Skocz do zawartości

umowa a angaż?

2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_-praw-marlenaxx

Guest_-praw-marlenaxx
  • Goście

Napisano 02 marzec 2010 - 17:07

Dzień Dobry,
Mam pytanie odnosnie swojej umowy własciwie to który dokument mnie teraz zobowiązuje lub pracodawce do wszelkich świadczeń tzn. mam umowe na czas nieokreślony na stanowisku referenta od 04.07.2005. Natomiast w moim zakładzie pracy była mozliwość przesunięcia mnie na inne stanowisko ponieważ uzyskano środki z Unii Europejskiej. Otrzymałam tzw angaż wraz z kategorią zaszeregowania i wynagrodzeniem. I teraz moje pytanie: jesli byłabym na urlopie macierzyńskim czy przysługuje w ogóle mi wychowawczy jeśli środki z unii zakonczyłyby się na nowym stanowisku?? Dla mnie nie jest to do końca jasne czy dotyczy mnie umowa na czas nieokreslony czy bedąc na nowym stanowisku obowiązuje tylko mnie czas określony i wychowawczy w razie potrzeby mi nie przysługuje.
A jesli nawet (nie myśląc już o wychowawczym) z takimi dokumentami jakie obecnie posiadam czyli umowa na czas nieokreslony i angaż na nowym stanowisku, gdyby nagle skończyły sie środki z unii czy wracam na "stare stanowisko"? A co jeśli byłoby ono ponizej moich kwalifikacji ? Jakie mam prawa wobec tego.

#2 Guest_W4rb1rd

Guest_W4rb1rd
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2018 - 08:26

No to kolego! Ktoś cię sprzedał i to tanio. Angaż to nie umowa pracy. To tylko ZOBOWIĄZANIE do wykonywania pracy na rzecz pracodawcy. Jest to forma zatrudnienia popularna, np… w aktorstwie. 

Zdrówko.

#3 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2018 - 08:37

No to kolego! Ktoś cię sprzedał i to tanio. Angaż to nie umowa pracy. To tylko ZOBOWIĄZANIE do wykonywania pracy na rzecz pracodawcy. Jest to forma zatrudnienia popularna, np… w aktorstwie. 

Zdrówko.

Baranie 8 lat ktoś czekał na twoją odpowiedź?

a poza tym piszesz bzdury jak mało który, nie znasz się to nie pisz idiotyzmów

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych