Skocz do zawartości

Zdjęcie

dobre biuro rachunkowe Warszawa

wróć do serwisu Księgowość 218 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_Wikker

Guest_Wikker
  • Goście

Napisano 01 maj 2013 - 09:29

Ano korzystam korzystam. Początkowo jjak pisałem miałem tylko biuro wirtualne, ale później do QDot przeniosłem tez i księgowość. Słuchaj...NIe musze lata z miejsca w miejsce, a akurat przy mojej działalność czas liczy się najbardziej.

Witam. Jak cenowo wychodzi podstawowy pakiet i ile faktur jest w niego wliczone w tym biurze QualityDot? Czy mają jeszcze jakieś dodatkowe usługi na miejscu z których korzystałeś poza wirtualnym biurem?

#22 Guest_Ano

Guest_Ano
  • Goście

Napisano 02 maj 2013 - 10:42

Witam. Jak cenowo wychodzi podstawowy pakiet i ile faktur jest w niego wliczone w tym biurze QualityDot? Czy mają jeszcze jakieś dodatkowe usługi na miejscu z których korzystałeś poza wirtualnym biurem?

W pakiecie za 300zł netto jest 45 dokumentów księgowych, ale teraz możesz sprawdzić bo mają dla nowych klientów rabat -20% więc wyjdzie sporo taniej.

#23 Guest_Wikker

Guest_Wikker
  • Goście

Napisano 05 sierpień 2013 - 19:21

Dzięki wielkie za podpowiedź, nowa firma startuje od 1 września i pewnie do tego qualitydot się właśnie przejdę, najpierw umówię się na spotkanie aby wczesniej umowę podpisać i skorzystać z adresu bo chcę zarejestrować firmą od razu tam na tamten adres. Dzieki raz jeszcze za info.

#24 Guest_Ano

Guest_Ano
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2013 - 07:18

Nie ma problemu, najlepiej pojedź do qualitydot i negocjuj jakbyś chciał skorzystać z jakiś usług dodatkowych także, no i pamiętaj o rabacie dla nowych klientów.

#25 Guest_Wikker

Guest_Wikker
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2013 - 06:17

Dzięki za podpowiedź, umówiłem się z nimi na spotkanie i zobaczymy, mają jak dla mnie plus w postaci lokalizacji, chętnie bym skorzystał tam z wirtualnego adresu od razu też, no ale zobaczymy po rozmowie co i jak Dołączona grafika

#26 Guest_Vacat

Guest_Vacat
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2013 - 15:45

I jak tam? Możesz coś powiedzieć więcej? Zastanawiało mnie to czy np.biorą księgowość i biuro wirtualne jest szansa na jakąś zniżkę? Bo obie rzeczy by mnie interesowały.

#27 Guest_Tomasz

Guest_Tomasz
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2013 - 18:34

Od kilku lat korzystam z HRM Solutions (wcześniej Biuro Rachunkowe AKT). Pełna elastyczność 24/7, dojeżdżają. Polecam

http://www.hrmsoluti...ansowo-placowe/

#28 Guest_intrena

Guest_intrena
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2013 - 20:21

I jak tam? Możesz coś powiedzieć więcej? Zastanawiało mnie to czy np.biorą księgowość i biuro wirtualne jest szansa na jakąś zniżkę? Bo obie rzeczy by mnie interesowały.

Ma ktoś może jakieś informacje na ten temat? Nieukrywam, że by się przydały

#29 Guest_Wanda

Guest_Wanda
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2013 - 14:08

[color=#000000;][font="verdana, sans-serif;"]Ja ze swojego doświadczenia mogę polecić usługi biura Camelot sp. z o.o. przy Modlińskiej 175. Powinno spełnić oczekiwania każdego, bo prowadzi wszystkie rozliczenia na których ci zależy, a po drugie każdy płaci tyle ile chce. Moje przedsiębiorstwo korzysta z usług biur rachunkowych od wielu lat. Z usług Camelot korzystamy już bodajże czwarty rok i na razie nie zapowiada się na zmiany. W zasadzie nie ma po co zmienić, skoro wszystko nam odpowiada. [/color][/font]

[color=#000000;][font="verdana, sans-serif;"]Tel. 792 266 402[/color][/font]

[color=#000000;][font="verdana, sans-serif;"]www.taniarachunkowosc.pl[/color][/font]

#30 Guest_P

Guest_P
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2013 - 17:27

a może ktoś potrzebuje z Poznania i okolic?

to polecam Credo -  http://www.credo-outsourcing.pl. Biuro sumienne, przyjazne dla nowo otwartych firm. Zajmują się prowadzeniem kadr i płac na terenie Poznania i okolic

#31 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2013 - 11:55

Ja też długo szukałam idealnej księgowej. Od pewnego czasu korzystam z usług biura rachunkowego Tax Free (http://www.e-taxfree.pl/). Mieści się w centrum Warszawy. Mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że wreszcie nie muszę się martwic o księgowośc, przyjeżdzają po dokumenty, wszystko jest na czas i znają odpowiedzi na wszystkie pytania. Naprawdę nie mogę im nic zarzucić. Współpracujemy od kilku miesięcy. W ofercie mają też doradztwo i prowadzenie kadr, co mi się akurat przydało.

#32 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 27 listopad 2013 - 23:14

Jakość usług jakie świadczą "sieciówki" czy biura które idą na ilość zawsze będzie słabsza niż te pojedyncze, wybrane...
Ciężko jest utrzymać jakość mając kilka tysięcy klientów, które jest obsługiwane przez kilkadziesiąt księgowych dajmy na to. Tak to już jest w biznesie, oczywiście

nie ma co ogólnikować, ale taka jest "tendencja".

Ja korzystan z Future Group z Grodziska i jest ok. Cenowo też przyjemnie Dołączona grafika

#33 Guest_Kinga40

Guest_Kinga40
  • Goście

Napisano 10 luty 2014 - 12:49

Witam wszystkich serdecznie. Jeśli chodzi o biuro księgowe Warszawa jest najlepszym miastem jako możemy sobie wyobrazić do wyboru najbardziej profesjonalnej firmy. Ja osobiście polecam bardzo renomowane biuro rachunkowe, a mianowicie http://www.kancelaria-accountant.pl/

#34 Guest_sedemk

Guest_sedemk
  • Goście

Napisano 20 luty 2014 - 15:17

W moim przekonaniu bardzo dobe biuro. Od lat na rynku, zniżki dla nowych klientów - 20%!!!

#35 Guest_Jowita

Guest_Jowita
  • Goście

Napisano 07 marzec 2014 - 10:17

Jeśli szukasz dobrego biura rachunkowego, z którym będziesz mógł współpracować w spokoju to polecam Ekkom http://www.ekkom.com.pl. Spokój, poczucie, że Twoje sprawy są we właściwych rękach - bezcenne uczucie. Polecam. 

#36 Guest_Ela

Guest_Ela
  • Goście

Napisano 09 marzec 2014 - 21:33

Po kilku nieudanych próbach współpracy z paniami księgowymi postawiłam na faceta. Pan Darek z biura rachunkowego Meritum w Warszawie działa sprawnie, terminowo i w sposób przystępny dla zwykłego śmiertelnika potrafi wyjaśnić zawiłości księgowości. Polecam. www.meritumbiuro.com.pl

#37 wodzirej

wodzirej

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 10 marzec 2014 - 14:43

Ja korzystam z usług biura rachunkowego extor. Według mnie są godni polecenia. Ofertę można zobaczyć na www.extor.pl/

#38 Guest_Anna

Guest_Anna
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2014 - 19:51

polecam biuro Consilia na Jana kazimierza,

sprawdzone usługi smile.png

http://consilia.waw.pl/

#39 Guest_Sodoma

Guest_Sodoma
  • Goście

Napisano 12 maj 2014 - 13:51

Jeśli ktoś potrzebuje solidnej księgowej, to mogę też polecić biuro, ponieważ nie było jeszcze sytuscjia żeby się z czymś spóźnili czy tam zrobili jakiś błąd, który kosztowałby mnie stratę pieniędzy (co niestety zdarzało się w innych) łapcie kontakt: http://www.zkco.pl/kontakt.html

#40 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 12 maj 2014 - 19:21

A ja ostrzegam przed biurem taniarachunkowosc.pl i księgową szczupłą blondynką, brak kompetencji, zero profesjonalizmu.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych