Skocz do zawartości

sala weselna bankietowa

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_-praw-szila10

Guest_-praw-szila10
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2010 - 11:40

witam czy do otwarcia niewielkiej sali bankietowej tj 160 m 2 potrzebuje projekt od architekta calej sali czy wystarczy tylko kuchni, i czy jezeli chcialabym zatrudnić kogos z rodziny na prace w kuchni musi byc ta osoba po jakies szkole kucharskiej ,

#2 Guest_-praw-dochodzącyprawdy

Guest_-praw-dochodzącyprawdy
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2010 - 12:20

Czy to ma być budowa nowego obiektu, czy adaptacja istniejącego?

#3 Guest_-praw-szila10

Guest_-praw-szila10
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2010 - 23:15

CYTAT(Dochodzącyprawdy @ 15.06.2010, 10:20) Czy to ma być budowa nowego obiektu, czy adaptacja istniejącego?

jest to lokal który wynajmuje

#4 Guest_Łukasz Nysztal

Guest_Łukasz Nysztal
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2010 - 23:08

Nie musi to być osoba po szkole kucharskiej. Wymagane są tylko aktualne badania lekarskie.

#5 2lo

2lo

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 20 listopad 2014 - 13:55

Ja na wesele wynajęłam salę tutaj i jestem zadowolona. Wynajmują sale weselne Warszawie i okolicach. Mają ładne, duże i eleganckie sale bankietowe, przyjemny klimat i profesjonalną obsługę

#6 Guest_Basia

Guest_Basia
  • Goście

Napisano 14 listopad 2016 - 22:01

My byliśmy ostatnio na bardzo eleganckiej sali weselnej w Sali Kryształowej w Zgierzu - Zajazd u Przemka. Mają bardzo dobre jedzenie. Polecam tam zajrzeć.

#7 kalinowska

kalinowska

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 23 postów

Napisano 09 styczeń 2019 - 12:33

Byłam jakiś czas temu na weselu u kuzynki http://bankietowyrocher.pl/, sala po Warszawą więc cenowo korzystniej niż w samej stolicy, elegancko ale jednocześnie przytulnie, polecam

#8 AgataDi

AgataDi

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 165 postów

Napisano 24 marzec 2019 - 17:13

Byliśmy jesienią na weselu w Hetmanie, to przyjemny zajazd pod Lublinem http://hetman-luszczow.pl/ Bardzo dobrze się tam bawiliśmy, wszystko było fajnie, profesjonalnie zorganizowane, bardzo miła obsługa, standard wysoki, ładna okolica. Gwarantuję, że będziecie zadowoleni jak ich wybierzecie.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych