Skocz do zawartości

Dobry i niedrogi Prawnik Szczecin

6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_calipso5

Guest_calipso5
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2010 - 14:11

Czy ktoś może polecić mi dobrego i niedrogiego Prawnika w Szczecinie do poprowadzenia sprawy o eksmisję bezrobotnego syna pasożyta,który od 8 lat uchyla się od pracy i uczestniczenia w kosztach zamieszkania.
Może ktoś z Państwa miał podobną sprawę i może mi kogoś polecić,bardzo proszę o pomoc.

#2 Guest_moniś

Guest_moniś
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2014 - 01:04

Jeśli sprawa jest jeszcze aktualna, to zgłoś się do Kancelarii SDO na Narutowicza. Oni na pewno Ci pomogą - udzielą porady lub mogą reprezentować Cię w sądzie. Tu jest ich strona http://www.sdo.com.pl Ja eksmitowałam męża pijaka i bardzo mi w tym pomogli.

#3 Guest_yarekk33

Guest_yarekk33
  • Goście

Napisano 25 maj 2016 - 08:06

Aktualnie korzystam z obsługi prawnej ze strony kancelarii Invictus z Wrocławia. Zajmują się praktycznie wszystkim, każdym typem prawa, od nieruchomości, przez podatki, a kończąc na alimentach i sprawach spadkowych. Ja mam swoją firmę i najczęściej korzystam z takich usług jak opiniowanie umów, tworzenie umów i tak dalej. Więcej konkretów można znaleźć na ich serwisie – invictusprawnicy.pl.

#4 Guest_pinakka

Guest_pinakka
  • Goście

Napisano 31 maj 2016 - 22:52

ja natomiast polecam z warszawy prawnika. ma świetne podejście i zna się na rzeczy. pani adwokat laskowska. wygooglaj sobie kontakt

#5 Guest_hagartt

Guest_hagartt
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2016 - 14:23

Miałam wypadek w pracy, po którym nie mogłam uzyskać odszkodowania i należnych świadczeń. Nie miałam też pieniędzy na prawnika, ale w kancelarii adwokaciolsztyn.pl podobnymi sprawami adwokaci zajmują się w formule Pro Bono i za to jestem wdzięczna. Odzyskałam odszkodowanie i dobrowolnie wniosłam opłatę za pomoc. Kancelaria na pewno wiarygodna. Z tego powodu, że mi dobrze pomogli to ich polecam wszędzie, gdzie tylko mogę. Pozdrawiam.

#6 Guest_Grzegorz

Guest_Grzegorz
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2016 - 21:35

Jeśli ktoś bedzie miał podobne przygody ( ja miałem) to Pani Monika pomoże, jest otwarta na klienta i cierpliwa. Potrafi wysłuchać i znaleźć rozwiązanie problemu najbardziej korzystne dla klienta. Prowadziła moją sprawę . Dzięki niej udało się szybko wszystko załatwić.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Monika Stokowska - Bażant Szczecin
telefon 604 247 594 

#7 MarcinCin

MarcinCin

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 68 postów

Napisano 24 listopad 2017 - 06:38

Polecam www.kancelaria-chmurak.pl, to dobra kancelaria prawna w Szczecinie. Ponad to pan Wojciech Chmurak jest rewelacyjnym radcą prawnym, praktykiem i naukowcem. Przyjemnie się z nim rozmawia, wie jak dojść do człowieka oraz widać, że pomaganie to jego domena.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych