Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kiedy wziąć kredyt konsolidacyjny?

wróć do serwisu Moja Firma 17 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102406 postów

Napisano 22 luty 2012 - 10:56

Komentarz do artykułu: Kiedy wziąć kredyt konsolidacyjny?

#2 Guest_Aga

Guest_Aga
  • Goście

Napisano 22 luty 2012 - 10:56

To nie głupi pomysł z tym kredytem konsolidacyjnym. Jedna rata w jednym banku. Człowiek nie musi się zastanawiać nad tym co i do kiedy ma wpłacić. I z tego artykułu wychodzi, że koszty są dużo mniejsze.

#3 Guest_Ola

Guest_Ola
  • Goście

Napisano 22 luty 2012 - 18:43

Ja nie lubię skakania. Wszystko mam w jednym banku i jestem zadowolona.

#4 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 22 luty 2012 - 22:13

Kredytom konsolidacyjnym mówimy zdecydowane "nie"!

#5 Guest_Tomek

Guest_Tomek
  • Goście

Napisano 20 luty 2016 - 13:20

Polecam również podobny ciekawy artykuł www.finansowaprzystan.pl/na-czym-polega-konsolidacja-czy-oplaca-sie-konsolidowac-kredyty/ dotyczący kredytów konsolidacyjnych. Warto zastanowić dwa razy zanim weźmiesz taki kredyt.

#6 adrian4

adrian4

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 47 postów

Napisano 22 luty 2016 - 00:26

Może jest to i dobre rozwiązanie, ale wymaga rozwagi.

#7 alf

alf

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 532 postów

Napisano 17 listopad 2016 - 06:23

Dokładnie

#8 alf

alf

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 532 postów

Napisano 17 listopad 2016 - 06:28

Kredyt konsolidacyjny bierze się w sytuacji kiedy jesteśmy postawieni pod ścianą i kiedy miesi

#9 pepke

pepke

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 338 postów

Napisano 17 listopad 2016 - 12:14

Tak Wtedy jednak warto jest sobie porównać oferty wszystkich kredytów konsolidacyjnych. Ta jak zresztą pozostałe usługi bankowe.W sieci sa porownania, ktore opisuja wszystkie takie usługi:

http://www.terve.pl/...-konsolidacyjne

Chociażby na tej stronie. Jest tutaj dokładnie opisane jakie firmy mają wymagania, do jakiej sumy uddzielany jest kredyt konsolidacyjny oraz jakie jest oprocentowanie. Niektóre dają oprocentowanie 4,1% co jak na kredyt konsolidacyjny nie jest wcale wysokie....

Celem życia jest rozwój własnej indywidualności

#10 Guest_miki858

Guest_miki858
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2017 - 11:12

Ogólnie za pośrednikami nie przepadam, ale akurat mam pozytywne wspomnienia z agencją Copik. Pomogli mi szybko zorganizować pieniądze pod inwestycję którą chciałem przeprowadzić w firmie. Dobra oferta, duże pieniądze na korzystnych warunkach, jestem cały czas w trakcie spłacania pożyczki i idzie to płynnie, bez problemów.

#11 Guest_antoni

Guest_antoni
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2017 - 07:24

Mam problem z kredytem gotówkowym. Czy ktoś korzystał z usług np. Yourbankers?

#12 Guest_wojtek

Guest_wojtek
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2017 - 07:31

A czym zajmuje się ta firma - Yourbankers? możesz przybliżyć?

#13 Guest_oelk

Guest_oelk
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2017 - 09:28

Yourbankers pomagają we wzięciu kredytu, jeśli masz z tym problem. Tak jak ja chodziłem po bankach i zero odzewu, tak bardzo pomogli mi doradcy z tej firmy. Dostałem 80% kwoty, którą chciałem wziąć, ale nie musiałem się uciekać do chwilówek..

#14 GrupaTR

GrupaTR

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 03 wrzesień 2017 - 17:25

zazwyczaj konsolidacja w efekcie końcowym wychodzi drożej- dłuższy okres spłaty, większe odsetki.

#15 Guest_marek

Guest_marek
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2017 - 07:11

Jakie warunki trzeba spełniać, żeby doradca mógł pomóc z dobrym skutkiem wziąć kredyt??

#16 Guest_olek

Guest_olek
  • Goście

Napisano 16 październik 2017 - 07:07

Najlepsza sytuacja to taka, kiedy masz czystą historię BIK i masz jakieś zabezpieczenie, np. umowę o pracę. Wtedy możesz, ale nie musisz dostać kredytu, dla banku możesz być np. zbyt młody. Jednak doradca jest właśnie po to, żeby przekonać bank o twojej wiarygodności. Gorzej jeśli nie spełniasz tych warunków, albo do kredytu nie chce podpisać ci się żona. Mój kumpel miał taką sytuację przy hipotecznym, ale z doradcą dostał kredyt.

#17 Nelka

Nelka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 132 postów

Napisano 01 maj 2018 - 18:19

Na tym konsolidacja właśnie polega, by okres spłaty był dłuższy, ale też by rata była dopasowana do naszych możliwości. Przecież na ogół jest tak, że osoby, które mają problem ze spłatą kilku kredytów, czy też pożyczek po prostu przeliczyły się i gdy kilka ich się nagle skumulowało do spłaty, to okazało się, że sobie nie poradzą. Rozwiązań można szukać razem z Habza Finanse https://habzafinanse.com.pl/, bo z tego co widziałam to specjalizują się właśnie w takich problemach. Profesjonalnie i indywidualnie podchodzą do każdego klienta, więc można liczyć na odpowiedni dobór kredytu konsolidacyjnego.

#18 aronr

aronr

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 146 postów

Napisano 22 maj 2018 - 23:23

Niestety, nie uważam, aby zaciąganie kredytów konsolidacyjnych było dobrym rozwiązaniem – jakby nie patrzeć, są wyjątkowo niekorzystne. Mając mniejsze długi, warto rozważyć zaciągnięcie pożyczki pozabankowej, przy pomocy której moglibyśmy spłacić należność. Jednym z portali, który umożliwia ich zaciągnięcie jest https://kokos.pl/

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych