Skocz do zawartości

Jakie szkolenia warto przejść aby łatwiej znaleźć pracę?

123 odpowiedzi w tym temacie

#41 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2331 postów

Napisano 10 listopad 2015 - 14:35

To mi wystarczy. Mam pomysł na siebie - w kierunku pozycjonowania, adwords, social media. Generalnie bardzo mnie interesuje tematyka internetowa i marketingu internetowego. Może to będzie dla mnie? Na pewno na jakieś szkolenie się wybiorę, ale chcę najpierw samodzielnie zrozumieć chociaż podstawy. 

To bardzo perspektywiczny temat, ale jednocześnie wymagający ciągłego rozwoju, nauki, szukania ciekawych rozwiązań. Nie ma co ukrywać, że akurat internet dalej jest na etapie ciągłego rozwoju i z roku na rok te budżety na promocję w nim są zdecydowanie coraz wyższe, a co będzie dalej? Czas pokaże.

#42 Guest_paris

Guest_paris
  • Goście

Napisano 12 listopad 2015 - 18:20

Zamierzam zrobić wszystkie te szkolenia - ale najpierw tematy związane z Google, później praktyka, pierwsze zlecenia i wtedy kolejny temat.
Wiem, że to bardzo łatwo i przyjemnie brzmi, ale przynajmniej taki mam plan.

#43 Guest_paris

Guest_paris
  • Goście

Napisano 12 listopad 2015 - 18:20

Zamierzam zrobić wszystkie te szkolenia - ale najpierw tematy związane z Google, później praktyka, pierwsze zlecenia i wtedy kolejny temat.
Wiem, że to bardzo łatwo i przyjemnie brzmi, ale przynajmniej taki mam plan.

#44 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2331 postów

Napisano 13 listopad 2015 - 14:49

Ewentualnie poproś w Gaum, żeby ci dopasowali program szkoleniowy, tj. niech ci zaproponują co masz kolejno robić, aby się rozwijać w zawodzie. Ale też nie ma gotowych schematów - wszystko zależy od zaangażowania i pracy. Do niczego nie dojdziesz z dnia na dzień - konieczne kolejne doświadczenia.

#45 Guest_paris

Guest_paris
  • Goście

Napisano 16 listopad 2015 - 20:21

Hmm... nawet jestem po rozmowie z prowadzącym szkolenie - sugerował poświęcenie czasu na poznacie bliżej tematyki, a dopiero dalej pójście na szkolenie. Bo na szkoleniu poznam przede wszystkim kwestie związane już z pracą zawodową. Wspólpracy z klientami. 

#46 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2331 postów

Napisano 15 grudzień 2015 - 14:23

Poważnie? To podstawa. Pewnie, że najpierw musisz mieć jakąś minimalną wiedzę w temacie. A dalej radzę brnąć w kolejne szkolenia w Gaum - powinno Ci się udać zrealizować cały plan. Generalnie bazując na samych szkoleniach można bez większych problemów zrealizować cele zawodowe. Musicie tylko odpowiednio do tego podejść.

#47 nowysacz

nowysacz

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów
  • LokalizacjaNowy Sącz

Napisano 16 grudzień 2015 - 19:10

Takie pieniądze wydać na szkolenie;)

#48 Patka79

Patka79

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 482 postów

Napisano 22 grudzień 2015 - 12:04

Jest wiele ciekawych i przydatnych szkoleń, które warto przejść. Tak na prawdę wszystko zależy od tego czym się interesujemy, a także w jakiej branży chcielibyśmy pracować. Sama brałam udział w kilkunastu przeróżnych szkoleniach i wiele z nich pomogło mi w znalezieniu pracy. Na początku wydawało mi się, że jeśli skończę studia na dobrej uczelni z dobrym wynikiem, to nie będę miała problemu ze znalezieniem pracy. Okazało się jednak inaczej i po ich skończeniu miałam spore problemy z otrzymaniem pracy, bo pracodawcy wymagali doświadczenia lub przebytych szkoleń, które podwyższały kwalifikacje. Któregoś dnia trafiłam na ten portal http://serwis.inwest...macje-o-portalui na nim znalazłam wiele szkoleń, które mi pomogły.

#49 pepke

pepke

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 498 postów

Napisano 29 grudzień 2015 - 12:15

A ja jestem zdania,ze warto jest zainwestować w profesjonalne szkolenia biurowe.Wiele osob ma problemy z korzystaniem z takich programow jak na przyklad office word czy też excel. Znaja te programy, korzystali z nich ale tak naprawde nie maja wiedzy do czego tak naprawde mozna byloby je uzyc oraz jakie maja najwazniejsze funkcje.

http://strefakursow....sy/biurowe.html

Na strefie kursow jest wiele kursow programow biurowych. Obecnie maja zreszta dobra promocje bo kursy mozna kupic u nich do 40% taniej. 

Celem życia jest rozwój własnej indywidualności

#50 marlon

marlon

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 113 postów

Napisano 30 grudzień 2015 - 14:04

W szkolenia biznesowe inwestuje coraz więcej pracodawców i słusznie, bo warto poszerzać kompetencje swoich pracowników. Jeżeli ktoś z Was byłby zainteresowany na stronie http://www.szkolenia...rte/zarzadzanie można znaleźć szkolenia z prawa, negocjacji, finansów, zarządzania, marketingu, sprzedaży, komunikacji, autoprezentacji. Firma ma duże doświadczenie zarówno w organizacji szkoleń, sesji coachingowych, jak i wyjazdów szkoleniowo-integracyjnych.

#51 Guest_Karolina

Guest_Karolina
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2016 - 15:05

Razem z moim chłopakiem mamy poważny problem ze znalezieniem dobrej pracy. Pracujemy w barze od roku, pensje niskie, praca poniżej kwalifikacji, ciężko się utrzymać. Mi przeszkadza brak doświadczenia, chłopak odpada na rozmowach kwalifikacyjnych, jakoś mu nie idzie, stresuje się za bardzo. Czy znacie jakieś kursy które mogę nam pomóc? jemu w prowadzeniu rozmowy, mi w zastąpieniu braku doświadczenia. Jestem po studiach ekonomicznych, szukam pracy w bankach, firmach, chłopak głównie chodzi na rozmowy o pracę przedstawiciela handlowego.

Polecam poszukać ofert w Kasie Stefczyka, dużo rekrutują, i na samym początku wysyłają na pełne szkolenie do Władysławowa, gdzie wszystkiego można się nauczyc. 

#52 Guest_Arnold

Guest_Arnold
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2016 - 21:48

Ja bym postawił na ISO. Łatwe, weekendowe, niezbyt drogie szkolenie przeszedłem, jeszcze jak studia mgr zaczynałęm, czyli prawie 2 lata temu i teraz nie mam problemu, bo się ładnie wyróżniam na rozmowach rekrutacyjnych. Często o to pytają. To chyba TUV SUD organizowało

#53 koleżanka

koleżanka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 14007 postów
  • LokalizacjaMazowsze

Napisano 30 lipiec 2016 - 22:41

"ładnie się wyróżniasz na rozmowach rekrutacyjnych" i nie masz pracy ?

daj sobie spokój z tą reklamą wub.png

#54 agnieszkajas

agnieszkajas

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 19 wrzesień 2016 - 10:44

Ciężka sprawa z pracą teraz, ale jeśli ktoś nie może znaleźć pracy to być może pomoga kursy autoprezentacji? Dobre "sprzedanie siebie" pomaga na pewno na etapie rozmowy kwalifikacyjnej. U nas w firmie kilka osób "wygrało" proces rekrutacji z kandydatami o wyższych kwalifikacjach tylko dlatego że pod względem charakteru i kompetencji miękkich lepiej rokowały jako współpracownik, czy członek teamu. Ja byłam na takim w ARC: https://www.arc.pl/szkolenia/interpersonalne/autoprezentacja-pokaz-siebie-i-steruj-wrazeniem?id=1959i polecam, sporo mi to dało i dużo umiejętności wykorzystuję na co dzień, nie tylko w pracy. Dla tych, którzy są na początku kariery też będzie przydatny. A sam kurs na naprawdę wysokim poziomie i wart swojej ceny. Nie była tu pusta gadka "kołcza" po weekendowym kursie:)

#55 pracownik księgowości

pracownik księgowości

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 336 postów

Napisano 07 październik 2016 - 12:55

W wielu przypadkach nie chodzi tutaj o szkolenie, a odpowiednie poszukiwania. Niektórzy nie potrafią podjąć efektywnych działań. Uważam, że warto sobie zerknąć na portal MonsterPolska i tam nie tylko zapoznać się z ofertami pracy, ale również z artykułami, które z pewnością okażą się bardzo pomocne.

#56 artem

artem

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 07 październik 2016 - 16:37

Sporo w tym racji, jednak bez doświadczenia, czy np. znajomości języka do pracy na wielu stanowiskach w kraju lub za granicą ciężko o dobrą posadę. Dla przykładu podstawowy kurs języka niemieckiego i artykuły w odniesieniu do pracy w Niemczech można znaleźć tutaj: http://www.opiekunki.aterima.pl

#57 dancewithhim

dancewithhim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 618 postów

Napisano 02 listopad 2016 - 12:33

Wszystko zależy od tego jaka dziedzina Was interesuje Warto jest się konkretnie nakierunkować. Nie chodzić na pierwsze lepsze kursy z brzegu ale zainwestować w profesjonalny kurs, który da Wam dobre umiejętności i wiedzę potrzebną w firmach. 

Jeśli mogę zasugerować jakieś szkolenia to będą to szkolenia z:

- Prince2
- Itil
- PMP

Organizuje je firma Inprogress: https://inprogress.pl/

#58 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2331 postów

Napisano 12 grudzień 2016 - 07:19

Przede wszystkim konkretne i związane z tym, czym się interesujecie. Dojście pod tym względem do normalności wymaga czasu, ale swoją droga zrealizowanie celów to nie jest kwestia chwili. Ogólnie jednak solidne szkolenia zawodowe to najłatwiejsza droga do kariery zawodowej.

#59 kac.rusz

kac.rusz

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 15 grudzień 2016 - 11:26

Ja robiłem szkolenie ABI oraz ASI. Szczególnie ten kurs administratora systemów informatycznych wiele mi dał bo teraz wszędzie szukają takich osób. Byłem na tym szkoleniu w Krakowie, a organizowała je firma Proxymo. Trzeba poświęcić trochę czasu i na szkolenie i na naukę ale bardzo się przydaje

#60 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2331 postów

Napisano 27 grudzień 2016 - 07:59

Tutaj macie namiary - http://www.gigroup.com.plPracę można dostać nawet bez kwalifikacji, ale załatwienie tego wszystkiego naprawdę nie jest proste i jednocześnie zależy to od wielu istotnych kwestii.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych