Skocz do zawartości

Podział majątku po rozwodzie

60 odpowiedzi w tym temacie

#41 Guest_Sara81

Guest_Sara81
  • Goście

Napisano 06 maj 2018 - 10:09

Ja też miałam z tym duży problem ponieważ mamy wspólną firmę, dwa domy i dzieci. Na szczęście doszliśmy do porozumienia i dzięki adw Oldze Zubrzyckiej-Staniczek uzyskałam swoją część majątku. Tutaj podam stronę jeśli szukasz też fachowej pomocy zubrzyckaadwokat.pl.

#42 elka2002

elka2002

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 652 postów

Napisano 11 czerwiec 2018 - 23:16

Trzeba zawsze iść do prawnika, który specjalizuje się w danej kwestii. Trafiając w dobre ręce można uzyskać znacznie więcej niż sądziliśmy. Uważam, że nie warto odpuszczać. Tutaj  http://kancelariakbw...odzial-majatku/ jest prawnik, który zajmuje się takimi kwestiami. 

#43 Guest_Anna81

Guest_Anna81
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2018 - 21:23

Podział majątku i ustanowienie opieki nad dziećmi to chyba najgorsza część rozwodu. Ja bardzo to przeżywałam. Warto uzbroić się w cierpliwość i korzystać z usług dobrego adwokata. Ja sama współpracowałam z panią Katarzyną Kamienowską. Tutaj znajdziesz kontakt: adwokat-wroclaw.net.pl.

#44 Guest_erni

Guest_erni
  • Goście

Napisano 29 październik 2018 - 17:56

Takie sprawy nigdy nie należą do najłatwiejszych, chyba że mamy profesjonalną pomoc w postaci świetnego adwokata. Mi bardzo pomógł adwokat Cejrowski z Tczewa. Ma ogromne doświadczenie i równie dużą wiedzę.

#45 Baklazanka

Baklazanka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 377 postów

Napisano 21 grudzień 2018 - 22:35

Trzeba walczyć o swoje, zatrudnić dobrego prawnika - http://kancelaria-gi...odzial-majatku/  i tyle. W końcu całe życie się pracowało na wspólny dobytek więc podział musi być sprawiedliwy. Z doświadczenia wiem, że bez dobrego prawnika można wiele stracić. 

#46 Guest_Anabela

Guest_Anabela
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2019 - 18:59

Jako, że rozwód ogólnie nie należy do najprzyjemniejszych chwil w życiu, warto sobie oszczędzić nerwów związanych ze sprawą rozwodową. Mi się to udało dzięki profesjonalnej pomocy, jaką otrzymałam w kancelarii Cejrowski z Tczewa.

#47 bakarat

bakarat

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 680 postów

Napisano 14 styczeń 2019 - 23:16

Fakt nie jest przyjemny. Nie trzeba jednak od razu lecieć do prawnika. Można poczytać sobie np. tutaj http://rozwod-i-podzial-majatku.pl artykuły na blogu, które dotyczą rozwodu i co za tym idzie podziału majątku. Jest tam sporo naprawdę przydatnych porad, z którym bez obaw można skorzystać. Blog prowadzony jest bowiem przez prawnika, który dzieli się swoją wiedzą zupełnie za darmo. 

#48 Guest_stef

Guest_stef
  • Goście

Napisano 21 maj 2019 - 11:00

Moją sprawę prowadził adwokat z Kancelarii Adwokackiej Cejrowski. Dużo mi pomógł. Bardzo doświadczony w tym zakresie.

#49 k.lasek

k.lasek

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 27 maj 2019 - 08:52

w trudniejszych sprawach moim zdaniem dobry adwokat to podstawa. Ja korzystałem z usług pana Pawła Dratwy (katowice) - co prawda sprawa nie była aż tak ciężka, ale mając wsparcie czułem się pewniej 

#50 G0siaa

G0siaa

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 212 postów

Napisano 16 wrzesień 2019 - 12:48

Czasem podział majątku to bardzo trudne zadanie. Ja z moim byłym mężem nie mogłam się dogadać i znaleźć rozwiązania. Posiadaliśmy 2 wspólne mieszkania o różnej wartości oraz firmę. Dzięki adwokatowi www.adwokatlubin.com udało nam się dojść do porozumienia i uczciwego podziału majątku.

#51 Guest_sara

Guest_sara
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2019 - 14:21

Pomogli w kancelarii adwokackiej Cejrowski. Wspaniałe podejście do klienta i profesjonalizm. Najważniejsze, że wszystko zakończyło się po mojej myśli. 

#52 Guest_Max

Guest_Max
  • Goście

Napisano 22 grudzień 2019 - 13:18

Dzień dobry

Chciałbym zasięgnąć opinii na może oczywisty temat, może nie. Sprawa wygląda w tej chwili tak: jesteśmy po rozwodzie i po podziale majątku. W skrócie ex-małżonka wzięła wszystkie pieniądze, ja wziąłem dom i notarialnie jesteśmy rozliczeni, ale sytuacja życiowa jest taka, że ze względu na opiekę nad chorą córką musi jeszcze jakiś czas ze mną mieszkać. No i tu rodzi się pytanie o majątek ruchomy. W akcie notarialnym o podział majątku jest oczywiście wzmianka, że strony nie mają do siebie żadnych dalszych roszczeń, ale jak to wygląda w praktyce w takiej sytuacji? Gdy nadejdzie dzień, w którym była małżonka w końcu się wyprowadzi to czy należą się jej jakiekolwiek ruchomości znajdujące się w prawnie moim domu? Pomijam tu rzeczy, które nabyła i nabędzie po rozwodzie oraz rzeczy osobiste. Czy przysłowiowy telewizor kupiony jeszcze w trakcie trwania małżeństwa trzeba będzie ciąć na pół, czy przynależy on do domu? Ogólnie chodzi tu o wyposażenie domu.

Z góry bardzo dziękuję za opinie

#53 ZosiaA

ZosiaA

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 19834 postów
  • LokalizacjaWarszawa rządowa/państwowa jednostka budżetowa

Napisano 22 grudzień 2019 - 13:55

Rzeczy ruchome nie należą do domu.
Wziąłeś dom a nie jego wyposażenie.
Zawrzyjcie umowę na piśmie i podzielcie rzeczy.

#54 Guest_daniela

Guest_daniela
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2020 - 17:51

Ja się w tej podobnej sytuacji zdecydowałam na pomoc adwokata. Skierowałam swoje kroki do kancelarii adwokackiej Cejrowski i efekty przerosły moje oczekiwania. 

#55 ZosiaA

ZosiaA

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 19834 postów
  • LokalizacjaWarszawa rządowa/państwowa jednostka budżetowa

Napisano 24 styczeń 2020 - 21:01

Ja się w tej podobnej sytuacji zdecydowałam na pomoc adwokata. Skierowałam swoje kroki do kancelarii adwokackiej Cejrowski i efekty przerosły moje oczekiwania.

Jak tu szuka reklamy to dopiero kancelaria od siedmiu boleści

#56 krolewna1111

krolewna1111

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 31 styczeń 2020 - 09:59

Tylko ADWOKAT MAGDALENA CHRÓŚCIELEWSKA. Od lat specjalistka w sprawach rodzinnych. Super profesjonalistka w każdym calu. Będę chwaliła bo dzięki niej mam kasę i nie muszę pracować. Dla mnie najlepsza od rozwodów jest ADWOKAT MAGDALENA CHRÓŚCIELEWSKA. Serdecznie ją pozdrawiam i bardzo dziękuję za WYGRANIE mojej sprawy. Będę Panią Adwokat chwaliła gdzie tylko mogę. Mam teraz dużo czasu bo mąż płaci na mnie wysokie alimenty, więc w ten sposób mogę się jej odwdzięczyć :) Podaję namiar do niej 666609065 i stronę www.chroscielewska-chroscielewski.com

#57 Dorota

Dorota

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 5533 postów

Napisano 31 styczeń 2020 - 10:20

Żenada

#58 gorgon

gorgon

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 238 postów

Napisano 24 luty 2020 - 21:39

To są dość skomplikowane sprawy. Polecam sobie poczytać, sporo w sieci artykułów a jeśli nadal czegoś nie będziesz wiedzieć to skontaktuj się z radcą prawnym https://radcaprawny-trojmiasto.pl/ , on ci wszystko wyjaśni, pomoże też napisać pozew itd.

#59 Guest_kisssek

Guest_kisssek
  • Goście

Napisano 25 luty 2020 - 10:07

Cześć, Polecam zajrzeć na stronke www.rodzinne-prawo.pl tam są bardzo ciekawe artykuły na ten temat

#60 Guest_stelka

Guest_stelka
  • Goście

Napisano 26 marzec 2020 - 12:44

Dobrze się zdecydować na dobrego adwokata, ja postawiłam na pana Cejrowskiego z Gdańska. Pełen profesjonalizm, wszystko najpierw objaśnił i czułam się bezpieczna. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych