Skocz do zawartości

Oknoplast czy Drutex? Które okno wybrać?

okna oknoplast drutex wymiana okien

439 odpowiedzi w tym temacie

#61 Owijek

Owijek

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 01 wrzesień 2015 - 18:31

Nie no 2 firmy do wyboru to za mało. Jak miałem kupować 17 okien do domu na działce to sprawdziłem dwa razy więcej form niż miałem okien do wstawienia bo okna to jednak ważny element domu. Koniec końców wybrałem dmd.info.pl bo było tyle powodów by ich wybrać że nie będę az wymieniał lepiej sami sprawdźcie.

#62 Guest_Wladimir

Guest_Wladimir
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2015 - 12:52

Moim zdaniem zdecydowanie drutex iglo energy jest bardzo dobrą serią okien. Mam takie okna w domu od dwóch lat i nie narzekam. Najlepszym wyznacznikiem jakości okien według mnie są jesień i zima, moje okna bardzo dobrze tę próbę przetrwały.

#63 kamakambo

kamakambo

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 28 postów

Napisano 14 wrzesień 2015 - 23:36

ja tez polecam drutex, mam je w domu i są ok.

świat jest piękny:)

#64 Guest_Krzysztof

Guest_Krzysztof
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2015 - 19:23

Zamówiłem okna w oknoplaście Gorzów wlkp. dogadalem wszystko również cenę , 9500. Przyszło do podpisania umowy i okazało się że okna będą kosztować 12500, oczywiście zrezygnowałem nie dam się naciągnąć. Terez zastanawiam się nad Drutexem.

#65 dancewithhim

dancewithhim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 577 postów

Napisano 17 wrzesień 2015 - 15:25

Bardzo dobre okna ma Ekoplast z Krakowa: http://www.ekoplast-krakow.pl/.Zamawialiśmy tam jakiś czas temu okna do mieszkania bo dość już mieliśmy starych oraz nieszczelnych okien. Jesteśmy z męzem bardzo zadowoleni. MIeszkanie jest znacznie cieplejsze,okna nie przepuszczają zimna oraz hałasu. Mieszkanie znajduje się przy dość ruchliwej drodze ale obecnie praktycznie nic nie słychać ( muszę przyznać, że trochę ciężko było mi się do tego przyzwyczaić...). 

Montaż okien również szybki. Panowie przyjechali i wszystko zostało zamontowane w czasie jednego dnia. 

#66 Guest_komar

Guest_komar
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2015 - 18:38

na rynku jest wielu dobrych producentow okien niestety dobrych fachowcow zapewniajacych dobry montaz jest znacznie mniej :/

#67 Guest_mlassk

Guest_mlassk
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2015 - 22:03

Ja miałem w to lato montowane okna pcw drutexu. Teraz pierwsze mroźne noce się robią, a okna się dobrze zachowują. Przez to dobre zachowanie rozumiem fakt, że się chociażby nie zbiera woda w oknach.

#68 Guest_tomek

Guest_tomek
  • Goście

Napisano 28 październik 2015 - 12:21

ja drutexu juz nie lubie

przejechalem sie na nich

#69 Guest_darek

Guest_darek
  • Goście

Napisano 28 październik 2015 - 12:27

U mnie montowała okna firma DMD z okolic Białegostoku, polski producent stolarki okiennej, mam okna pvc na profilu niemieckim kommerlingai jestem bardzo zadowolony, jak ktoś jeszcze się zastanawia  z wyborem odpowiednich okien i profilu to polecam z tej firmy

#70 Guest_sajetan

Guest_sajetan
  • Goście

Napisano 29 październik 2015 - 15:03

no własnie nie do konca tylko cena, tzn oczywiscie kazdy z tych duzych producentów, posiada na stanie w swojej ofercie jakis model o bardzo dobrych parametrach. Najlepiej sprawdzać po realizacjach. Wiadomo ze jesli do domów czesciej kupowane sa okna firmy X to musisz poszukać odpowiedzi dlaczego? Akurat dla klientów indywidualnych, cena gra drugorzędna rolę - najważniejsza jest jakość. 

#71 Guest_sajetan

Guest_sajetan
  • Goście

Napisano 29 październik 2015 - 15:04

no własnie nie do konca tylko cena, tzn oczywiscie kazdy z tych duzych producentów, posiada na stanie w swojej ofercie jakis model o bardzo dobrych parametrach. Najlepiej sprawdzać po realizacjach. Wiadomo ze jesli do domów czesciej kupowane sa okna firmy X to musisz poszukać odpowiedzi dlaczego? Akurat dla klientów indywidualnych, cena gra drugorzędna rolę - najważniejsza jest jakość. 

#72 Guest_Boguc

Guest_Boguc
  • Goście

Napisano 30 październik 2015 - 12:38

Wreszcie ktoś powiedział cos z sensem. Nie ważne jakiego producenta wybierasz, skup się na tym co chcesz z oknami osiągnąć i ile masz kasy.

Zarówno drutex jak i oknoplast maja w swojej ofercie fajne okna, różnią się ceną, materiałami, ekipami prowadzącymi montaż etc.

Ostatnio czytałem wypowiedzi jednego z ekspertów stolarki otworowej i sam stwierdził, ze parametr okna to jedno a montaż to drugie. 

#73 Guest_fellas

Guest_fellas
  • Goście

Napisano 30 październik 2015 - 13:25

Dokładnie, wystarczy prześledzić fora zeby zobaczyć jak wielka wartość ma dobrze wykonany montaż, Potem sa problemy z krzywym słupkiem, źle osadzoną ramą itd. 

#74 Guest_tołdi

Guest_tołdi
  • Goście

Napisano 30 październik 2015 - 16:10

Na portalach typu murator az sie roi od wpisów na temat zlego montazu i jego skutków - ktos wydaje 10-15 tysiecy na nowe okna i majster jeszcze mu to partoli, w głowie sie nie miesci ze tak dalej jest na swiecie. 

#75 Guest_patric

Guest_patric
  • Goście

Napisano 30 październik 2015 - 16:23

Dlatego duze firmy takie jak Oknoplast sprawdzaja sie w tej kwestii znacznie lepiej niz mniejsi dealerzy, którzy czesto oferuja tansze zamienniki okien. Masz gwarancje i pełne wsparcie ekipy, która nie pozwala sobie na fuszerkę . 

#76 Guest_lucik

Guest_lucik
  • Goście

Napisano 25 listopad 2015 - 16:02

Czy ktoś coś wie już na temat promocji zimowych u producentów stolarki otworowej?

#77 Guest_raYman

Guest_raYman
  • Goście

Napisano 25 listopad 2015 - 16:20

Oknoplast wprowadził promocję zimową na wszystkie okna w swojej ofercie w tym Okna Prolux

aktualnie oferta wyglada tak ze idzie ugrac do 46% rabatu. 

reszte sobie poczytaj na ich stronie głównej

#78 Guest_sajetan

Guest_sajetan
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2015 - 09:48

Czy wiecie moze do kiedy bedie trwala promocja? Czekam na barbórkę zeby doinwestowac okna.

#79 Guest_qwerty

Guest_qwerty
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2015 - 10:11

na razie ustawili datę do stycznia ale nie można wykluczyć ze przedłużą 

#80 Guest_marek.l

Guest_marek.l
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2015 - 11:39

Jak kupować okna to tylko najlepszej jakości - wlasnie dlatego skupilem sie na produktach oknoplastu. Akurat Okna Koncept z Krakowa dał mi dobrą cenę na ich okna .

Do tego bardzo profesjonalne podejście - zwłaszcza Pana Arkadiusza, który był umnie w domu na pomiarach. Biuro mają w Krakowie przy ul. Zakopiańskiej 56. Jest tam bezpłatny parking, także nie ma problemu z zostawieniem samochodu.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: okna, oknoplast, drutex, wymiana okien

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych