Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak założyć firmę za pieniądze z urzędu pracy

wróć do serwisu Moja Firma 4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102722 postów

Napisano 15 maj 2012 - 02:46

Osoba bezrobotna, która ma pomysł na biznes, może otrzymać pieniądze na założenie własnej firmy. Może liczyć na 19 100 zł dotacji. Przyszły przedsiębiorca nie musi zwracać uzyskanych pieniędzy, jeśli prowadzi biznes co najmniej 12 miesięcy. Powrót do artykułu: Jak założyć firmę za pieniądze z urzędu pracy

#2 Guest_piotr

Guest_piotr
  • Goście

Napisano 16 maj 2012 - 18:19

panie administratorze proszę pisać jak jest naprawde czyli realnie a nie jakie są przepisy w rzeczywistości te pieniądze z urzedu pracy dostaną osoby kture mają wejścia w urzędach pracy w wyższych urzędach itp . reszta bez szans , zostają banki inaczej złodzieje pieniedzy trzeba wziąść sobie kredyt i wtedy można działać tak wygląda pomoc państwa polskiego dziekuje

#3 Guest_piotr

Guest_piotr
  • Goście

Napisano 16 maj 2012 - 18:57

Bo to jest tak PAŃSTWO POLSKIE Z CAŁYM SZACUNKIEM NIE OBRAŻAM ma gdzieś biednym ludziom pomóc dbają tylko o siebie i martwią sie żeby rząd przetrwał całą kadencje żeby za szybkiej zmiany nie było no bo wiadomo wysokie stołki wysokie pieniądze wiedzą doskonale że biedni ludzie sie nie odezwią bo nie mają do kogo dlatego jest tyle samobójstw itp. nie mogo sobie z tym poradzić nie mają do kod sie udać ze swoimi problemami ,a bogaty co bedzie sie odzywał jak on i tak ma dobrze wykorzysta troche tych biednych ludzi za psią pensje popłacze ze wiecej pieniedzy nie ma , mam prośbe niech mi ktoś odpowie co ma zrobić w dzisiejszych czasach uczciwy zwyły pracownik

#4 Guest_Ewcia

Guest_Ewcia
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2018 - 13:12

Pieniądze to jeden z głównych problemów jeżeli chodzi o otwieranie firmy, ale też niewiedza niestety. Sama planuje założyć swój salon urody, ale co z tego jak mnóstwo niedomówionych szczegółów, masę pytań i cała ta papierkowa robota :/ wolałabym znaleźć osobę która mi z tym jakoś pomoże, nakieruje a nie :(

#5 Guest_Jack

Guest_Jack
  • Goście

Napisano 12 listopad 2019 - 16:41

istnieje także wiele dofinansowań, które pomogą założyć firmę. nawet 250 000 zł na start dowiedz się jakie masz szanse www.bizplanner.pl

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych