Skocz do zawartości

Jakie szkolenia warto przejść aby łatwiej znaleźć pracę?

123 odpowiedzi w tym temacie

#121 Baklazanka

Baklazanka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 378 postów

Napisano 24 luty 2019 - 21:44

Ja pracuję w branży kosmetycznej więc doszkalam się w tym zakresie. Nie ma roku żebym nie robiła jakiś kursów/szkoleń. Ostatnio w Beauty Lux w Warszawie miałam kurs  zdobień paznokci Vintage. Na kursy zapisuję się do nich bo pracuje się na dobrych produktach i w bardzo małych grupach. Najwięcej osób na kursie na jakim byłam to w grupie było 6 dziewczyn. 

#122 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2315 postów

Napisano 25 kwiecień 2019 - 08:11

EuroKadra - do nich idźcie, dużo opcji zatrudnienia w różnych branżach.

Generalnie jeśli komuś zależy na pracy, to ją znajdzie. 

Kwestia taka, jakie macie oczekiwania i co chcecie osiągnąć. Na pewno potencjał jest spory.

Trzeba tylko chcieć pracować. 

#123 Tomasz2

Tomasz2

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 91 postów

Napisano 12 maj 2020 - 11:43

Trudno polecić komuś konkretne szkolenie, nie znając go i nie wiedzą czym sie zajmuję. Mogę natomiast wam polecać sprawdzonych organizatorów różnych kursów i szkoleń, bo to moim zdaniem jest najważniejsze. Bardzo dobrą firmą, znaną ze świetnej jakości kursów jest firma Nadbałtyckie Centrum Edukacji - https://www.oswiatalingwista.eu/. Maja bardzo zróżnicowane szkolenia dzięki czemu zawsze na pewno znajdziesz u nich coś dla siebie. Działają na rynku edukacji od ponad 20 lat, są sprawdzoną i godną zaufania firmą.

#124 Arystokratka

Arystokratka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 877 postów

Napisano 12 maj 2020 - 12:07

Chyba wszystko zależy od tego, jaki jest charakter pracy. Zawsze na znajomość j. angielskiego warto postawić.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych