jest pani zwykla 'spoleczniara' ktora siedzi w oknie i wypatruje tych skazanych a potem lapie za sluchawke i wykreca 997???? napewno tak

#7 Guest_bob

Guest_bob
  • Goście

Napisano 14 maj 2010 - 16:36

poddać sie karze-to najlepsze wyjście

#8 Guest_EkstradycjaUK

Guest_EkstradycjaUK
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2010 - 21:41

zostalem zatrzymany przez angielska policie gdyz polski sad wystawil za mna europejski nakaz aresztowania .mam prawomocny wyrok 3 lat pozbawienia wolnosci ktory zapadl w 2002roku z czego odsiedzialem pol roku nigdy nie pogodzilem sie z wyrokiem i przed apelacja wyjechalem do anglii.przebywam tu juz 7 lat njgdy nie mialem konfliktu z prawem brytyjskim.mam tu cala rodzine dziewczyne i dziecko. obecnie toczy sie sprawa w angielskim sadzie o moja ekstradycje.za wszelka cene chcialbym jej uniknac gdzie moge sie oddwolac wrazie ekstradycji slyszalem ze mozna sie odwolywac do europejskiego trybunalu sprawiedliwosci jak to zrobic?

przepraszam za odpowiedz "po terminie" ale nie chce zaczynac nowego watku...
jest tylko jeden sposob na odwolanie sie od decyzji sadu Westminster a mianowicie zlozenie apelacji do High Court w Londynie w ciagu 7 dni. w przypadku przekroczenia terminu lub odwolywania sie w inny sposob szanse powodzenia rowne sa ZERO gdyz przekazanie stronie polskiej nastepuje w ciagu 10-21 dni.

#9 Guest_EkstradycjaUK

Guest_EkstradycjaUK
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2010 - 21:45

Powiem szczeze ze tez mielismy taka sytuacje maz mial 6 m-cy pozbawienia wolnosci i nie pomogly zadne tlumaczenia ze mamy dwoje malych dzieci i jest zywicielem rodziny.co w tym wszystkim jest najlepsze wrocil do uk i po 6 miesiacach zostal odwieszony wyrok z 2000 roku.I znow bedziemy czekac na powtorke.....to sa niestety polskie sady ktore szukaja ale nie wiadomo czego umila zycie rodzina

wszyscy poszukiwani na podstawie ENA prosze pamietajcie, ze w przypadku gdy zasadzony wczesniej wyrok zostal wam "odwieszony" macie 95% na wygranie sprawy o ekstradycje przed sadem w Westminster, chetnie pomozemy wszystkim zainteresowanym :)

#10 Guest_-praw-eric777

Guest_-praw-eric777
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2010 - 03:21

Jakies chyba zarty tu piszesz,mam adwokata i nawet o tych pierdolach slyszec niechce ,albo jestes niewiarygodnym naciagaczem,albo moj adwokat jest do kitu ,w to drugie raczej nie wierze

#11 Guest_EkstradycjaUK

Guest_EkstradycjaUK
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2010 - 13:43

Jakies chyba zarty tu piszesz,mam adwokata i nawet o tych pierdolach slyszec niechce ,albo jestes niewiarygodnym naciagaczem,albo moj adwokat jest do kitu ,w to drugie raczej nie wierze

POPROS W TAKIM RAZIE SWOJEGO ADWOKATA ABY ZWROCIL UWAGE NA "ENFORCEABLE JUDGEMENT WAS ISSUED “IN ABSENTIA” (section 20, EA 2003" - MOZLIWE ZE PRZEOCZYL

#12 Guest_-praw-eric777

Guest_-praw-eric777
  • Goście

Napisano 03 listopad 2010 - 09:54

POPROS W TAKIM RAZIE SWOJEGO ADWOKATA ABY ZWROCIL UWAGE NA "ENFORCEABLE JUDGEMENT WAS ISSUED “IN ABSENTIA” (section 20, EA 2003" - MOZLIWE ZE PRZEOCZYL
Witam
dawno tu nie zagladalem,praca,problemy itp.ale zapytam adwokata o powyzsze section,mam nadzieje ze to prawda,co piszesz,bo ja takowa sytuacje mam.

#13 Guest_-praw-eric777

Guest_-praw-eric777
  • Goście

Napisano 30 listopad 2010 - 19:14

Witam wlasnie napisalem maila do mego adwokata w zwiazku z ta section 20 ,skopiowalem wszystko co napisales,zobaczymy co mi odpisze,mam nadzieje ze na glupka niewyjde,a jak masz racje to bede Cie wychwalal i polecal kazdemu :)
pozdrawiam

Jakies chyba zarty tu piszesz,mam adwokata i nawet o tych pie.....lach slyszec niechce ,albo jestes niewiarygodnym naciagaczem,albo moj adwokat jest do kitu ,w to drugie raczej nie wierze

#14 Guest_-praw-eric777

Guest_-praw-eric777
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2010 - 19:51

Jakies chyba zarty tu piszesz,mam adwokata i nawet o tych pie.....lach slyszec niechce ,albo jestes niewiarygodnym naciagaczem,albo moj adwokat jest do kitu ,w to drugie raczej nie wierze

Witam
dawno tu nie zagladalem,praca,problemy itp.ale zapytam adwokata o powyzsze section,mam nadzieje ze to prawda,co piszesz,bo ja takowa sytuacje mam.
Witam
Nastepnego dnia po tym tu poscie zapytalem mailowo mego Adwokata co Ty tu napisales,czyli o section 20 ....
odpisal tego samego dnia i wyslal kopie tej section,ktora pozwole sobie tu zacytowac.Twa wiarygodnosc i obeznanie w exstradycji pozostawiam do rozwazenia innym.

Eric,

S.20 states as follows:

(1)If the judge is required to proceed under this section (by virtue of section 11) he must decide whether the person was convicted in his presence.

(2)If the judge decides the question in subsection (1) in the affirmative he must proceed under section 21.

(3)If the judge decides that question in the negative he must decide whether the person deliberately absented himself from his trial.

(4)If the judge decides the question in subsection (3) in the affirmative he must proceed under section 21.

(5)If the judge decides that question in the negative he must decide whether the person would be entitled to a retrial or (on appeal) to a review amounting to a retrial.

(6)If the judge decides the question in subsection (5) in the affirmative he must proceed under section 21.

(7)If the judge decides that question in the negative he must order the person’s discharge.

In taking your instructions you confirmed that you were present and had been sentenced but failed to attend the prison to serve your sentence, As a result the Judge would find against you under s.20(2) and proceed under s.21.

Kind regards

#15 Guest_EkstradycjaUK

Guest_EkstradycjaUK
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2010 - 20:19

Witam
Witam
Nastepnego dnia po tym tu poscie zapytalem mailowo mego Adwokata co Ty tu napisales,czyli o section 20 ....
odpisal tego samego dnia i wyslal kopie tej section,ktora pozwole sobie tu zacytowac.Twa wiarygodnosc i obeznanie w exstradycji pozostawiam do rozwazenia innym.

Eric,

S.20 states as follows:

(1)If the judge is required to proceed under this section (by virtue of section 11) he must decide whether the person was convicted in his presence.

(2)If the judge decides the question in subsection (1) in the affirmative he must proceed under section 21.

(3)If the judge decides that question in the negative he must decide whether the person deliberately absented himself from his trial.

(4)If the judge decides the question in subsection (3) in the affirmative he must proceed under section 21.

(5)If the judge decides that question in the negative he must decide whether the person would be entitled to a retrial or (on appeal) to a review amounting to a retrial.

(6)If the judge decides the question in subsection (5) in the affirmative he must proceed under section 21.

(7)If the judge decides that question in the negative he must order the person’s discharge.

In taking your instructions you confirmed that you were present and had been sentenced but failed to attend the prison to serve your sentence, As a result the Judge would find against you under s.20(2) and proceed under s.21.

Kind regards

widze ze u szanownego kolegi klopoty ze znajomoscia j. angielskiego, hahah

pozowle sobie przetlumaczyc, jak widac s.20 dotyczy osob wobec ktorych wyrok zapadl pod ich nioeobecnosc, czyli "in absentia". twoj adwokat odpisal ze zgodnie z tym co mu wczesniej zeznales, s20 nie dotyczy ciebie poniewaz byles obecny na sprawie i podczas ogloszenia wyroku, zapomniales tylko stawic sie do odbycia kary.

wiec, zanim zaczniesz ludziom pisac jaki to biedny i poszkodowany teraz jestes, opisz dokladnie swoja sytuacje i zabieraj glos, jesli masz faktycznie cos do powiedzenia, aha, i podszkol jezyk bo robisz idiote z siebue i ludzi ktorym glowe zawracasz opisujac zupelnie inny przebieh sprawy niz w rzeczywistosci.

i na koniec, gwoli wyjasnienia - GDYBY wyrok w twojej sprawie zapadl pod twoja nieobecnosc na sprawie TO WTEDY moglbys skorzystac z art20.

powodzenia

ekstradycja.org

#16 Guest_-praw-eric777

Guest_-praw-eric777
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2010 - 15:32

Witam,moj jezyk angielski zapewne pozostawia wiele do zyczenia,jednakze mowa byla o Twym poscie ktory pozwole sobie tu wkleic i nie mam zamiaru sie tu z Toba przemadrzac i filozofowac,bo nie o to tu chodzi.Stwierdzam fakt,ze bzdura kompletna jest fakt iz zasadzony wczesniej wyrok zostal nam odwieszony mamy 95% na wygranie sprawy o extradycje.
Pozdrawiam

#17 Guest_-praw-eric777

Guest_-praw-eric777
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2010 - 15:34

Witam,moj jezyk angielski zapewne pozostawia wiele do zyczenia,jednakze mowa byla o Twym poscie ktory pozwole sobie tu wkleic i nie mam zamiaru sie tu z Toba przemadrzac i filozofowac,bo nie o to tu chodzi.Stwierdzam fakt,ze bzdura kompletna jest fakt iz zasadzony wczesniej wyrok zostal nam odwieszony mamy 95% na wygranie sprawy o extradycje.
Pozdrawiam

ekstradycja napisal(a):Powiem szczeze ze tez mielismy taka sytuacje maz mial 6 m-cy pozbawienia wolnosci i nie pomogly zadne tlumaczenia ze mamy dwoje malych dzieci i jest zywicielem rodziny.co w tym wszystkim jest najlepsze wrocil do uk i po 6 miesiacach zostal odwieszony wyrok z 2000 roku.I znow bedziemy czekac na powtorke.....to sa niestety polskie sady ktore szukaja ale nie wiadomo czego umila zycie rodzina

wszyscy poszukiwani na podstawie ENA prosze pamietajcie, ze w przypadku gdy zasadzony wczesniej wyrok zostal wam "odwieszony" macie 95% na wygranie sprawy o ekstradycje przed sadem w Westminster, chetnie pomozemy wszystkim zainteresowanym :)

#18 Guest_EkstradycjaUK

Guest_EkstradycjaUK
  • Goście

Napisano 26 grudzień 2010 - 16:53

Pozdrawiam

ekstradycja napisal(a):Powiem szczeze ze tez mielismy taka sytuacje maz mial 6 m-cy pozbawienia wolnosci i nie pomogly zadne tlumaczenia ze mamy dwoje malych dzieci i jest zywicielem rodziny.co w tym wszystkim jest najlepsze wrocil do uk i po 6 miesiacach zostal odwieszony wyrok z 2000 roku.I znow bedziemy czekac na powtorke.....to sa niestety polskie sady ktore szukaja ale nie wiadomo czego umila zycie rodzina

ERIC, dziekuje za przypomnienie, nadal podtrzymuje to co jest wyzej napisane. TWOJA sytuacja jest inna, TWOJ WYROK nie zostal "odwieszony" w czasie gdy uczciwie zyles i pracowales w UK, TY po prostu ZAPOMNIALES zglosic sie do odbycia kary po uprawomocnieniu wyroku na ktorego ogloszeniu (potwierdza to twoj adwokat) BYLES OSOBISCIE, a to co innnego :)

juz srednio inteligentna osoba powinna zauwazyc roznice .....

pozdrawiam i merry xmas every1 :)

#19 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2011 - 01:24

witam wszystkie zdenerwowane zony, dziewczyny itp. Przede wszystkim: nigdy,
NIGDY !!!! nie dajcie sie zwiesc tym gnojkom z ekstradycja.co.uk. Oni nie wygrali jeszcze zadnej sprawy, nigdy (have you won? give as a sample)
Mam rade. Ekstradycji nie da sie uniknac. Bez znaczenia co sie dzieje. Tydzien temu kobieta w ciazy zostala wyslana do Polski, zeby odsiedziec wyrok. Jest jednak wyjscie z sytuacji. Dobry POLSKI prawnik, ktory szybko zlikwiduje ENA, dogada sie z prokuratorem, zalatwi zawieszenie, i po wszystkim.
Oni, w Polsce nas nie chca, to sa procedury, czyszczenie akt, kogos wywalili, ktos przyszedl, pie.....ly, tu nie jest zaangazowana cala policja.
Mieszkam w Londynie. Bylem '' poszukiwany od '' 7 lat'' sorry, nie wiedzialem. Gadalem przez komorke pewnego dnia jadac samochodem, zostalem zatrzymany przez policje i aresztowany na podstawie ENA (zalozyli mi kajdanki na srodku Seven Sisters Rd. WSTYD)Szybka rozprawa w Westminster Court, Wandsworth Prison, i..... bail 1000 f, meldowanie sie 3 razy w tyg na policji i walka. Polski adwokat przejal sprawy w swoje rece. Po 2 tygodniach uprzejmie zawiadomil angielskich przyjaciol, ze ENA zostalo zniesione, kaucja ma byc oddana, a ja mam sie zglosic w Polsce na rozprawe, gdzie osadza mnie za moje czyny. Stawilem sie. 'Przylecialem dzien wczesniej. Napilem sie. Na drugi dzien bylem gotowy. Rozprawa trwala 7 minut. Zostalem uznany winnym czynow okrutnych i skazany na 2 w zaw na 5.
6 godz pozniej bylem w samolocie do Londynu. To wszystko wydarzylo sie tak gladko nie przez panow ''prawnikow'' z UK, ale dzieki fantastycznemu prawnikowi z Polski, ktorego moge polecic z reka na sercu (a wiem, ze jezeli chodzi o nich, mechanikow samochodowych i lekarzy to jest pewne ryzyko)
Pozdrawiam

#20 Guest_EkstradycjaUK

Guest_EkstradycjaUK
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2011 - 12:55

hmmm... powiem krotko... :) bollocks :)

cos ci sie musialo kolego zdrowo pomieszac, u nas w EKSTRADYCJA.ORG niestaty nie ma zadnych "gnojkow", sa tylko doswiadczeni i chetni do pomocy prawnicy zarowno z UK jak i z Polski, szybko i sprawnie rozwiazujacy problemy naszych klientow....

nie wiem czym sobie ktos z naszej firmy zasluzyl na takie okreslenie? adres ktory podales sluzy do kontaktu z ludzmi takimi jak ty, tzn. zawracajacymi glowe, bez dalszych jakichkolwiek czynnosci w sprawie, komentarz twoj natomiast swiadczy jak prostym jestes chlopkiem

jesli masz (lub ktokolwiek inny) ochote lub potrzebe zapoznac sie ze szczegolami spraw w ktorych juz pomoglismy zapraszam na priv, moze przy okazji przeprosisz za swoje prostackie zachowanie na forum:)

co do tego co piszesz kolego dalej, znowu musze sie z toba nie zgodzic, mianowicie dlatego iz EKSTRADYCJA.ORG pomagajac w przypadku ENA i procedury ekstradycyjnej ZAWSZE I W KAZDYM PRZYPADKU staramy sie rozwiazac problem w Polsce, gdyz w UK (tutaj 1szy raz musze ci przyznac racje) wygrac sprawe o ekstradycje jest bardzo trudno.

poniewaz mamy jak na razie 2 kancelarie w UK i 4 w PL, mozemy zapewnic naszym klientom "kompleksowa obsluge" zarowno w kraju wydania jak i egzekucji ENA.

wszyscy poszukiwani/zatrzymani moga liczyc na zalatwienie m.in.
- wniesienie apelacji od decyzji sadu w westminster
- prowadzenie obrony/apelacji w Polsce
- dostep do akt (UK, PL)
- pisma, wnioski procesowe
- list zelazny
- warunkowe zawieszenie/odroczenie wykonywania kary itp.
- wszystkie mozliwe sposoby prowadzace do uchylenia ENA w Polsce

wiecej informacji znajdziecie na forum lub http://ekstradycja.org lub uzyskacie pod nr 07935 14 74 81

i tak juz na sam koniec, jesli ten twoj adwokat z Polski jest taki doskonaly jak piszesz i tak blyskawicznie wybawil cie z opresji, uprzejmie prosze o kontakt do niego, poniewaz w zwiazku z bardzo duza iloscia prowadzonych spraw (ok. 15-20 tygodniowo) i niedoborem w ilosci rak do pracy, szczegolnie dot. spraw w Polsce, prowadzimy aktualnie rekrutacje i kazdemu, chetnemu do pomocy, praktykujacemu w Polsce prawnikowi lub kancelarii mozemy zapewnic "ruch w interesie" na najblizsze pare lat :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych