Skocz do zawartości

terapia odwykowa

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_-praw-oleska

Guest_-praw-oleska
  • Goście

Napisano 30 maj 2009 - 11:38

Za jaki czyn został Pan skazany? Czy sąd zawieszając warunkowo wykonanie kary nałozyl na Pana jakieś dodatkowe obowiązki?

#2 Guest_-praw-oleska

Guest_-praw-oleska
  • Goście

Napisano 30 maj 2009 - 11:38

Mam pytanie? czy jak kuratorka wysłała mnie na terapie uzaleznien od narkotykow i powiedziala ze jak nie bede chodzic tam to mi odwiesi wyroki i pojde do aresztu.Czy faktycznie moze cos takiego zrobic gdyz nigdy mnie ani kuratorka ani policja nie zatrzymali pod wplywem narkotykow?

#3 Guest_-praw-iza

Guest_-praw-iza
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2009 - 15:21

Bez pełnej treści wyroku nikt Pani nie odpowie. Mogę się jedynie domyślać, że jest w wyroku zobowiązanie do poddania się leczeniu odwykowemu jako dodatkowy obowiązek z uwagi na orzeczenie kary z warunkowym zawieszeniem jej wykonania (art. 72 kk). W takim wypadku odmowa poddania się leczeniu może być przesłanką do odwieszenia kary.

#4 Guest_-praw-oleska

Guest_-praw-oleska
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2009 - 23:51

za jazde pod wplywem alkoholu na rowerze,zniewazenie i naruszenie nietykalnosci cielesnej funkcjonariusza policji..
mam z tego powodu jeden wyrok: 5 miesiecy w zawieszeniu na 3 lata... i ograniczenie wolnosci

#5 Guest_-praw-oleska

Guest_-praw-oleska
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2009 - 17:16

W wyroku miałam tylko w zawieszeniu i dozór kuratora.Niebyło nic o przymusowym leczeniu.Czyli nic mi nie mogą zrobic jeśli nie było tego w wyroku a kuratorka dowiedziala sie że zażywam narkotyki i skierowala mnie na terapie i jesli nie bede chodzic to odwiesza wyroki?

#6 pracownik księgowości

pracownik księgowości

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 317 postów

Napisano 12 marzec 2017 - 19:26

Uważam, że jeśli zauważymy u siebie problem związany z uzależnieniem, to zamiast czekać na to, aż wydarzy się jakaś tragedia, albo wejdziemy w konflikt z prawem, to warto podjąć leczenie. Tutaj http://rehab-terapia.pl/kontakt/ są namiary na prywatny ośrodek terapii uzależnień Dom-REHAB. Warto tam udać się na terapię.

#7 ZosiaA

ZosiaA

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 19705 postów
  • LokalizacjaWarszawa rządowa/państwowa jednostka budżetowa

Napisano 12 marzec 2017 - 21:35

Pracownik księgowości??? Wrzuca reklamy??? Niezły chwyt

#8 aniolek

aniolek

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 417 postów

Napisano 24 styczeń 2020 - 11:03

Bardzo dobrze, że udzielacie porad w tym temacie. Ze swojej strony mogę polecić Wam możliwość odbycia detoksu alkoholowego w sprawdzonym ośrodku. Zaglądając na stronę: https://tratwa.pl/de...alkoholowy.html znajdziecie wszystkie potrzebne informacje.  Mój znajomy zdecydował się na skorzystanie z oferty tego miejsca i rezultaty są naprawdę świetne.

Tratwa Prywatny Ośrodek Terapii Leczenia Uzależnień ul. Beskidzka 8 43-460 Wisła Tel.: +48666030505 WWW: https://tratwa.pl

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy