Skocz do zawartości

ciąża w trakcie L4

132 odpowiedzi w tym temacie

#121 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2018 - 14:17

Wyroków SN w tym temacie jest kilka i są ze sobą sprzeczne - jedna za badaniami inne mówiące o braku konieczności wykonywania badań przed udzieleniem urlopu, a równorzędne w stosowaniu, więc PIP nie miał co podważać  - można mieć jeden w d... i powołać się na inny, który odpowiada sytuacji pracodawcy.

co za baran to pisze? "Wyroków SN w tym temacie jest kilka" podaj je tych kilka wyroków SN

#122 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2018 - 14:20

bo z niej taka pracownica naciągaczka jest i wolno mi bo za moja kasę będzie zasiłki brać

A Ty w ciazy nie bralas zasiłków??? Pluj jadem gdzie indziej

#123 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2018 - 08:42

co za baran to pisze? "Wyroków SN w tym temacie jest kilka" podaj je tych kilka wyroków SN

Taki baran, który się najwyraźniej zna, w przeciwieństwie do ciebie ignorancie.

A "podaj" to sobie możesz do psa powiedzieć.

#124 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2018 - 08:52

A Ty w ciazy nie bralas zasiłków??? Pluj jadem gdzie indziej

nie byłem w ciąży, faceci nie zachodzą

Taki baran, który się najwyraźniej zna, w przeciwieństwie do ciebie ignorancie.

A "podaj" to sobie możesz do psa powiedzieć.

no jak nic baran jesteś, nie-baran by podał

#125 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2018 - 09:33

[quote name="gość" post="2129532" timestamp="1543996379"]

To sie nie udzielaj

#126 Guest_Kasia

Guest_Kasia
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2018 - 09:36

jeśli pracodawca podjął decyzję o nie wysyłaniu Cię na badania, bierze za tą decyzję odpowiedzialność, nie ty

Rozumiem. Tylko czy zus naliczy mi nowy okres zasilkowy bez zdolności..?

#127 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2018 - 15:01

no jak nic baran jesteś, nie-baran by podał

Żeby takich cwaniaczków jak ty wyręczać, bo sam nie potrafisz znaleźć? Naiwnych szukasz, bo za głupi lub leniwy jesteś?

#128 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2018 - 15:05

Rozumiem. Tylko czy zus naliczy mi nowy okres zasilkowy bez zdolności..?

ZUS mógłby na  to wpaść tylko przy kontroli, a to raczej spoza ich zakresu, raczej PIP mógłby to wyciągnąć.

Oni w ZLA i deklaracjach widzą tylko przerwę, bez określenia z czego się wzięła.

#129 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2018 - 15:34

Żeby takich cwaniaczków jak ty wyręczać, bo sam nie potrafisz znaleźć? Naiwnych szukasz, bo za głupi lub leniwy jesteś?

nie podasz, z prostej przyczyny, a wiesz jakiej?

wyroków sądowych jest rzeczywiście dużo, ale SĄDU NAJWYŻSZEGO, który temat uporządkował (w tym zakresie) jest tylko jeden - czaisz różnicę w gradacji sądów?

No mówię - BARAN jesteś jak nic, tylko baran mógł napisać "Wyroków SN w tym temacie jest kilka i są ze sobą sprzeczne"

#130 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2018 - 07:54

ale SĄDU NAJWYŻSZEGO, który temat uporządkował (w tym zakresie) jest tylko jeden - czaisz różnicę w gradacji sądów?

Taki głupi faktycznie jesteś, czy tylko tak dobrze udajesz?

Brak słów mi słów matołku, bo najprawdopodobniej nawet z googla nie potrafisz skorzystać, a o wyrokach SĄDU NAJWYŻSZEGO masz tyle pojęcia co kura o matematyce - każdy wyrok SN odnosi się do konkretnej sprawy, co do której została wniesiona apelacja, nie ma on mocy zasady prawnej, do której muszą się stosować sądy niższej instancji.

Porządkująca i jedna, posiadająca moc zasady prawnej to może być Uchwała SN i to podjęta w pełnym składzie 7 sędziów, a takiej w temacie badań kontrolnych przed urlopem nie ma.

Czaisz różnicę pomiędzy wyrokiem a uchwałą?

Prawdopodobnie nic nie czaisz i dalej się będziesz kłócił, nie mając żadnego pojęcia o czym mówisz.

#131 Guest_Ubawiony

Guest_Ubawiony
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2018 - 09:04

Gość

Napisano dziś, 07:54

Brak słów mi słów matołku.............jak można ciągnąć wątek długo? ano, tak długo, dopóki nie uzyskasz pewności, że się dowartościowałem?

przecież to tylko prowokacja, a ty matołku gotów jesteś podrapać monitor i zjeść klawiaturę hi,hi,hi

#132 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2018 - 09:18

przecież to tylko prowokacja,  hi,hi,hi

Obracasz kota ogonem, bo wyszedłeś na głupiego ignoranta?

Sfrustrowany biedaczku biegaj, yogę ćwicz, do terapeuty idź, nie będziesz się musiał wyżywać na forum i głupot ludziom wciskać.

#133 Guest_Ubawiony

Guest_Ubawiony
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2018 - 09:22

Obracasz kota ogonem, bo wyszedłeś na głupiego ignoranta?

Sfrustrowany biedaczku biegaj, yogę ćwicz, do terapeuty idź, nie będziesz się musiał wyżywać na forum i głupot ludziom wciskać.

Gościu, masz coś z głową? nie pij do mnie, ja tu dziś zajrzałem (licząc na merytoryczną wiedzę w temacie jak tytuł wątku) nie ja jestem autorem tych pieniackich wpisów powyżej, weź psycholu coś na uspokojenie

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych