Skocz do zawartości

Symfonia opinie o symfo

wróć do serwisu Księgowość 50 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_Barbara68

Guest_Barbara68
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2016 - 11:07

Pracowałam przez około 2 lata w Symfonii i wiele z tych opinii ma w sobie trochę prawdy, bo program faktycznie do najfunkcjonalniejszych nie należy, stąd też zdecydowałam się na zmianę. Ale wiadomo, zmiana to tez wdrażanie się w obsługę innego programu. Zdecydowałam się na program firmy LeftHand, zaoferowali szkolenie z obsługi i pracuje mi się w nim bardzo dobrze, a na pewno lepiej niż w Symfonii.

#22 Guest_Daria

Guest_Daria
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2016 - 10:33

Dużym minusem Symfonii jest wydajność - generowanie PITów dla 100 pracowników? - można spokojnie kawę zrobić i wypić. Po zmianie systemu okazało się że można szybciej. Polecam program SyKOF HR

#23 Guest_Ela

Guest_Ela
  • Goście

Napisano 24 listopad 2016 - 14:52

Ja bardzo lubię pracę na Symfonii. Zdecydowanie przyjemniejsza niż Optima.

Popieram! Ja po 2 latach pracy na Optimie wróciłam do Symfonii i jestem z tego powodu bardzo zadowolona

#24 Guest_Renata

Guest_Renata
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2016 - 09:47

Jak dla mnie to najlepszy program tego typu. Łatwa w obsłudze i do tego bardzo elastyczna, więc można ją dostosować do każdej firmy. jest również rozszerzona o formularze jednolitego pliku kontrolnego, co jest teraz bardzo ważne. Gdybym miała wybierać jeszcze raz, wybrałabym Symfonię ponownie.

#25 Guest_Melka

Guest_Melka
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2016 - 15:43

Używam w pracy Symfonii 2.0 i jestem bardzo zadowolona. Ta wersja jest znacznie lepsza od poprzedniej no i mam możliwość generowania JPK bez żadnych problemów. Używałam konkurencyjnych programów i nie mają w ogóle porównania z Symfonią. Na pewno będziesz zadowolona.

#26 Guest_Danka

Guest_Danka
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2016 - 11:41

Używam w pracy Symfonii 2.0 i jestem bardzo zadowolona. Ta wersja jest znacznie lepsza od poprzedniej no i mam możliwość generowania JPK bez żadnych problemów. Używałam konkurencyjnych programów i nie mają w ogóle porównania z Symfonią. Na pewno będziesz zadowolona.

Na praktykach korzystałam z poprzedniej wersji. bardzo bezproblemowy w obsłudze program wink.png

#27 Guest_sd

Guest_sd
  • Goście

Napisano 15 luty 2017 - 08:18

Symfonia to totalne dno. Program nie intuicyjny. Kto to eidzial zeby w handlu wskazywac księgowania. A baza danych jak za średniowiecza. Ceny z kosmosu

#28 Guest_TITO

Guest_TITO
  • Goście

Napisano 24 luty 2017 - 22:26

Od kilku lat użytkuję Symfonia Mała Księgowość. Z programu jestem bardzo zadowolony choć ma braki.

Nauczyłem się obsługi sam i księguję się na nim dość szybko. Niestety kilka dni temu mocno się zirytowałem. Okazało się, że w najnowszej wersji nie można wydrukować deklaracji VAT-27 i VAT-UE. Powód: te deklaracje składa się już tylko elektronicznie... NO I ???? Wersje papierową warto mieć w segregatorze to po pierwsze. Po drugie wysłać deklarację mogę za pomocą darmowych aplikacji. Żeby je wydrukować trzeba mieć moduł e-Deklaracje. No cóż pomyślałem, niech będzie kupię ten moduł to będę nim już nim wysyłał tym bardziej, że pliki JPK też trzeba będzie wysyłać. Zapłaciłem prawie 800 zł (CENA Z KOSMOSU) no ale niech będzie. OKAZAŁO się, że w tym module nie można zweryfikować pliku JPK oraz nie można połączyć dwóch plików JPK np. rejestru VAT zakupu z Symfonii i rejestru VAT sprzedaży z innego systemu. I CO WY NATO ???

#29 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 22 maj 2017 - 18:01

Mam pytanie co do programu Symfonia Premium: czy w systemie jest możliwość wyodrębnienia oddziałów, szczególnie chodzi mi o podział zobowiązań i należności w rozrachunkach. Nie chce podziału w planie kont na 202 201.
Może ktoś mi poradzi jakim sposobem taki podział zrobić.

#30 Guest_Grażyna

Guest_Grażyna
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2017 - 14:15

Pracuję na Symfonii FK od pół roku, znam inne programy księgowe, muszę stwierdzić, że Symfonia to najbardziej niedopracowany program, jaki widziałam. Dobry dla tych, którzy mają dużo czasu na klikanie.

#31 Guest_Gość z Legnicy

Guest_Gość z Legnicy
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2018 - 08:07

Witam, jestem księgową i prowadzę pełną księgowość na programie z pakietu insert, jak czytam Wasze opinie, to jestem przerażona programami SYMFONII, piszecie o "wdrożeniowcu", o szkoleniach przed zmianami przepisów, przecież to jest wyciąganie pieniędzy od użytkowników oprogramowania. Program powinien być intuicyjny, aktualizować sie po każdej zmianie ustaw podatkowych lub prawa pracy płynnie i bez problemów. Po tych postach o SYMFONIi nigdy nie zdecyduję się na jej produkty.

#32 Guest_Monika

Guest_Monika
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2018 - 16:47

program może i czytelny , ale ciągle coś mi się z nim dzieje i np nie mogę wejść w firmę bo wyskakuje jakiś błąd.

Dodzwonić się na infolinię  graniczy z cudem!!!!!!!!!!!! od trzech dni dzwonię od godziny 16 (wcześniej nie mam możliwości) czekam na połączenie z konsultantem (w moim przypadku od 40 do 60 minut) , po  czym o godzinie 17 "nagrana pani" informuje że pracują tylko do 17 i połączenie zostaje przerwane. Wkurzenie maksymalne!!!!! NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

#33 Xymi

Xymi

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 24 styczeń 2018 - 17:54

Podzielam powyższą opinię Moniki. Program to jedno ale jest jeszcze firma SAGE która schodzi na psy. Po pierwsze na siłę zaczynają szukać kasy u klientów, a po drugie obsługa jest coraz gorsza. Nie polecam ani Symphoni ani tym bardziej SAGE - trzeba szukać innych rozwiązań, a konkurencja jest.

#34 Guest_Monika

Guest_Monika
  • Goście

Napisano 07 luty 2018 - 19:15

Zgadzam się z przedmówcami Symfonia to program dla jednej firmy, która nie ma za dużo dokumentów. Skomplikowany zarówno w instalowaniu, aktualizowaniu jak i pracy. Aktualizacje są za drogie i nie posiadają potrzebnych funkcji np. aktualizacja małej księgowości posiada funkcję tworzenia JPK, ale ich nie wysyła oraz nie tworzy JPK w formacie który można wysłać przez bramkę ministerstwa. Aby mieć możliwość wysłania stworzonych plików trzeba dokupić dodatkowy moduł, który kosztuje prawie tyle samo co aktualizacja. UWAŻAJCIE. Dla mnie to jawne oszustwo.

#35 Guest_Agata

Guest_Agata
  • Goście

Napisano 16 luty 2018 - 14:27

Nie sposób zgodzić się z przedmówcami. Wystrzegajcie się firmy Sage. Zakupujecie program jest super a później martwcie się sami. Program bardzo mało intuicyjny. Żadnej pomocy, błędy. Dodzwonienie się graniczy z cudem. Nie odpowiadają na maile. Maja w głębokim poważaniu klientów. Klient jest od płacenia i to wszystko!!!!!

#36 Guest_PAG

Guest_PAG
  • Goście

Napisano 20 marzec 2018 - 14:07

Jest to program archaiczny. Ma mało możliwości. Pracując na nowszych programach ERP typu Optima czy Enova to jak przesiadka z nowego auta do tramwaju. 

Słaba możliwość zaczytywania wyciągów bankowych. Obecnie z jednej z firm pracuje na symfonii i jestem załamany brakiem mozliwosci jesli chodzi o ten program. Nie polecam

Niektorzy mowia, ze ten program ma renome ? Po prostu nie wierze w to co czytam. Renome, ale chyba jako program niedostosowany w pelni dla ksiegowych. Kazda edycja danych to duzy problem

#37 Guest_Jacek

Guest_Jacek
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2018 - 15:05

Podzielam powyższą opinię Moniki. Program to jedno ale jest jeszcze firma SAGE która schodzi na psy. Po pierwsze na siłę zaczynają szukać kasy u klientów, a po drugie obsługa jest coraz gorsza. Nie polecam ani Symphoni ani tym bardziej SAGE - trzeba szukać innych rozwiązań, a konkurencja jest.

Witam, jeśli w dalszym ciągu korzystają Państwo z oprogramowania symfonia, zapraszam do kontaktu...

691 411 511

#38 Guest_Jacek

Guest_Jacek
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2018 - 15:08

Nie sposób zgodzić się z przedmówcami. Wystrzegajcie się firmy Sage. Zakupujecie program jest super a później martwcie się sami. Program bardzo mało intuicyjny. Żadnej pomocy, błędy. Dodzwonienie się graniczy z cudem. Nie odpowiadają na maile. Maja w głębokim poważaniu klientów. Klient jest od płacenia i to wszystko!!!!!

Witam,

Jeśli w dalszym ciągu korzystają Państwo z oprogramowania Symfonia, zapraszam do kontaktu

691 411 511

#39 Guest_Jacek

Guest_Jacek
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2018 - 15:10

program może i czytelny , ale ciągle coś mi się z nim dzieje i np nie mogę wejść w firmę bo wyskakuje jakiś błąd.

Dodzwonić się na infolinię  graniczy z cudem!!!!!!!!!!!! od trzech dni dzwonię od godziny 16 (wcześniej nie mam możliwości) czekam na połączenie z konsultantem (w moim przypadku od 40 do 60 minut) , po  czym o godzinie 17 "nagrana pani" informuje że pracują tylko do 17 i połączenie zostaje przerwane. Wkurzenie maksymalne!!!!! NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Witam, 

Jeśli nadal pracują Państwo na Symfonii, zapraszam do kontaktu...

691 411 511

#40 Ewunia2017

Ewunia2017

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 30 maj 2018 - 11:18

SAGE to najgorsza opcja jaką można wybrać. Program nieczytelny, a obsługa godna politywania. Najpiej sprzedać produkt, a klienta mieć głęboko w d...

NIE POLECAM!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych