Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jedzenie w biurze

wróć do serwisu Kadry 19 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Kadry

Admin Kadry

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 516244 postów

Napisano 09 wrzesień 2009 - 11:59

Komentarz do artykułu: Jedzenie w biurze

#2 Guest_iszka

Guest_iszka
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2009 - 11:59

U mnie w pracy nie ma stołówki ani pokoju przeznaczonego do zjedzenia śniadania czy obiadu, dlatego wszyscy jemy przy biurkach w miejscu pracy

#3 Guest_Winnicki

Guest_Winnicki
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2009 - 14:46

I bardzo dobrze można jeść np. "chińczyka" i jednocześnie pracować -a i miłe zapachy można rozprzestrzenić przy tej okazji ;)

#4 Guest_zniesmaczona

Guest_zniesmaczona
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2009 - 10:35

oj nie do końca się z Panem zgodzę; w firmie, gdzie pracuję jest stołówka i przerwa śniadaniowa, a mimo to pracownicy targają w jednorazowych pojemnikach jedziene do biur. Wchodzących do takiego biura, na kolana wręcz powalają "zapachy" kotletów, pizzy czy sosu czosnkowego. Zdecydowanie jestem przeciwna, no chyba, że jest to jakaś mała kanapka wcinana dyskretnie w chwilach tzw. burzy mózgów czy nawału pracy.

#5 Guest_Anna

Guest_Anna
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2009 - 00:18

Idealnie jeśli firma ma wydzielone miejsce do jedzenia. Inaczej trzeba sobie radzić np. przy komputerze. A dla tych, którzy spędzają w pracy sporo czasu przy komputerze ciekawe mogą być serwisy pozwalająca zamówić jedzenie przez internet. Nie trzeba wydzwaniać, szukać ulotek czy nawet zbierać zamówień od współpracowników. np. www.fudeo.pl pozwala złożyć zamówienie w kilka chwil i to w kilka osób jednocześnie. polecam.

#6 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 28 luty 2010 - 12:56

http://www.agronews....lski_do_ue.html

#7 Guest_hjkl

Guest_hjkl
  • Goście

Napisano 20 listopad 2013 - 10:36

A skąd zamawiacie jedzenie?

#8 Guest_asdf

Guest_asdf
  • Goście

Napisano 21 listopad 2013 - 09:53

U nas zamawia się tu: http://ostojacatering.com.pl/. A wy gdzie zamawiacie?

#9 Guest_mizofonik

Guest_mizofonik
  • Goście

Napisano 21 luty 2014 - 12:52

Powiedzcie to wszystko mojemu szefowi! On tu rzadzi i robi co cche. Dziele z nim biurko i przez + - 6 godzin musze patrzec, wachac i co najgorsze sluchac jak sie opycha, glosno przy tym mlaskajac, bekajac i mowiac z pelnymi ustami! A obok jest pusta sala do spozywania posilkow, ale co go to! Ja nie jem nic przez 12 godzin, brzydze sie, poza tym cierpie z powodu mizofonii. Zrobice cos z tym panowie biznesmani?

#10 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 20 marzec 2016 - 21:07

My na przykład mamy tak, że sobie ustalamy kto gotuje obiad na nastepny dzień. Każdy pracownik robi dla wszystkich. Jest nas w firmie 5 osób więc jakieś wielke ilości to to nie są. Ostatnio zazyczyli sobie coś hiszpańskiego. Na szczęście znalazłam sklep z przyprawami i przepisami Ultra Comida i jakość wybrnełam z tego wszstkiego bez szwanku :)

#11 Mazer

Mazer

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 17 postów

Napisano 21 marzec 2016 - 10:57

Pamiętajcie, że nie wszystkie biura są na tyle duże, żeby zorganizować specjalne miejsce do jedzenia posiłków. Wystarczy że firma wynajmuje małe biuro gdzie mieszczą się 2-3 biurka i jeśli każdy będzie jadł coś pachnącego to jest to złe zarówno dla pracowników a także klientów. 

#12 mtzd

mtzd

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 644 postów

Napisano 28 luty 2017 - 12:08

Zastanawiam się co zdrowego można jeść w pracy. Ostatnio to jem ciągle kanapki..

#13 BarbaraGruszka

BarbaraGruszka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 515 postów

Napisano 28 luty 2017 - 13:48

Mam podobnie. NIe jestem w stanie wytrzymać w pracy jedynie na kanapkach. Szczególnie,że pracuję w godzinach od 10 do 18 i bardzo ciężko jest mi nie zjeść czegoś ciepłego. Wiadomo,że takie dni się zdarzają ale chodzę wtedy zła i rozdrażniona. 
Czasami robię sobie dzień wczesniej makaron i odgrzewam w pracy ( mamy do dyspozycji mikrofalówkę na szczęście). 
Jeśli niczego sobie nie upichcę to po prostu biorę ze sobą danie instant ( ale takie lepsze japońskie ). http://www.oyakata.c...ponska-wolowina

#14 Guest_adam

Guest_adam
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2019 - 12:27

U mnie w biurze na szczęście mamy oddzielnie zorganizowaną stołówkę i szef zamawia zawsze catering Margaret Horeca. Nie wyobrażam sobie wytrzymać całego dnia w biurze o samych kanapkach, musze zjeść ciepły posiłek

#15 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2019 - 12:31

U mnie w biurze na szczęście mamy oddzielnie zorganizowaną stołówkę i szef zamawia zawsze catering Margaret Horeca. Nie wyobrażam sobie wytrzymać całego dnia w biurze o samych kanapkach, musze zjeść ciepły posiłek

i dlatego jesteś taki tłusty

#16 Guest_Ankakorpo

Guest_Ankakorpo
  • Goście

Napisano 11 luty 2019 - 08:56

Zamawiam z cateringu wysmakowani.waw.pl i nie musze sie martwic o podjadanie w pracy bo posiłki sa tak smaczne!

#17 Guest_Matylda

Guest_Matylda
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2019 - 21:33

Też zamawiamy wysmakowani.waw.pl i jesteśmy zadowoleni. Jedzenie lekkie, smaczne, aromatyczne i zawsze świeże, a do tego sycące i dodające energii do pracy. Nigdy nie zawiedliśmy się na tej firmie.

#18 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1020 postów

Napisano 09 lipiec 2019 - 08:54

Ja korzystam z pyszne.pl.

Always look on the bright side of life!

#19 Guest_kameleon

Guest_kameleon
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2019 - 20:35

U nas w firmie jest pomieszczenie socjalne, gdzie jemy to co nam przywiozą z roomservice, a że mają w ofercie wszystkie najlepsze warszawskie restauracje, praktycznie codziennie próbujemy innej kuchni. Dziś np. zamawialiśmy strogonow z Czerwonego Wieprza. Pyszności

#20 Guest_Aldona

Guest_Aldona
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2019 - 10:02

U nas w pracy nie ma problemu z przerwami czy jedzeniem. Mamy pomieszczenie socjalne, pracownicy mogą wychodzić zjeść czy napić się kawy w dowolnym momencie. Dużo osób wychodzi na lunch, spora część zamawia pudełka (też zamawiamy od Wysmakowanych :D) i każdy jest zadowolony ;)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych