Skocz do zawartości

firmy antywindykacyjne i oddłuzeniowe-pomagaja czy szkodza?

55 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_-praw-caprio71

Guest_-praw-caprio71
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2010 - 16:02

witam ,mam pytanie -czy ktos wie jak działaja firmy antywindykacyjne ,jakie maja prawa i mozliwosci ,czy ktos moze kozystał z usługi takiej firmy i jak to prawnie wygląda?

#2 Guest_-praw-iza

Guest_-praw-iza
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2010 - 21:58

ANTYwindykacyjna?? Gonią windykatorów i komornika czy drukują pieniądze w piwnicy aby spłacić dług?

A może kredyt konsolidacyjny przestał być modny i firmy udzielaje pożyczek dla osób w trudnych sytuacjach zaczęły nazywać się właśnie antywindykatorami. Stare przysłowie mówi - tonący brzytwy się chwyta.

#3 Guest_-praw-caprio71

Guest_-praw-caprio71
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2010 - 22:21

CYTAT(Iza @ 21.01.2010, 20:58) ANTYwindykacyjna?? Gonią windykatorów i komornika czy drukują pieniądze w piwnicy aby spłacić dług?

A może kredyt konsolidacyjny przestał być modny i firmy udzielaje pożyczek dla osób w trudnych sytuacjach zaczęły nazywać się właśnie antywindykatorami. Stare przysłowie mówi - tonący brzytwy się chwyta.

czasami szuka sie kazdej deski ratunku

#4 Guest_-praw-takisobiektoś

Guest_-praw-takisobiektoś
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2010 - 22:25

Naiwności ludzka.......
Większość ludzi nie potrafi czytać.Wystarczy sprawdzić dane adresowe i dokładniej się przyjrzeć danej firmie.Okazuje się,że pod tymi firmami kryje się firma "matka" która wcześniej albo udzielała pożyczki albo miała problem z jej windykacją.

#5 Guest_-praw-caprio71

Guest_-praw-caprio71
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2010 - 01:19

CYTAT(takisobiektoś @ 21.01.2010, 21:25) Naiwności ludzka.......
Większość ludzi nie potrafi czytać.Wystarczy sprawdzić dane adresowe i dokładniej się przyjrzeć danej firmie.Okazuje się,że pod tymi firmami kryje się firma "matka" która wcześniej albo udzielała pożyczki albo miała problem z jej windykacją.

kmpa -zna moze ktos ta firme?
klinika finansow ?

#6 Guest_Jacek

Guest_Jacek
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2011 - 10:49

Witam a ja powiem prosto z mostu. Jestem pracownikiem firmy antywindykacja.net działającej przy kancelarii radców prawnych. Nie mam zamiaru bawić się w śmieszne pojazdy przez internet konkurencji bo to jest śmieszne a ocenę konkurencji zostawiam klientom. Fakt faktem nikt za was ludzie kredytów nie spłaci i nie ma na długi cudownego lekarstwa. W branży pośrednictwa finansowego pracuje o 2001r. i wiem ,że wielu z was popadło w długi niekoniecznie ze swojej winy. Preferujemy bezpośredni kontakt z klientami w naszej kancelarii z tego względu ,że po prostu możemy doradzać. My od razu mówimy co jest możliwe do zrobienia a co jest niemożliwe. Nasza usługa fakt faktem polega na pisaniu wniosków, pism, skarg na czynności windykatorów ( co ma dużą skuteczność jeśli chodzi o ugodę z bankami z tego względu że jeśli zasugerujemy w skardze działanie niezgodne z prawem firmy windykacyjnej np w postaci nękania, informowania o zawyżonych kosztach nie prowadzonego jeszcze postępowania egzekucyjnego gdzie tylko sąd może decydować o takich kosztach ect)skarg na czynności komorników. W sytuacjach trudnych gdzie widzimy że np restrukturyzacja nie ma sensu albo są duże zaległości ... prowadzimy sprawy i doradzamy klientowi. Fakt prawnicy mają doświadczenie w negocjacjach, pisaniu pism ... ale nic nie zastąpi paro letniego doświadczenia w prowadzeniu właśnie tego typu spraw dłużników. Nasze doradztwo po prostu łagodzi objawy, podobnie jak to jest z wizytą u lekarza. Lekarz mówi ,że będzie was leczył ale nie zawsze jest w stanie w 100 % wyleczyć chorobę podobnie jak prawnik nie zagwarantuje wam ,że wygra każdą sprawę jaką weźmie. Nie chce bronić konkurencji ani wypowiadać się na jej temat ale ludzie nasza praca i czas jaki poświęcamy w naszych placówkach też ma swoją cenę. Moim zdaniem firmy działające na zasadzie pustego pisania wniosków bez doradztwa będzie miała niezadowolonych klientów. Z naszego doświadczenia wiemy że w wielu przypadkach wiele firm oddłużeniowych ma problem z niezadowoleniem klientów ponieważ brakuje właśnie doradztwa. Po wysłaniu propozycji ugody czy wniosku o restrukturyzacje w wielu przypadkach zdarza się ,że klient zamotany w pętli kredytowej nawet po otrzymaniu pisemnej ugody nie podpisuje jej nie potrafiąc zrozumieć co bank czy inny wierzyciel ma mu do zaoferowania. i tutaj właśnie jest miejsce na doradztwo w kwestii jak prowadzić negocjacje telefoniczne, co zrobić z otrzymanym pismem z banku, jak zachować się w rozmowie z wierzycielem, na co kłaść nacisk. W razie jakich kol wiek pytań służę DARMOWYM doradztwem pod numerem telefonu 781 244 224 lub zapraszam na naszą stronę internetową antywindykacja.net w celu wypełnienia formularza kontaktowego. Trzeba rozumieć ludzi i ich problemy i kochać tą pracę a dopiero później liczyć pieniądze, będąc przede wszystkim człowiekiem... Nie bierzemy pieniędzy za jakieś wstępne analizy za powiedzenie klientowi co i tak już wie czyli gdzie i w jakiej wysokości ma zadłużenie. W razie jakichkolwiek pytań związanych z długami proszę dzwonić lub pisać chętnie pomogę na miarę swoich możliwości.

#7 Guest_Jarosław

Guest_Jarosław
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2014 - 02:31

Witam,

ja ze swojej strony chciałbym polecić firmę, która świadczy usługi antywindykacyjne, działają pod nazwą www.kancelaria-antywindykacyjna.pl. Miałem kilka kredytów, jeszcze z czasów małżeństwa, po swojej żonie. Zadzwoniłem do nich goły i wesoły, myślałem że za raz będą zdzierać kasę, ale spotkało mnie pozytywne zaskoczenie. Przyjeli moją sprawę, do obsługi i rozliczyliśmy się dopiero, po zakończeniu mojego koszmaru. Wynegocjowali mi mniejsze raty w Alliorze i ******ie, przez co nie musiałem uciekać na zmywak za granice;)W sumie zapłaciłem po jakimś roku czasu, no nie spotyka się takiego podejścia na co dzień. Gorąco polecam!!!

#8 Guest_hanka

Guest_hanka
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2014 - 18:02

Zadłużeni mogą przecież skorzystać z pożyczki konsolidacyjnej. Można ją dostać tutaj: pozyczkadlazadluzonych.info Można tam uzyskać nawet 300 tys zł i spłacić swoje poprzednie długi.

#9 Guest_Kaska45

Guest_Kaska45
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2014 - 17:55

Komornika pozbyć się można dzięki pożyczce konsolidacyjnej. U nich: jedynatakapozyczka.pl bez problemu można wziąć pożyczkę dla zadłużonych i spłacić swoje zadłużenie.

#10 Guest_Andrzej

Guest_Andrzej
  • Goście

Napisano 07 lipiec 2014 - 14:05

ja korzystałem z usług promesy jakos tak , z tego całego centrum dluznika i na koncu juz trafilem zrezygnowany na kancelarie-antywindykacyjna.pl

obsluguja mnie juz od pol roku, złotówki jeszcze nie zaplaciłem, wyprowadzili mnie z problemow finansowych i co najlepsze naprawili bledy po konkurencji, fakt ciezko sie dodzwonic ale po pierwszych 5 minutach widac ze firma pelna profeska, polecam polecam 

#11 Guest_mariusz

Guest_mariusz
  • Goście

Napisano 05 październik 2014 - 22:30

kancelaria antywindykacyjna polecam od 2 lat pracujemy ze soba no w koncu moge zyc 

#12 Guest_pomoc

Guest_pomoc
  • Goście

Napisano 07 luty 2015 - 10:48

Masz problemy finansowe, wpadłeś w pętlę zadłużenia, nie płacisz terminowo swoich zobowiązań, należności się piętrzą, grożą Ci lub już masz egzekucje, w tym komornicza, pracujesz, nie pracujesz lub prowadzisz firmę, pomożemy Ci. Rozumiemy co czujesz, bo sami przez to przechodziliśmy. Ze wszystkiego jest wyjście, ale nie można chować głowy w piasek i trzeba jak najszybciej zacząć działać. Skontaktuj się z nami. Opisz swoją sytuację, zostaw numer telefonu, oddzwonimy.

#13 Guest_pomoc

Guest_pomoc
  • Goście

Napisano 07 luty 2015 - 10:50

Masz problemy finansowe, wpadłeś w pętlę zadłużenia, nie płacisz terminowo swoich zobowiązań, należności się piętrzą, grożą Ci lub już masz egzekucje, w tym komornicza, pracujesz, nie pracujesz lub prowadzisz firmę, pomożemy Ci. Rozumiemy co czujesz, bo sami przez to przechodziliśmy. Ze wszystkiego jest wyjście, ale nie można chować głowy w piasek i trzeba jak najszybciej zacząć działać. Skontaktuj się z nami. Opisz swoją sytuację, zostaw numer telefonu, oddzwonimy.

pomoc.antywindykacja@gmail.com

#14 Guest_Wojtek

Guest_Wojtek
  • Goście

Napisano 08 luty 2015 - 12:17

Mam komornika a dopiero zacząłem pracować. Ile czasu będzie potrzebował na znalezienie mojego konta bądź pracodawcy? Co jaki czas komornik wysyła zapytanie do ZUS bądź US? Dostanę chociaż jedną wypłatę?

#15 Guest_kant_anty

Guest_kant_anty
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2015 - 12:51

kancelaria antywindykacyjna polecam od 2 lat pracujemy ze soba no w koncu moge zyc 

HEHEHEHE smile.png od 2 lat nie mogą ci pomóc wyjść z zadłużenia? czy jestes tam zatrudniony? smile.png  jeśli to pierwsze to powalająca skuteczność 2 lata pracy nad sprawą smile.png
1. conectum, 2. emediator, 3. centrum dluznika/lexperto, 4. kmpa, 5. cod 6. proxima, itd. itp. takich firm jest masa. należy dobrze poszukać.

#16 Guest_cxcss

Guest_cxcss
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2016 - 13:36

Przy upadłości spółki dużą pomocą okazała się dla nas kancelaria Arkana. Warto się z nimi skontaktować. Mają sprawdzonych ludzi, rozsądne stawki. Generalnie specjalizują się w obsłudze firm, w prawie gospodarczym, handlowym, mają duże rozeznanie i stały kontakt do najlepszych ekspertów, także rzeczywiście potrafią dobrze doradzić i dopasować optymalne rozwiązania, żeby zminimalizować straty finansowe klienta. Kancelaria ma swój serwis online -arkana-lex.eu.

#17 Guest_Zofia

Guest_Zofia
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2016 - 10:32

Polecam udanie się do biura www.lpdlegal.pl

Dokładnie polega to na tym, że prowadzą skutevczny spór sądowy z firmami windykacyjnymi

Z.

#18 Guest_Tomek

Guest_Tomek
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2017 - 19:48

witam ,mam pytanie -czy ktos wie jak działaja firmy antywindykacyjne ,jakie maja prawa i mozliwosci ,czy ktos moze kozystał z usługi takiej firmy i jak to prawnie wygląda?

Działają i to działają zgodnie z obowiązującym prawem. Ewentualne pytania proszę kierować na antywindykacjatomy@interia.pl

#19 wanda172

wanda172

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 160 postów

Napisano 10 luty 2017 - 16:33

Windykację bez zaliczek i prowizji prowadzi dla mnie enakazpl.

#20 Guest_Klaudia80

Guest_Klaudia80
  • Goście

Napisano 06 marzec 2017 - 13:55

Serio, reklama za reklamą? Może ktoś konkrety napisze a nie w stylu "Polecam bo korzystam" albo "polecam bo załatwili moją sprawe"? Ja mam kredyt we franku i co na to mi poradzicie? Już sama nie wiem co robić! Ten kredyt wpędza ludzi do grobu!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych