Skocz do zawartości

Zdjęcie

Czy konto walutowe to dobre rozwiązanie dla kredytobiorcy?

wróć do serwisu Moja Firma 6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102605 postów

Napisano 20 wrzesień 2011 - 20:14

Komentarz do artykułu: Czy konto walutowe to dobre rozwiązanie dla kredytobiorcy?

#2 Guest_lukas

Guest_lukas
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2011 - 20:14

o ile sie splaca w walucie jest w tym jakis sens, jednak wole zwykle konto internetowe, co niektore sa bezplatne a przy tym nawet oprocentowane

#3 Guest_Michał

Guest_Michał
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2011 - 20:40

Też myślę ze podstawa to zwykłe. A tak musiałbyś mieć kilka. Trzeba zwracać uwagę bo niektóre niby sa darmowe a jakieś opłaty są ukryte.

#4 Guest_magda

Guest_magda
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2011 - 09:06

po cokomu konto walutowe......... ja to wole zwykle konto calkiem nie dawno skorzystalam z pomocy doradcy i dzieki niemu zdecydowalam sie na konto w ******ie i jak narazie nie ma zadnych zastrzezen

#5 Guest_Avi

Guest_Avi
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2011 - 00:59

Uważam że jedno z lepszych kont to skarbonkowe. Zakładasz online zarządzasz przez internet. Sprawnie szybko i zarabiasz na różnych rzeczach co jest miłym dodatkiem.

#6 Guest_lordkgb

Guest_lordkgb
  • Goście

Napisano 22 grudzień 2011 - 15:03

Najlepiej założyć sobie konto walutowe w CHF i kupować franki online przez kantory internetowe jest to najbardziej opłacalne.

#7 Guest_opiekunnestbank

Guest_opiekunnestbank
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2019 - 17:16

Szanowni Państwo zapraszam do zapoznania się z ofertą konta walutowego Nest Konto Waluta. To konto, w którym otrzymuje się wygodny dostęp do swoich środków z dowolnego miejsca na świecie. Wykonując przelewy krajowe i zagraniczne, wypłacając środki z dowolnych bankomatów i płacąc kartą za darmo, unika się kosztów przewalutowania. Otwarcie i prowadzenie Nest Konto Waluta oraz wydanie i używanie pierwszej karty płatniczej oferujemy za 0 zł. W ramach konta otrzymuje się ponadto Kartę Visa, która dostępna jest w trzech walutach (EUR, GBP, USD) oraz akceptowana niemal na całym świecie (z ograniczoną akceptowalnością w krajach europejskich z lokalnymi systemami płatniczymi) lub kartę V-Pay. Konto można założyć na stronie internetowej banku, w aplikacji mobilnej lub w oddziale banku. Szczegóły tego konta znaleźć można na stronie banku: nestbank.pl/dla-ciebie-i-rodziny/konta/nest-konto-waluta Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji. Pozdrawiam, Opiekun Klienta Nest Bank nestbank.pl

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy