Skocz do zawartości

ZAPOMOGA ZDROWOTNA-SOCJALNE

wróć do serwisu Księgowość 11 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_satim

Guest_satim
  • Goście

Napisano 05 październik 2009 - 15:45

czy osoba przelekle chora starająca się kolejny raz o zapomogę zdrowotną za każdym razem do wniosku musi przynosić zaś.od lekarza o swojej chorobie? jest na to jakiś paragraf

#2 Guest_Zofia

Guest_Zofia
  • Goście

Napisano 05 październik 2009 - 22:45

Niestety do każdego wniosku o zapomogę zdrowotną z zfśś należy dołączyć odpowiednie dokumenty uzasadniające otrzymanie takowej, gdyż tylko udokumentowane wnioski mogą korzystać ze zwolnienia pdof.

#3 Guest_Ania

Guest_Ania
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2011 - 18:59

Jak napisać uzasadnienie do zapomogi zdrowotnej z przewlekłą chorobą układu krążenia???

#4 Guest_Zofia

Guest_Zofia
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2011 - 00:08

Powinnaś napisać, dlaczego występujesz o zapomogę zdrowotną, jakie ponosisz koszty leczenia itp. Do swojego uzasadnienia dołącz stosowną, choćby krótką opinię lekarza, u którego się leczysz. Możesz również dołączyć rachunki za leki lub tp.

#5 Guest_***

Guest_***
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2011 - 09:23

"jest na to jakiś paragraf" niektórzy to są.....hmmmmmm mało zorientowani w tym co robią stąd takie delikatnie mówiąc dziwne pytania

#6 Guest_kabaart

Guest_kabaart
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2011 - 15:01

Nie dostałam zapomogi zdrowotnej o którą ubiegałam się w kwietniu.Nie dostałam też żadnej odpowiedzi ani ustnie ani pisemnie.Jestem po czterech poważnych operacjach i nigdy nie korzystałam z tego rodzaju pomocy.Jaka jest moja dalsza droga postępowania,gdyż leczenie 2 chorób będzie trwało do końca życia?Może mi ktoś pomoże...

#7 Guest_zoja

Guest_zoja
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2011 - 22:13

..kabaart,a pracujesz czy jesteś na rencie/emeryturze?

#8 Guest_Luc

Guest_Luc
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2011 - 12:02

paragraf to jest na to,że jak bezpodstawnie wyłudzasz pieniadze to idziesz siedziećchociażby po to należy chorobę udokumentować,a nie ciągle brać bez dokumentacji!!!!!!

#9 Guest_maki

Guest_maki
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2011 - 13:13

Regulamin ZFŚS, w regulaminie powinno być zawartę kto, kiedy, w jakiej wysokości może się starać o zapomogę zdrowotną.

#10 Guest_Adam

Guest_Adam
  • Goście

Napisano 15 luty 2017 - 15:47

Witam,czy ktoś mi może pomóc..miałem w pracy wypadek nie byłem zarejestrowany,mój wujek podpisał zemną umowę na zlecenie,żeby normanie przyjeli mnie do szpitala.ok 16 stycznia miałem operacje,kostki bocznej i rekonstrukcje więzozrostu strzalkowa piszcz.Ogółnie cieżka sprawa dopiero 8 marca mam nastepna wizytę a tak do tej pory cały czas praktycznie leże i nic nie moge zrobić. NIe moge dostać odszkodowania , bo nie było nikogo z bhp,a po za tym nie byłem ubezpieczony.smile.png Wynajmuje mieszkanie ale w tym, miesiacyu już nie dam rady pożyczyć pieniedzy, Już kompletnie nie wiem co mama robić? Jakaś zapomoga ?? Czy moge coś kolwiek zrobić żeby jakość dać rade żyć przez ten czas ???

#11 Guest_Beata

Guest_Beata
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2019 - 09:32

Witam jak napisać wniosek o bezzwrotną zapomogę wynikającą z przewlekłej choroby ?? czy mogę prosić o pomoc i jakieś przykłady??

#12 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2019 - 09:36

Poprostu napisać, wiesz co chcesz to przelej to na papier

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy