Skocz do zawartości

Dobry i niedrogi prawnik - Lublin

136 odpowiedzi w tym temacie

#41 kommentator

kommentator

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 17 październik 2016 - 13:34

Ja od siebie polecam zacząć od samodzielnego szukania rozwiązań. Mi pomogła w tym http://kancelariakl.pl/

Na ich stronie znalazłem wszystko czego szukałem.

#42 Guest_Aroniaaa

Guest_Aroniaaa
  • Goście

Napisano 21 październik 2016 - 23:55

Gorąco polecam adwokat Kamilę Ćwiklinską z ul.Chopina. Niesamowicie skuteczna, konkretna,merytoryczna. Prawnik z pasji a nie chęci zarobku. Bardzo przyzwoite ceny na kieszeń przeciętnego Kowalskiego. W dodatku równa babka, naprawde przejmuje sie losem człowieka. Sprawy prowadzi a nie załatwia by zarobic.

#43 Guest_Robert

Guest_Robert
  • Goście

Napisano 22 październik 2016 - 19:37

Z całego serca odradzamy usługi Radcy Piotra Kalbarczyka, Lublin, Lipowa. Można pisać wiele jak spartaczył sprawę, jak dając dowody zrobił aby były nieważne, jak sprzedał nas biorąc od drugiej strony a teraz to się nazywa porouzmieniem, jak nie zawiadamiał o sprawach w sądzie i jak ciężko było tego Pana na sprawę zaciągnąć... Jeśli macie sprawę o konkretne pieniążki darujcie sobie tą postać bo spzreda was i zapewni drugiej stronie piękną sumkę na wasz koszt.

#44 Guest_kolo

Guest_kolo
  • Goście

Napisano 24 październik 2016 - 09:31

Polecam adw. Kamilę Ćwiklińską, ma kancelarię w centrum, na Chopina, skuteczna w sprawach dotyczących nieruchomości, zna się na rzeczy. bardzo rzeczowa i niedroga.

wolne żarty, zero zainteresowania klientem, tylko kasa

#45 bakarat

bakarat

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 640 postów

Napisano 24 listopad 2016 - 00:57

Wszystko zależy od tego o jaką sprawę chodzi. Jeśli np. jest to sprawa spadkowa, to warto wiedzieć, że będzie odbywała się ona w sądzie właściwym dla ostatniego miejsca zamieszkania spadkodawcy. Tutaj cswadwokaci.pl są namiary na kancelarię, która zajmuje się tego typu sprawami.

#46 Guest_Ewa

Guest_Ewa
  • Goście

Napisano 24 listopad 2016 - 11:37

Mi rozwód prowadził adw. Adam Bernau polecam

#47 Guest_Wdzięczna

Guest_Wdzięczna
  • Goście

Napisano 26 listopad 2016 - 22:29

A moją sprawę rodzinna prowadził adw. Lecyk. Kancelaria jest na ul. Czechowskiej w centrum miasta. Sprawę wygral i wiele wywalczył :-)), Mój były musi płacić dziecku duże alimenty. Mało tego musial jescze zapłacić za wyprawke dla synka i koszty porodu. Sąd zobowiązał go też do zwrotu kosztów adwokata!, przegrał na całej linii i!

#48 Sprawka

Sprawka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 115 postów

Napisano 08 grudzień 2016 - 09:13

Nie do końca rozumiem to, jak załozyłeś temat – ale ok, nie ważne Chcesz dobrego prawnika w Lubinie? Polecam pana Grzegorza z http://adwokatlubin.com/ . Z tego co mi wiadomo, zajmuję się również takimi przypadkami. W mojej sprawie działał trochę pod innym kontem, ale to już zostawię dla siebie. Tak czy siak, bardzo mi pomógł, a do tego nie za drogo się wycenił. To bardzo ważne. Zapoznaj się z zawartością jego strony, zobacz czy tobie też będzie odpowiadać

#49 Guest_Klientka

Guest_Klientka
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2017 - 18:45

Ja miałam adwokata Lecyk. Miałam sprawę o rozwód. Uzyskał dla dziecka duże alimenty. Miałam w nim wsparcie. udowodnił że mój ex ma wyższe dochody niż deklarował w pismach.... Najważniejsze, że dziecko ma zapewnione byt!!!

#50 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 01 marzec 2017 - 15:46

Gorąco polecam adwokat Kamilę Ćwiklinską z ul.Chopina. Niesamowicie skuteczna, konkretna,merytoryczna. Prawnik z pasji a nie chęci zarobku. Bardzo przyzwoite ceny na kieszeń przeciętnego Kowalskiego. W dodatku równa babka, naprawde przejmuje sie losem człowieka. Sprawy prowadzi a nie załatwia by zarobic.

Z początku również tak myślałam, pomocna, poszła na rękę z kosztami, ale jeśli chodzi o kontakt z klientem to tragedia. Dodzwonić się nie można, jak się przyjdzie osobiscie to zazwyczaj jej nie ma, człowiek nie wie na czym stoi bo o niczym nie inforumuje, a o przekazywaniu dokumentów z sądu można zapomnieć

#51 Snt

Snt

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 516 postów

Napisano 11 marzec 2017 - 21:25

Kochani dobry i niedrogi prawnik to nie zawsze idzie w parze, tak naprawdę dobrzy prawnicy mają bardzo podobne stawki, a koszt ostateczny w dużej mierze zależy od trudności danej sprawy więc jest ciężki do określenia. Dużo też zależy od obszaru prawa w jakiej szukacie pomocy, tak czy inaczej jeśli chodzi o Lublin to odsyłam do Adwokat Elżbieta Piskorska - http://piskorskaelzb...adwokat-lublin/bardzo doświadczony mecenas z odpowiednim podejściem.

#52 cris02

cris02

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 357 postów

Napisano 13 marzec 2017 - 10:36

W Lublinie jest kilka kancelarii z wyższej półki. Na pewno polecałbym w pierwszej kolejności http://kancelaria-cpp.pl/bo oni świadczą szerokie usługi i masę spraw wygrywają. Z tego co wiem można tam liczyć nawet na darmowe konsultacje czasem :)

#53 Guest_jarek

Guest_jarek
  • Goście

Napisano 25 marzec 2017 - 13:53

www.morlewski.pl

najlepszy z możliwych adwokatów

#54 Fantasia23

Fantasia23

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 06 kwiecień 2017 - 12:33

Polecam http://adwokacipiotrowscy.pl/.  Pan adwokat przemiły, pomógł z rozwiązaniem mojej sprawy, która była bardzo beznadziejna. Reprezentował mnie w sądzie. Byłam bardzo zaskoczona tez wynagrodzeniem, gdyż bałam się że stawka będzie wygórowana, jednak taka nie była. Poleciała mi ta kancelarię koleżanka i stwierdzam, że to był świetny wybór. !

#55 Guest_romek

Guest_romek
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2017 - 09:32

mialem wiele spraw w sadzie, korzystalem z wielu adwokatow, mam naprawde donbre rozeznania jesli chodzi o prawnikow z Lublina, moge polecic dobrych, moge odradzic zlych, nie chce jednak tutaj wystawiac ocen zeby nie bylo ze reklamuje konkretne kancelarie, piszcie na rr_rty@o2.pl a z checia pomoge

doswiadczony rpzez zycie iprawnikow smile.png

#56 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2017 - 16:44

Niedrogi adwokat Estraich ? Chyba woplne żarty.

On jest strasznie drogi, a efekty opłakane ! Uciekajcie jak najdalej !!!!!!!!!!!!

#57 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2017 - 16:51

Stanisław Estreich - chyba już lekceważą zwykłych klientów z ulicy. Dwa razy do nich dzwoniłam, raz byłam osobiście, by się umówić na spotkanie. Mecenas Maleska (współwłaścicielka) osobiście obiecywała, że się skontaktują, i nic. Szukam więc prawnika gdzie indziej.

Ma Pani dużo szczęścia w takim razie, że Pani nie umówiła się w tej kancelarii... Ja niestety się umówiłem i wtopiłem u nich ogromne pieniądze ! Sprawę z nimi oczywiście przegrałem ! W końcu inni adwokaci zreperowali to co Estreich spartolił i wygrałem . Ale ile mnie to nerwów i pieniędzy dodatkowo kosztowało...!!!!! Masakra !

#58 Guest_Kamila

Guest_Kamila
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2017 - 08:05

www.morlewski.pl

najlepszy z możliwych adwokatów

Bardzo dobry Prawnik, mi prowadził sprawę o odszkodowanie. Szczerze polecam

#59 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2017 - 07:07

Witam prosze o opinie kancelarii choroszczynski i adwokat Małgorzaty Werenieckiej sokoluk z góry dziekuje .

#60 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2017 - 07:09

Witam kochani poradzcie cos zona zlozyla pozew o rozwód kocham ja i dziecko czy jest mozliwosc zeby sad oddalil pozew poleccie jakiegos dobrego adwokata w Lublinie od rozwodów jakie sa ceny  nadmieniam ze trafilem do kancelarii choroszczynski i partnerzy .

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy