Skocz do zawartości

jak znaleźć dobrego prawnika?

28 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_Julka

Guest_Julka
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2016 - 16:20

polecam www.migas-adwokat.pl

#22 Guest_Monia

Guest_Monia
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2017 - 13:36

Ja szukałam na początku po ogłoszeniach, ale zawiodłam się już na tym i w końcu popytałam po prostu znajomych. Okazało się, że spora część korzystała z pomocy kancelarii i najbliżej miałam pana Cejrowskiego. Złego słowa nie mogę powiedzieć, tak się martwiłam, że nikt nic nie pomoże w mojej sprawie, a tutaj miła niespodzianka. Błyskawicznie wszystko ogarnięte, wyjaśnione. Pan Cejrowski odznacza się niesamowitym profesjonalizmem i bardzo mi się to podoba. Jednak można jeszcze znaleźć adwokata z powołania :)

#23 Guest_Dollis

Guest_Dollis
  • Goście

Napisano 30 maj 2018 - 10:31

Ja znalazłam zupełnie przypadkowo, bo trafiłam na Ranking Prawników na Prawnik z Polecenia i udało mi się wybrać prawnika spośród dostępnych tam ofert. W ten sposób zaoszczędziłam wiele czasu, znalazłam adwokata na podstawie opinii innych klientów, co było dla mnie cenne. 

#24 mleszczak

mleszczak

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 540 postów

Napisano 18 wrzesień 2018 - 22:30

Z tego, co słyszałem jednym z lepszych kancelarii prawnych w Gdyni, jest ta kancelaria http://radcaprawny-trojmiasto.pl/(przy wielu okazjach słyszy się o niej, że pomogła komuś, a prawnicy tam pracujący są bardzo kompetentni, skuteczni i potrafią dobrze doradzić). Niezwykle ciekawe jest to, że kancelaria ma kilka specjalizacji, więc jest prawdopodobnie dobra.

#25 Guest_Arletta Bolesta

Guest_Arletta Bolesta
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2018 - 07:31

Z kolei nt. kościelnego procesu o nieważność małżeństwa zapraszam na mój blog:

rozwody-koscielne.eu

dr Arletta Bolesta

adwokat kościelny

#26 staniczek

staniczek

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 23 październik 2018 - 10:33

Myślę, że właśnie w najlepszy możliwy sposób szukasz prawnika z którego będziesz zadowolona. Miałem wiele zastrzeżeń do poprzedniej Kancelarii, która prowadziła moje sprawy - praktycznie zero zaangażowania w sądzie, zero pomysłów, właściwie to do niczego mi się ich obecność nie przydała. Obecnie zmieniłem Kancelarię na  http://adwokat-staniczek.pl/ i to był bardzo dobry wybór

#27 diDiana3

diDiana3

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 27 listopad 2018 - 23:25

Moim zdaniem najlepiej po prostu popytać znajomych. Może mogą kogoś polecić? :)

#28 Guest_janinaan

Guest_janinaan
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2018 - 11:00

Ja korzystałam z usług Kancelarii Adwokackiej Cejrowski z Tczewa. Ogromne doświadczenie i wiedza, która pozwoliła bez przeszkód wygrać moją sprawę!

#29 Guest_kajtuszewski

Guest_kajtuszewski
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2019 - 14:19

ja przez znajomych znalazłem panią Węgrzynowicz Cichońską z Krakowa z jwc kancelaria i sie nie zawiodlem, pomogła i doprowadziła sprawe do konca, pełen profesjonalizm i pełne zaangazowanie 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych