Skocz do zawartości

Stypendium w szkole policealnej

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_-praw-marcin.siara

Guest_-praw-marcin.siara
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2009 - 19:59

Ucze się w 2-letniej szkole policealnej. Dzisiaj dowiedzieliśmy, że od nastepnego semestru nie będzie wypłacane stypendium dla najlepszych uczniów. Czy dyrekcja szkoły moe podjąć decycję o niewypłacaniu stypendium, czy tę kwestie regulują jakieś przepisy? Szkoła jest bezpłatna, finansowana z srodków UE.

I jeszcze jedno: czy przepisy regulują jaką trzeba mieć średnią by otrzymać stypendium? Bo u mnie w szkole(dopóki płacili) trzeba było mieć średnią 4.75, a sąszkoły które wymagają średnią "tylko" 4.5

#2 Guest_marcini21

Guest_marcini21
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2011 - 14:31

Witam ja szukam osobiście jakieś dobrej szkoły policealnej (informatyka) w Warszawie.
Zastanawiam się na szkołą:
Szkoła policealna za darmo/a>
Interesują mnie jedynie szkoły całkowicie za darmo. Proszę o podanie Waszych alternatywnych szkół.

#3 Guest_marta

Guest_marta
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2011 - 14:32

Witam ja szukam osobiście jakieś dobrej szkoły policealnej (informatyka) w Warszawie.
Zastanawiam się na szkołą:
Szkoła policealna za darmo
Interesują mnie jedynie szkoły całkowicie za darmo. Proszę o podanie Waszych alternatywnych szkół.

#4 Wojtek541

Wojtek541

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 361 postów

Napisano 07 sierpień 2020 - 15:25

Dlatego zajrzyjcie w wolnej chwili na Opiekun Medyczny w szkole policealnej Cosinus? Tutaj mogę liczyć na duże wsparcie dobrych nauczycieli i też konkretnie przygotowane zajęcia oraz praktykę więc do zawodu i egzaminu dobrze przygotowują i co ważne nie mają żadnych ukrytych kosztów, a jeszcze jak zaczniesz naukę u nich w semestrze wiosennym (na pewno w Łodzi) to będziesz mogła uczestniczyć w szkoleniu certyfikowanym jakie oferują i dopasowanym do danego kierunku. Pozdrawiam ;)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych